Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pridem nazaj!

Pridem nazaj!

Imata prednika obletnico poroke!”Samo 15 minut,pol ga pa moram mal srat,če ne bom znoru!
Sp

Mi se zdi, da je šel zdej prednike gledat… prej potomce delat.

Naj uživa, mu privoščim pa karkoli že dela…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj pa vem… če je šel res sam za 15 min, potem bo BRZAK, tku kot včerej…
hihi, pa bo težil de nekej smrdi… ipd.

Evo helči, pa si potem ugotovila kaj smrdi, ti vceraj si bila pa kar detektiv, pa ti je danes že kaj bolj jasno…kot vceraj…kaj se dogaja??? meni se zdi da tako mesamo, da ni cudno da se potem pri sprevržku polenta zažge…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… hja, ampak dans se mi ne da razmišljat… sem v kletki razmišljala skor 12 ur….

btw, a ni ješprenčka dans kuhal? hihi

ti nekej pošljem, ku si taku sončkasta :))

ja danes je že ješprenček kuhal zadnjič pa polento prismodil…ja razmišljamo pa itak že tako ali tako preveč, zato raje sedajle uživajmo, se strinjam!

ti kar pošlji, čeprav imam danes že tako prevec pisem, poste ampak tvoja bo pa vseeno se vedno dobrodosla, cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ja, še ene pol urce… pole letim friendse gledat…
mailček pa že leti…

ja se malo pa grem tudi jaz ninat kot vedno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, torej ni bil brzak :))))
(ga je ornk potunkal)

ni ga lepšga kot je ninat :)))

ja kruh v omako…dober tek sprevržko…in kmalu bo se nocka ker grem ninat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ga ni ,ga ni!
Sp

a si papal?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem,ampak ne tisto,kar bi želel!
Lju…..
Sp

Saj bo, zapri očke in sanjaj, saj veš kaj…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala za mejlčk sončika, tud ti lepo spančkaj.
cmokca

pa-pa helči…nočka !

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close