Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prijateljice s posebnimi bonitetami

Prijateljice s posebnimi bonitetami

Ženske, kako gledate na prijateljstvo s posebnimi bonitetami? Kako si najdete takega frenda?

Sem ločenec in mi ni do resne veze. Bi pa imel kako frendico za seks pa lahko kdaj pa kdaj tudi kak izlet. Kaj več pa ne. Zdaj kake poročene so za kak seks, ampak to ni to pa še kak mož te lahko nabuta.

Torej sem v iskanju kake frendice, tam okrog 45-53 pa ne vem kako jo najti.

Jaz sem ločena že skoraj deset let in mi je tudi do samo takšne vrste druženja. Tudi marsikatera moja prijateljica, znanka, sodelavka. Sploh tiste, ki imamo otroke, ki še zivijo z nami in se šolajo.

Tako da se nas da najti. Samo se je meni izkazalo, da mi odgovarja samo, če sva relativno blizu, da živiva kakšne pol ure narazen, ne več.

Kako pa zgleda pri tebi in kolegicah tako razmerje? Samo z enim tipom ali več njih, kar se seksa tiče?

Pa pričakuješ samo seks ali tudi druženje?

Jaz bi si rad našel eno tako stalno, da je reden seks pa tudi druženje, tudi kak skupen dopust. Ampak to je pa to. Brez obiskovanja kakih tašč, brez kakih otrok, nič skupnih stanovanj, …

Nimam pa pojma kako najti kako tako.

Tinder

Pošteno napiši kaj iščeš!

 

Jaz sem imela 1 tako. Ker sem se preveč navezala sem ga pustila po pol leta. On za kaj več ni bil pripravljen jaz pa za tako dokaj neresno vezo tudi ne. Sem mislila da bo šlo pa ni.

A ni tinder bolj za mlade?

Pa itak sem bolj staromodne sorte, spoznavanje v reali pa to.

To s poročenimi ženskami mi ne daje pravega užitka. Raje samska pa kaj več kot seks, vseeno pa ne resna veza.

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 03.03.2024 ob 18:56

Ženske, kako gledate na prijateljstvo s posebnimi bonitetami? Kako si najdete takega frenda?

Sem ločenec in mi ni do resne veze. Bi pa imel kako frendico za seks pa lahko kdaj pa kdaj tudi kak izlet. Kaj več pa ne. Zdaj kake poročene so za kak seks, ampak to ni to pa še kak mož te lahko nabuta.

Torej sem v iskanju kake frendice, tam okrog 45-53 pa ne vem kako jo najti.

Jaz sem tudi ločena že nekaj časa in ne iščem resne zveze. Rada potujem večino s prijateljicami, včasih tudi sama in včasih tudi pade kak termin, ko bi šla kam v dvoje pa imajo vse neke obveznosti in si želim moške družbe/druženja. Zasedeni prijatelji odpadejo, samskih ne upam vabit zraven, ker si potem že domišljajo neko zvezo z mano in jih nočem užalit z zavrnitvijo. Glede seksa pri meni ne pride v poštev, če ni kemije. Nisem se še šla takšnega prijateljstva, če bi pa se z moškim zaštekala v spolni privlačnosti in da sva samo midva v tem, pa bi pristala na to – brez obveznosti, le prijetno druženje. Le obljubit bi mi moral, da se ne boš zaljubil vame, ker potem se ne moreš več it takšnega prijateljstva, ko en trpi, drugemu pa je neprijetno. Če ne boš našel nobene samo za seks in si pripravljen na druženje brez seksa, se mi lahko javiš na [email protected]

Jaz bi tudi spoznal eno žensko staro med 45 – 50 let za druženje brez obveznosti.

 

Hja, seks pa mora biti, fajn pa je, da je tudi kemija.

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 03.03.2024 ob 21:30

Hja, seks pa mora biti, fajn pa je, da je tudi kemija.

Potem pa midva ne bi klapala skupaj, ker jaz gledam drugače na seks kot ti. Da bi nastavljala svoje telo nekomu, ki bi plazil po meni brez vsakega občutka samo za golo praznjenje, ker kao za njega seks mora bit, ni šans.

Pikica, potem nisi v pravi temi. Te pa ne štekam, moški bi moral obljubiti, da se ne bo zaljubil vate pa bi družbo brez seksa pa bi seks, ampak se ne sme zaljubit vate, ampak …

SPloh veš kaj bi rada?

Odgovor na objavo uporabnika
Anja101, 03.03.2024 ob 20:27

Jaz sem ločena že skoraj deset let in mi je tudi do samo takšne vrste druženja. Tudi marsikatera moja prijateljica, znanka, sodelavka. Sploh tiste, ki imamo otroke, ki še zivijo z nami in se šolajo.

Tako da se nas da najti. Samo se je meni izkazalo, da mi odgovarja samo, če sva relativno blizu, da živiva kakšne pol ure narazen, ne več.

Kako vam pa to znese, še na žival se navežeš, pa se ne boš na nekoga, s komer se dol daješ.

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 03.03.2024 ob 21:42

Pikica, potem nisi v pravi temi. Te pa ne štekam, moški bi moral obljubiti, da se ne bo zaljubil vate pa bi družbo brez seksa pa bi seks, ampak se ne sme zaljubit vate, ampak …

SPloh veš kaj bi rada?

