Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri nas piha kot da smo na primorskem

Pri nas piha kot da smo na primorskem

Stajerska.So napovedane nevihte?

Zanimivo, Ajdovščina pa nič

Pri nas isto!

tako piha, da še bele črte na nebu niso ravne.

Pri nas na gorenjskem že par let opažam nenormalno močan veter. Tega prej nikoli ni bilo. Razmišljam o vetrnicah na strehi.

Kje na stajerskem, tudi mi smo. Na stajerskem, pa ne duha ne sluha o vetru.

Okolica Ptuja

Eh ta veter zadnje case tudi ni nicemur podoben.. Ko piha, piha kot zmesano.. Mi smo mogli vse nadstreske konkretno pritrdit, tudi sosedje, ker to ko pride odnasa in dviga  kot za salo.. Ni vec normalnega vetra. Isto dez, ce je, so kar neka neurja, toca, ni da ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubljana633, 06.05.2024 ob 12:40

Pri nas isto!

 

 

LJ- 18 km/h

Nova Gorica- 9 km/h

Pri nas isto, zadnji 2 leti je noro. Lani nam je par stresnikov odneslo, prej pa 40 let nič. Nevem, kam to pelje.

50 km/h pa res  ni kak močan veter.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1724, 06.05.2024 ob 15:20

50 km/h pa res  ni kak močan veter.

Bedak.

    Na Primorskem ne, na Štajerskem pa, ker tu takšen veter ni običajen.

Štajerska ob hrvaški meji piha , ko pes .

Pa so nebeške črte sploh napovedale ta veter?

Pri nas tako piha skoraj vsak dan.

Pri nas tudi – Radgona

O matr no, tole v Ljubljani (Vič, Center, Bežigrad) pa res ni neko hudo pihanje.

Kraševci bi rekli, da “mlčk vlejče” in bi šli dalje.

 

 

Zasavje ima tudi čedalje več vetrovnih dni in ja, danes je občasno pihalo ko pri norcih. Gledam drevo na nasprotni strani ceste in upam, da ga ne polomi, ker potem pade po našem zasteklenem balkonu. kar žvižga okoli vogalov in po cevi zračnokov.

Pri nas na Štajerskem tudi piha, ampak najhujše je ko so sunki vetra. Ne pomnim, da bi kdaj bilo tako. Zadnja leta se je začel ta vetr in sunki.

Preselil sem se v Ljunljano, da bkm v megli namesto na vetru in fuck – piha! Sovražim. Že rahel vetrc. Megle sploh ni v Ljubljani že leta.

New Report

Close