Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ PRIHAJAJO CEPILNI POTNI LISTI

PRIHAJAJO CEPILNI POTNI LISTI

Vse gre po planu NWO. Nekateri smo o tem brali že leta 2011. Takrat “teoretiki zarot” niti nismo bili slavni. Cilj precepljenja celotnega prebivalstva je že dolgo plan. Sledilo brezgotovinsko plačevanje in popoln nadzor nad nami z elektronskimi “odčitalci” na zapestju. Nekatere države že imajo to možnost.

Nekoč ste se nam smejali. Danes je to resničnost. Niti pisniti ne vriskniti ne boste mogli več.

Cepilni kartini obstajajo ze 50 let, jaz imam se vedno svojega , ze vec kot 30 let ki sem se cepil proti rumeni mrzlici in koleri, vprasanje ki se mi poraja he, ksko to da so na oblasti tako zabiti ljudje ori nas in v svetu ku to predstavljajo kot nekaj novega in kot nekaj kar hd zradtlo na njihovem zeljniku…da o ostalih njihovih neumnostih ki jim vecina naseda sploh ne razpredam

Vrisk!

Vrisk!

Pisn!

Pisn!

Iskoriščam eno od zadnjih možnosti za pisniti in vriskniti.

Pa se to,ni problem cepilni karton lust oz karkoli ze, problem je to da ga fordirajo v obliki aplikacije oz qr kode na tvojem telefonu, s tem pa se bodo zacele zlorabe in sledenje posamezniku….no saj edijo ti ze zdaj, je pa nezakonito sledenje napoflagi zdravstvenega stanja in to prrpoveduje mednarodno pravo

Cesa ne skontam?

Ne potrebujemo, saj imamo že International Certificate of Vaccination or Prophylaxis. Knjižica je veljavna po celem svetu. Prostora za vpis je dovolj.

Do zdaj te ni noben nikjer vprašal, če si cepljen. Od zdaj naprej te pa bodo, povsod in vsakokrat, ko boš le prdnit hotel, v tem je razlika, pametnjakovič.

Do zdaj te ni noben nikjer vprašal, če si cepljen. Od zdaj naprej te pa bodo, povsod in vsakokrat, ko boš le prdnit hotel, v tem je razlika, pametnjakovič.
[/quote]

Bo folk vsaj malo manj prdel, to je zelo pozitivno!

Z novo cepilno knjižico se omejuje svoboda gibanja in postavljali se bodo vedno strožji pogoji. S staro knjizico tega ni bilo.

Ljudje se obnašajo kot da je to nekaj novega🤦🏻

Do zdaj te ni noben nikjer vprašal, če si cepljen. Od zdaj naprej te pa bodo, povsod in vsakokrat, ko boš le prdnit hotel, v tem je razlika, pametnjakovič.
[/quote]
Se pravi ob prehodu drzavne meje bos moral poleg osebnega dokumenta pokazati potrdilo o cepljenju?to je bilo ze do sedaj potrebno za drzave afrike itd…kaj pa ti mislis s povsod in vsakokrat mi je pa neznani, razlozi?

Ha, ha, ha…spodbudna novica za Naturopata, Robija, NYCI…., ki so me še včeraj napizdevali s cepilnim fašistom, Naturopat pa je celo opletal z neko odločitvijo EU sodišča, da cepljenje ne sme biti obvezno in da, če se nekdo noče cepiti, ne sme biti šikaniran. Normalno, da ne bo obvezno, bodo pa anticepilce pasivno zjebali, to je jasno.
Madona, s kakšnimi osnovami se mora človek ukvarjati z enimi modeli….

Do zdaj te ni noben nikjer vprašal, če si cepljen. Od zdaj naprej te pa bodo, povsod in vsakokrat, ko boš le prdnit hotel, v tem je razlika, pametnjakovič.
[/quote]

To ti misliš, ker si potoval samo po EU. Ta mala rumena knjižica je manjša kot potni list in ne moti, če jo imaš kar v PL. Pa še veliko cenejša je kot nov potni list. Bomo pač še to s seboj nosili.
Ne vidim problema v tem. Prej bi rekla, da je dobrodošla, ker je korona čas. Ni pa NOBENE potrebe po novem potnem listu.


Se pravi ob prehodu drzavne meje bos moral poleg osebnega dokumenta pokazati potrdilo o cepljenju?to je bilo ze do sedaj potrebno za drzave afrike itd…kaj pa ti mislis s povsod in vsakokrat mi je pa neznani, razlozi?
[/quote]

Cepljenje se je priporočalo, ni pa bilo obvezno. Jisi bil zavrnjen. Se kaj ni jasno?

Cepljenje se je priporočalo, ni pa bilo obvezno. Jisi bil zavrnjen. Se kaj ni jasno?
[/quote]

Budalo, crpljenje za rumeno mrzlico je obvezno v mardikateri drzavi in brez tega ni vstopa, kaj tebi ni jasno bedak?

