Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prijateljice s posebnimi bonitetami

Prijateljice s posebnimi bonitetami

Odgovor na objavo uporabnika
ločenec49, 04.03.2024 ob 19:29

Me veseli, da ste tudi nekatere ženske takega mnenja. Upam, da kdaj najdem kakšno tako.

JA kva ti kurc

Sej se ti je ena ponudla pa noces. Koji kurac. Lepo je napisala da mora bit kemija in tud teb bi blo boljs . Ze po 2zmenku bi ona vedla ce ti bo dala. Ti idijot jo pa ignoriras. Ena te sprasuje od kje si.pa si tih

Druga napise enak kot ti.pa si tih

Ajde mrs

Ženske lahko bi pustile email…….samo ena je tako pogumna?

Slovenke, povejte koliko stane ljubezen?

pa to ste sami nedonošenčki tukaj, pri teh letih bi človek pričakoval neko zrelost v življenju, ampak očitno se lagodje sodobne družbe pozna in sedaj bi se radi ljudje v zrelih letih obnašali kot osnovnošolski najstniki. Radi bi seksali z zanesljivo, prijazno osebo, ki ne bo imela drugih spolnih partnerjev, seveda vas mora tudi seksualno privlačit, vi bi določali 100% kaj bi vam ta oseba morala nuditi, seveda pa v zameno dobi samo prazen, najbrž zelo zelo povprečen kavs, pa boh ne daj, da te pozdravi, če te na ulici slučajno sreča. A je to res zato, ker nimate dovolj denarja za prostitutko? obstaja tudi dosti cenejša možnost, da si kupite dobro seks lutko (imajo take, ki res zgledajo kot prave, lahko jih tudi ogreješ na pravo človeško temperaturo). Začetna investicija je sicer res čez jurja evrov, ampak vložek se dolgoročno povrne. Ni nevarnosti, da začne težit, ni je treba vozit na pijačke, brez spolno prenosljivih bolezni…..

Eni ste res naivni. Jest se res hitro navežem na tipa, ampak sej tko pride še kemija. Jest obožujem sex brez obveznosti. Na moškem je dovolj zame en detajl pa je lohk moj. No, do sedaj je blo tko. Drug drugemu ne smeta težit,to je glavno. Res pa he, če si kdo želi bit s kero, mu kak ta plav tud ne pomeni strošek, ga ji na skrivaj stisneš, magari v torbico ali modrček.

Vse živo napisano… Kolikor ljudi, toliko idej. Nataša, tebe bi z veseljem spoznal. Neobvezno, na eni pijači, enkrat zvečer. Lahko tudi na kavi zjutraj. Prav zanima me, kakšna si v živo.

Js tud iscem podobno kot ti, isto locena. Iz katerega konca pa si, mogoce se ujameva..

Bla bla bla bla………..

jaz tudi iščem družbo

 

[email protected]

Kakšna za občasno zabavno družbo na štajerskem koncu s 40 letnikom? Brez obveznosti, brez iskanja ljubezni.

New Report

Close