Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 35ih še vedno brez fanta

Pri 35ih še vedno brez fanta

Še enkrat sem prebrala vse tvoje poste in po moje je krivo to – da si popolnoma neprivlačna.

Kar pa ni žalitev – ne bodi užaljena.

Večina žensk je neprivlačnih, če ne naredi svojih dnevnih obredov v kopalnici – s tem ne mislim eno urnega ličenja, dovolj je že deset minut. Prosim, če si že toliko stvari poskusila, pojdi danes v dm ali Muller, kupi si nekaj ličil…. Naredi se lepšo….uspeh ne bo izostal. Fantje imajo radi lepe punce že zato, ker so take punce videti zdrave….. in jih to pač bolj privlači….

Če pa boš trdno prepričana v to, da hočeš ostati taka kot si (ampak so ti že fantje na netu rekli, da nisi ok), pa potem ostani taka kot si in upaj, da bo prišel kdo…

Kot sem že napisala, če je edina pot do tega, da najdem partnerja ta, da se moram začeti ličit, bom pa preprosto raje večno samska.
Visokih pet nočem nositi in ličiti se tudi nočem. Torej bo po monosvkih kriterijih še naprej samska.

Če nočeš glih nekega zafnanega metroseksualca, ki rabi partnerko kot dodatek k avtomobilu, potem se ti ni treba ličit/petkat…., če tega ne želiš. Če bi bilo ličenje pogoj za partnerja, potem bi bila jaz samska (pa nisem več od 19.leta dalje). Seksualna privlačnost je pomembna…

Tudi jaz vidim, da se vse ženske ne ličijo in imajo partnerje.

Po 70 postih za mano, si še bolj zagotovo trdim, da nisi prizemljena in si polna tega, jaz…jaz….nobenih kompromisov nisi pripravljena sprejemati. Boljše, da ostaneš sama sama, kot pa z kakšnim frocom sama…ker take te pa res noben ne bo prenašal.

pa še “dosadna” si po vrhu….ljudje pa se razdi družimo z zanimivimi ljudmi…

raje boš sama, kot pa si maskaro nanaseš? fak do….saj to ne boli zaboga!

Po čem sklepaš, da nisem pripravljena sprejemat kompromisov? Če bi vsaj malce prebrala kaj so mi pisali, sem večino nasvetov že upoštevala. Zavrnila sem le ličenje in visoke petke, ostalo sem sprejela.
Upam, da ti nimaš otrok, glede na tvojo agresivnost.

Po čem sklepaš, da nisem pripravljena sprejemat kompromisov? Če bi vsaj malce prebrala kaj so mi pisali, sem večino nasvetov že upoštevala. Zavrnila sem le ličenje in visoke petke, ostalo sem sprejela.
Upam, da ti nimaš otrok, glede na tvojo agresivnost.[/quote]

imam, pa moža tudi, za razliko od tebe. torej z mano ni nekaj prav hudo narobe. celo srečni smo skupaj. si lahko zamišljaš’
glede na to kaj berem, si polna nekih brezveznih izgovorv.

sicer pa kaj bi se jaz ubada s tabo? če si ti kot betonska štanga?

Se strinjam, vendar ta ženska naravne spolne privlačnosti nima… saj zato rabi ličila, da poudari lepe stvari na svojem obrazu in zakrije tisto, kar ni tako lepo…

Italijanka, če bi bila ti srečna, zadovljna sama s sabo, ne bi imela potrebe žalit ljudi. Torej se zamisli sama nad sabo.

angelikadate, si predstavljam kao bi zijali vame, ko bi prišla naličena v fitnes ali pa na plavanje recimo.

Saj ti v fitnesu ni potrebno biti ulala naličena. Sama sem si za fitnes dala le maskaro, malenkost, res malenkost osenčila očke odspodaj, s korektorjem zabrisala nepravilnosti na koži in nanesla barvni glos. Verjemi mi, sem imela v fitnesu kar nekaj ponudb…. škoda, ker do sedaj nisi odkrila ličil… ne veš kako lepo je, ko si nanasaš barve na obraz in se spreminjaš v nekaj lepšega, samo z enim potezom čopiča… Ličenje je zame ena vrsta umetnosti.

Sama sem tvoja vrstnica in vem, da če v tej starosti ne uporabljaš ličil, zgledaš ful starejša od drugih vrstnic… govorim za povprečje. Kaj te moti, da ne bi preizkusila?

Pa še en nasvet bi imela zate – če imaš kratke lase, si pusti dolge, boš delovala bolj ženstveno – s tem ne mislim ful dolgih, temveč tam do ramen bo dovolj.

kot prvo: ti očitno vse, kar ni po tvojem okusu vzameš za žaljitev.

kot drugo: kdaj pa si videla, da se na fitnes ali plavanje hodi naličen.

otvori se zemljo.

