Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica mi je zaupala, da v postelji nista rada sama

Prijateljica mi je zaupala, da v postelji nista rada sama

Včeraj sva šli z prijateljico po dolgem času na sprehod. Imajo novega družinskega člana. Malega kužka. Ta kužek pa je zelo scrkljan, pa še dobro se ni privadil bivanja pri njih. Ker se jima z možem kužka ne da navajati na spanje na svojem prostoru, sta ga rajši vzela v svojo zakonsko posteljo, da spi med njima.
Do sem vse lepo in prav. Ok, kuža je čist, verjamem, da je fino imeti v postelj kosmato, crkljivo kepico. Za intermezzo, otroci nikoli niso spali pri njima v zakonski postelji, ker ju je motilo.
Pa jo vprašam, kako pa potem kaj spolno življenje. Ona pa meni, da ne seksata, odkar imajo psa. pa jo sprašujem naprej; kako bo pa to izgledalo ko bosta? A bo pes čakal pred vrati spalnice? ne predstavljam si namreč, da bi bil tudi on takrat v postelji. Ona meni, da pač si bosta privoščila bolj tiste ta hitre variante v kopalnici ali pa kaj podobnega.
Skoraj me je kap! Ne, res, obnemela sem. To je moja prijateljica, ki se je hvalila, da z možem seksata kot zajca, zdaj pa se tem užitkom zaradi psa odpovedujeta.

Dajte mi vi povedati, je to normalno. Ker prijateljici to ni nič takega. Jebeliš, svet gre h koncu, vam povem.

Če je njim prav,m je tudi meni.63

Zeh.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kakšne čudake je ta korona na plano prinesla. Da se zato, ker pes spi v postelji, odrekaš seksu. Pa to moraš bit fu_njem do daske. Če pa to ni primer za enega res dobrega psihiatra, potem pa res ne vem kaj je.

Res te! Ker imamo podoben primer pri sosedih, samo tam se on pritožuje nad tem, da od kar imajo psa, se žene sploh ne more več dotakniti, kaj šele kaj več. Kuža je do nje zaščitniški in ljubosumen. Baje soseda kar napade, če se preveč svoji ženi približa. Pa baje ga ima pes skozi na uču. Ni šans, da mu lahko gazdarico ukrade. Sosedi/ ženi je pa to full hecno.

Vsi vemo kdo je dejansko tisti, ki je na suhem.

Jaz ima dva psa in mačka. Vsi trije spijo pri meni. Če moj partner tega ne more sprejeti, nima z mano kaj delati. Kar se pa intimnosti tiče, se pa vse da, če se le hoče. Pa jaz tudi ne morem pred mojimi živalcami. Bi mi bilo enako kot če bi pred otrokom ali pa kom drugim.

Kakšen dolgočasnež mora biti prijateljičin mož, da jima je psa privlekla v posteljo, da jima ni treba cigumiguja v postelji zganjat.

Pa folk kaj je z vami? Ena s psom spi v postelji, druga ima psa namesto otroka, pri tretjih pes dobesedno ubije otroka. Folk kaj je narobe z vami?

Avtorca in pes. 🙂


Glede tega, da imajo eni psa doma, da ubije otroka … kdo pa ve, kateri pes bo ubil kdaj otroka? Noben ne ve. Pes je žival. S človekom lahko komuniciraš o vsem, se razumeta med sabo itd … a tudi tisti človek, ki ga vsi poznajo kot zelo prijaznega, razgledanega itd, kdaj ubije koga.

Glede psa v postelji … moja starša imata čivavo vsako večer v postelji. Spi pri njima pri nogah. Če seksata ali ne, ne vem in me tudi en k. briga! Sta pa mi rekla, da jima je všeč, da mata enega takega psa kateri jima krajša dneve, zdaj, ko smo že vsi njuni otroci odrasli in se odselili na svoje.

Dec ji naj revi malo več pozornosti nameni, pa se bo spet obudila strast. Takrat bo tudi pes iz postelje letel.

Takih žensk je vedno več. Očitno moških ne moti, če je stanje tako kot je, torej da psi in mački spijo v skupni postelji z lastniki. Če sta partnerja za to, zakaj ne.

No, mi imamo doma dva psa. Eden, ki je večji je vedno zunaj na velikem ograjenem dvorišču. Drugi manjši je v hiši. Ko kdo zvečer pove “lahko noč” ali pa “jaz grem spat”. gre pes sam v kletko, ki jo ima v stanovanju. To je samo njegov prostor. Naš pes nima vstopa v spalnico, kuhinjo in na sedežno. Pri otrocih se že kdaj znajde na postelji, vendar nikoli čez noč.
Če imate v zakonski postelji radi živali in jim dajete prednost pred dotikom svojega partnerja, se pa res morate vprašati kaj je narobe. Ker očitno nekaj je narobe! Ali z vami ali pa z partnerjem.
Pse imam rad, vendar kar se tiče njih imam rad tudi red. Alfa v družini sem jaz in ne pes. Pes bo delal tako kot želim jaz in ne jaz tako kot želi pes. Temu se reče vzgoja in socializacija psa. In v takih primerih pes ne bo ugriznil otroka…. Kot eni navajate, so nekateri psi ljubosumni na moške, ki se dotikajo svoje partnerice…pa dajte no! Ta moški je slabič, ker psu ne upa pokazati, da je on vodja tropa. Tako namreč psi razmišljajo, oni so člani tropa. Ženske, ki to dopuščajo in jim je to zabavno, pa si ne zaslužijo moške pozornosti!