Ja, vem kaj bi rada in sem tudi napisala. Seks pri meni pride samo v poštev, če je seksualna kemija-torej, da se seksualno privlačiva in da se noben ne zaljubi, to pomeni, če si se sposoben čustveno kontrolirat, da ne zakompliciraš druženja.

ločenec

a je tvoja mamica tudi prijateljica z “bonitetami”?

Odgovor na objavo uporabnika
pikica315, 03.03.2024 ob 21:49

Ja, vem kaj bi rada in sem tudi napisala. Seks pri meni pride samo v poštev, če je seksualna kemija-torej, da se seksualno privlačiva in da se noben ne zaljubi, to pomeni, če si se sposoben čustveno kontrolirat, da ne zakompliciraš druženja.

Če pa je ali ni seksualne kemije, pa ne moreš prej vedet dokler se v živo ne spoznaš. Torej ti ne morem obljubit druženja in seksa, če še te spoznala nisem. Družim se lahko s komerkoli, ki je pozitivno naravnan, seksam pa pač ne z vsakim, ki pride mimo ali se z njim družim.

 “in da se noben ne zaljubi, to pomeni, če si se sposoben čustveno kontrolirat”

Kdo vas je pa nafopal, da imamo lahko pod kontrolo, a se zacopamo v koga ali ne?

Ej, pikica, si pa naivna, če misliš, da se človek lahko kontorlira v koga se zaljubi.

Načeloma ne želim resne veze. Ampak na kraj pameti pa mi ni pride komu obljubljat, da se ne bom zaljubil. Tega se ne da kontrolirat. Tudi to je en razlog, da mi zapletanje s poročenimi ženskami ni ok. Pri samski, če se zgodi kemije, zaljubljenost, se zna potem kaj več izcimit. Pri poročeni pa, če se zaljubiš vanjo, se opečeš na celi črti.

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 03.03.2024 ob 21:58

Ej, pikica, si pa naivna, če misliš, da se človek lahko kontorlira v koga se zaljubi.

Načeloma ne želim resne veze. Ampak na kraj pameti pa mi ni pride komu obljubljat, da se ne bom zaljubil. Tega se ne da kontrolirat. Tudi to je en razlog, da mi zapletanje s poročenimi ženskami ni ok. Pri samski, če se zgodi kemije, zaljubljenost, se zna potem kaj več izcimit. Pri poročeni pa, če se zaljubiš vanjo, se opečeš na celi črti.

Tudi tako se lahko opečeš na celi črti, če se greš prijateljstvo z bonitetami s samsko in se zaljubiš, ona pa v tebe ne. Torej bi bilo dobro, da najprej pri sebi dodelaš kaj si boš dovolil/pričakoval  pri tem druženju. Ali bo samo goli seks in neobvezno druženje ali boš tudi osvajal v upanju, da se izcimi kaj več.

Ženske, kaj se nobena ne gre takih razmerij? Dajte malce povedat. Eni kolegi se hvalijo, da z lahkoto dobijo kako tako frendico. Meni pa ne uspe. Nasvet od žensk rabim.

Sredstvo, ki dela čudeže

.https://youtu.be/DEDuoEmhPR4?si=XbBO06Tis3rFeTrW

 

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 04.03.2024 ob 18:10

Ženske, kaj se nobena ne gre takih razmerij? Dajte malce povedat. Eni kolegi se hvalijo, da z lahkoto dobijo kako tako frendico. Meni pa ne uspe. Nasvet od žensk rabim.

Točno to mi odgovarja, kar opisuješ ti. Iz katerega konca Slovenije si?

 

Tudi jaz iščem nekaj podobnega, pa ne najdem, skoda, da nisva istih let, jaz ne spadam v tvojo kategorijo. Pa srečno!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
butalskiDnk, 03.03.2024 ob 21:49

ločenec

a je tvoja mamica tudi prijateljica z “bonitetami”?

Pa kaj res ne razumete babe, dabes so novi cajti, kolegov sin je svoje dekle, spremlevako kurbico, kaj vem kaj, danes sicer ženo predstavil zbrani družbi takole…Živ to je  pa…….., moja fuk frendica , pa sta bila takrat stara krepko pod dvajset…

Enako

Sem ženska in trenutno razmišljam v to smer. Ločena in ni mi za skupno življenje. Še manj,da se prilagajam. Bi imela prijatelja z ugidnostmi,izlet,športanje,ter kakšen dopustin za kakšno norčijo..hahaha in da obrdžim svojo svobodo.

Kako zgleda? Samo en tip in se enako pričakuje,da se tega držita oba. Če želiš več takih prijateljic..iščeš dalje..mogoče najdeš katero,ki se s tem strinja,da ni edina.

Me veseli, da ste tudi nekatere ženske takega mnenja. Upam, da kdaj najdem kakšno tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Venezia691, 04.03.2024 ob 18:31

Tudi jaz iščem nekaj podobnega, pa ne najdem, skoda, da nisva istih let, jaz ne spadam v tvojo kategorijo. Pa srečno!

 

 

Koliko si stara.Jaz sem 35 in iščem eno sex frendico brez obveznosti pa da bi še kam tko šla.lp

New Report

Close