No, no punce, ne se kregat. Smo si pač različni.

Italijanka, beri se kar si napisala. Če bi bila ti zadovoljna s sabo, ne bi mene žalila.
Glej zgoraj kdo piše, da se je treba ličit za fitnes.

Angelika, brez zamere, ampak ženska, ki se za fitnes liči … ne bom komentirala naprej.

Če izpadeš tako grda kot praviš, očitno na sebi delaš nekaj narobe. En predlog bi bil že ta, da greš k eni fajn frizerki in si spremeni frizuro (neverjetno kako se lahko ženska spremeni s pravo pričesko). Potem si kompletno zamenjaj garderobo … ampak ne kupovat sama, ampak pojdi v kako fajn trgovino in naj te obleče kakšna prodajalka z okusom. In potem si pojdi še po lepe komot čevlje, ki bodo pasale na garderobo. Zraven ne pozabi na spodnje perilo. Moraš se počutiti tudi ti sama sexy in potem boš sexy tudi drugim.

Pa mal več optimizma prosim … ker po odgovoriš deluješ full pesimistično. Nasmeh na obraz in gremo. 🙂

No, kot želiš, ti si tista, ki bo na koncu ostala sama, za tvoje življenje se gre. Sem pa rahlo presenečena nad tvojim odzivom, ko na koncu žališ tiste, ki ti skušamo pomagati…. Očitno sem nikakva, ker si dam malo ličil za fitnes, po temu očitno sklepaš ti na moje življenje… No ja, your way, your life.

seveda smo si različne.
problem nastane, ker bi ona rada bila kot me. ni pa pripravljena za to storiti ničesar, kot se še naprej smiliti sama sebi in kukati iz neke luknje.

povedamo malo bolj gromo, samo lepih besed ona niti ne sliši.
odreagirala je komaj na bolj oster post, sicer pa je tupila eno ta isto skozi vse poste…vsi so fajn, samo ona boga, boga…

in če kaj poznam ljudi, bo taka tudi ostala.

No, kot želiš, ti si tista, ki bo na koncu ostala sama, za tvoje življenje se gre. Sem pa rahlo presenečena nad tvojim odzivom, ko na koncu žališ tiste, ki ti skušamo pomagati…. Očitno sem nikakva, ker si dam malo ličil za fitnes, po temu očitno sklepaš ti na moje življenje… No ja, your way, your life.[/quote]

hahahaha,…..na, pa si še ti dobila po p****i!

Ej, ona vidi samo sebe, ona se ne bi nič spremenila, čeprav vidi, da ne laufa po njeno…. Ma kar naj bo taka, saj je njen life, jaz in ti ne ne bomo nič na škodi 🙂

Srečen fant, ki se ji bo izognil 🙂

Bugnavila, s pričeskami sem probala že marsikaj, od zelo dolgih, do čisto kratkih, srednjih, vse. Tu in tam se kar prepustim frizerki, da sama oblikuje, kar misli.
Z mojo garderobo sem zadovoljna. Ne, hvala, tega se pa ne bi šla, da bi me prodajalka oblekla. Nimam take debele denarnice. Iz izkušenj vem, da prodajalke poskušajo prodati take kose, ki jih jaz ne morem kupit.

Angelikadate, le kje sem jaz tebe žalila? Razen, če se ti zdi žalitev to, da je ličenje za fitnes neumno? Leta že hodim na fitnes in res zelo redko naletim na kako žensko, ki hodi naličena na fitnes, ponavadi ne vadi kaj preveč intenzivno.

točno 🙂
jaz jo bom še naprej trošila na polno :)))))) hahahaha…pa moj me v nedeljo pelje na lepše, zvečer pa se otroci stisnejo k meni in smo vsi srečni.

<3

seveda smo si različne.
problem nastane, ker bi ona rada bila kot me. ni pa pripravljena za to storiti ničesar, kot se še naprej smiliti sama sebi in kukati iz neke luknje.

povedamo malo bolj gromo, samo lepih besed ona niti ne sliši.
odreagirala je komaj na bolj oster post, sicer pa je tupila eno ta isto skozi vse poste…vsi so fajn, samo ona boga, boga…

in če kaj poznam ljudi, bo taka tudi ostala.[/quote]

Brez zamere, amapk jaz si res ne želim biti taka kot ti. Ne vem zakaj imaš občutek, da bi bila rada taka kot ti?

Hvala za tvojo dobrosrčnost.

tipa pa vseeno ma? ne? se še malo špara za večerno telovadbo 😉

italijanka, ti moraš biti pa res nesrečna v svojem življenju, a ne?
Deluješ zelo zlobno in zagrenjeno. Pa brez zamere. Res ne bi bila rada v tvoji koži. Raje brez tipa kot v tvoji koži.

New Report

Close