Pa srečno!

Midva sva se pa odločila oz se je kar zgodil, da je naša kužica začela spati pri nama. Obema ali še bolje vsem trem je fajn. Higiena je na visokem nivoju kar se tiče postelje. Ko pa se greva z močem hopa cupa je kuža v dnevni. Vse se da če se hoče.

Dokazano je, da spanje z psom blaži depresijo, no v bistvi vse psihične težave novodobnega časa. Kar se pa intimnosti tiče, pa se tudi da urediti.

Sem samska in pes spi b moji postelji. Ima svojo blazino in svojo dekico. Občasno imam kakšen moški obisk in takrat ve, da njegovo mesto ni v spalnici. Ne maram, da me pes gleda med sexom. Meni je to skoraj tako kot bi pustila otoka da me glada.

In še vedno seksata kot zajca, samo da tega tebi ne razlaga da pač pred psom. Z možem imava mačke že 20 let odkar sma skupaj, mački so notranji. Ko grem seksat ne gledam kje je maček, niti me ne briga kje je, niti če gleda ali ne. To je ŽIVAL, ne človek. Če je na postelji potem pač “leti” dol za tisti čas, če ni niti ne gledam kje je in kaj počne. In tudi tega ne razlagam nikomur. Pa mislim, da vsi počnejo isto, nihče ne neha seksat zaradi psa ali mačke. A potem, če bi imeli akvarij z ribami bi ga šla v drugo sobo prestavit ali ribam gor plašnice dajat, da te ne vidijo kako seksaš? Prosim lepo no.

Vsem se že meša. Lepo vas prosim, kakšnega psa v posteljo? Pa razumem, da je babnica tok čavhnjena, ampak da njen dec tok blesav, da to dopušča pa res ne štekam.

Nima smisla… razlagat.
Sexualno zivljenje nama ne trpi. In nikoli ni. V postelji ko seksava sva sama
Zjutraj ko se zbudiva ( npr jutri) bo pa tamal na sredi pod pazduho mu bo macek, pri nogah pa pes.
Tko nalahno se prihulijo v posteljo da niti ne vem in ne cutim kdaj se ” naguzijo” v sredino.

Ko ji bo možiček h drugi pobegnil, bo pa debelo gledala in se spraševala zakaj.

Izgleda, nihče od vas, avtorice in komentatorjev, nima kaj prida spolnega življenja. Če bi ga imeli, se namreč ne bi obremenjevali s spolnim življenjem drugih.

PROVOKACIJA JE, POJDI DELAT

Odgovor na objavo uporabnika
Nikoli sama, 23.03.2021 ob 21:49

Včeraj sva šli z prijateljico po dolgem času na sprehod. Imajo novega družinskega člana. Malega kužka. Ta kužek pa je zelo scrkljan, pa še dobro se ni privadil bivanja pri njih. Ker se jima z možem kužka ne da navajati na spanje na svojem prostoru, sta ga rajši vzela v svojo zakonsko posteljo, da spi med njima.
Do sem vse lepo in prav. Ok, kuža je čist, verjamem, da je fino imeti v postelj kosmato, crkljivo kepico. Za intermezzo, otroci nikoli niso spali pri njima v zakonski postelji, ker ju je motilo.
Pa jo vprašam, kako pa potem kaj spolno življenje. Ona pa meni, da ne seksata, odkar imajo psa. pa jo sprašujem naprej; kako bo pa to izgledalo ko bosta? A bo pes čakal pred vrati spalnice? ne predstavljam si namreč, da bi bil tudi on takrat v postelji. Ona meni, da pač si bosta privoščila bolj tiste ta hitre variante v kopalnici ali pa kaj podobnega.
Skoraj me je kap! Ne, res, obnemela sem. To je moja prijateljica, ki se je hvalila, da z možem seksata kot zajca, zdaj pa se tem užitkom zaradi psa odpovedujeta.

Dajte mi vi povedati, je to normalno. Ker prijateljici to ni nič takega. Jebeliš, svet gre h koncu, vam povem.

Si bo mož najdu eno brez psa pa bo mir

    Odgovor na objavo uporabnika
    maja maja, 23.03.2021 ob 22:20

    Jaz ima dva psa in mačka. Vsi trije spijo pri meni. Če moj partner tega ne more sprejeti, nima z mano kaj delati. Kar se pa intimnosti tiče, se pa vse da, če se le hoče. Pa jaz tudi ne morem pred mojimi živalcami. Bi mi bilo enako kot če bi pred otrokom ali pa kom drugim.

    ti si za psihijatra

New Report

Close