Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prijel me je za rit

Prijel me je za rit

Če te ne zanima potem je tudi brez veze odgovarjat kaj je bilo potem

To ve le on. Morda mu nisi dala jasnega namiga (očitno ga on potrebuje) da si za nadaljevanje..

ker je očitno ugotovil, da si smotana…samo rajcala bi…..tako na suho….

nom pa povej če se slučajno motim?

leta letijo - iščem stevardeso

Ojla,
ne vem, če si čist prepričana, kaj bi rada…govoriš, da kaj več kot prijatelj ne more bit, po drugi strani pa imam občutek, da bi pa vseeno rada…se z njim dol dala.:))))

O njem pa težko govorim, kaj se mu rola po glavi. Mislim, da se te je ustrašil, pa ne vem, zakaj…..

Pa jaz NISEM za nadaljevanje “šlatanja”. Ampak za nadaljevanje prijateljstva. Kar sva si tudi jasno povedala včeraj.

To, da te je prijel za rit, je največji dokaz prijateljstva – samo pazi: lahko le s tvojo luliko:-)))))))

maš prav……ziher je celo večji, kot si sploh misliš……

pa povej..zakaj pa si mu rit nastavila?…da preveri kak maš mehko?…

leta letijo - iščem stevardeso

Če bi ga hotla rajcat bi se mu nastavljala v živo, kar pa ne počnem. Tiste zajebancije preko MSN-a pa ne štejem pod rajcanje, ampak zgolj kot zajebancijo. Sicer se je pa to dogajalo več kot mesec nazaj, tako da bi se moral od tega že zdavnaj ohladit.

Saj nima smisla sploh še nadaljevat, ker vidim, da ne odgovarjate resno.

Ja kam naj bi pa dala rit, ko sem pred njim po stopnicah hodila?

Ne, nočem se z njim dol dat. Nimam niti najmanjšega interesa za to in on to ve. In on isto čuti do mene.

Ustrašil? Mogoče se je res. Samo ne vem pa zakaj bi se.

sicer..saj si pupa, kajne?

no priznam, da si me malček zmedla s temle zadnjim….ampak nikar se ne delaj tako nedolžnoco..kolko si stara?

sploh pa si mi dala neko idejo…a narediva novo temo?

leta letijo - iščem stevardeso

a pred njoim si hodila?….

ma bomraje tiho…bo že moj frend za komentar poskrbel…grrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

Seveda sem punca. In vem, da nisem ravno nedolžna in sem ga zato takrat tudi nehala “kurit” na tak način, ker je tudi sam nakazal, da mu ni všeč. Potem je bila zadeva pozabljena in potem včeraj tisto, kot iz topa. Sicer imam pa že krepko čez 30 let, tako da nisem ravno najstnica.

Novo temo pa kar sam odpri. Mislim, da za to ne potrebuješ mene.

Ja kaj sem pa drugega hotela? Saj se je on postavil za mano.

smklja..potrebujem te……

leta letijo - iščem stevardeso

hahahahahahaha, zdaj te je mula nadrla

Pol pa očitno ne bo nič iz nove teme.

mu je stal?

Ja to pa moreš njega vprašat in ne mene. Nisem gledala tja dol.

Al ima pa tak micenega da nisi vidla?

hehehehehe

odgovor……zakaj samo prijateljstvo..heheh

leta letijo - iščem stevardeso

Po tvojem bi se moral ohladiti. Očitno se ni ohladil, ker se noče. Sedaj si opazila, da je šla igra predaleč in da on misli malo bolj resno z “kurjenjem”. Zdaj se pa počuti, kot da si mu odrezala jajca. Normalno, da je “stopil nazaj”.

Drugič malo razmisli kaj delaš.

Bolno!

Potem pa zakaj vedno ponavlja, da noče od mene nič.

Sicer pa. Očitno sem izgubila prijatelja. Mogoče že dolgo prej.

New Report

Close