Ljudje se obnašajo kot da je to nekaj novega🤦🏻
[/quote]

Res je. Politiki že štejejo evrčke,ki naj bi spet kapnili v naš državni proračun.


Se pravi ob prehodu drzavne meje bos moral poleg osebnega dokumenta pokazati potrdilo o cepljenju?to je bilo ze do sedaj potrebno za drzave afrike itd…kaj pa ti mislis s povsod in vsakokrat mi je pa neznani, razlozi?
[/quote]

ja, imaš prav, za določene države je cepljenje že zdaj obvezno, ok. Od zdaj naprej pa boš rabil potrjen cepilni list, če boš hotel na avion za samo do Amsterdama npr. Vidiš razliko??

Bo folk vsaj malo manj prdel, to je zelo pozitivno!
[/quote]
Bo pa zato več sral in bo posledično več smradu.

ja, imaš prav, za določene države je cepljenje že zdaj obvezno, ok. Od zdaj naprej pa boš rabil potrjen cepilni list, če boš hotel na avion za samo do Amsterdama npr. Vidiš razliko??
[/quote]

Pa ne bo šel do Amsterdama, a je kje problem?

ja, imaš prav, za določene države je cepljenje že zdaj obvezno, ok. Od zdaj naprej pa boš rabil potrjen cepilni list, če boš hotel na avion za samo do Amsterdama npr. Vidiš razliko??
[/quote]

Ne ne vidim razlike, ker je ni, ker tud v afriko sem sel na avion, zdaj v cem je razlika ce pokazem na letaliski kontroli cepilno knjizico na letaliscu v kaki afriski drzavi ali pa v kaksni evropski, ?a do zdaj pa ni bili kontrol na letaliscih al kaj?

Ne ne vidim razlike, ker je ni, ker tud v afriko sem sel na avion, zdaj v cem je razlika ce pokazem na letaliski kontroli cepilno knjizico na letaliscu v kaki afriski drzavi ali pa v kaksni evropski, ?a do zdaj pa ni bili kontrol na letaliscih al kaj?
[/quote]

evo, kot naročeno, v tem je razlika
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11256588

Do zdaj te ni noben nikjer vprašal, če si cepljen. Od zdaj naprej te pa bodo, povsod in vsakokrat, ko boš le prdnit hotel, v tem je razlika, pametnjakovič.
[/quote]

Počasi bo tudi ostalega zadosti. Pač bodo le glavni hodili na dopust. Ne vem no, 21.8. zaprta Hrvaška, 24.8. pa sonce tam 😄, do konca septembra je pa vikend pospravljal tam dol. Tri dni prej so meje zaprli.
Se delajo norca. Ok, ne bom se namakala v mlaki junija za bone. Gor in dol pač ni rešitev. Od pomladi pa koliko xy obolelih zaradi gor in dol.
Naj pridejo že site doma ženske malo v službo, če skupaj lahko celo v službi južno podelajo, bodo pa spet nazaj, močno delo. . Čez komot jih ni. Seveda sem potem sitna. Celo leto. Pa še leto bo trajalo, ker se oseba osnov ni naučila. Brez veze, pa še 130 kil ima. Trojni škorpijon, ki sedi na rušenju še bivšega dedca. Gosh. Njena karma se bo vrnila. Bolj smotana, kot je. Kako znate ženske …A to je po vašem moč osebnosti, najedanje non stop? Vprašam zgolj. Nehajte težiti ženske. Saj bi šla raje malo laufati, pa če ne smemo in pol vas doma poslušamo. Pojdite nazaj v službo ženske. Težje vas je prenašati od doma, ti si pa v službi. Gosh. F* some women*. Če se ni kdo v osnovni naučil, take težijo naprej. 2 + 2 je 4. Če morate biti doma, pojdite v naravo in se tam derite. Vrtci, šole zaprti, po novem pa od spomladi cel vrtec in druženje poslušam. Pojdite v naravo z vrtcem ter šolo. Gosh. Hvala.

Ok, pa še dopust zaprejo. Whatever. Torej, se bodo zakoni spreminjali, osebni podatki, npr.? Taki podatki so lahko pri zdravniku, ne pa povsod, firbčne srake.
Prav, bomo spet Zombie, a ste bone že ponucali za tako okuženost? What? Vprašam.

Ti bi pa še prdenje. Potem pa ne smeš na zrak, ki je onesnažen enormno 🤣😂😂😂😂

Točno tako je kot sonapovedovali, ovce pa še vedno sprejmejo in delajo vse kar se jim reče.

Budalo, crpljenje za rumeno mrzlico je obvezno v mardikateri drzavi in brez tega ni vstopa, kaj tebi ni jasno bedak?
[/quote]

Ja, obvezno je zato ker zaradi rumene mrzlice umreš.

New Report

Close