Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prikazujejo se mi oglasi kondomov

Prikazujejo se mi oglasi kondomov

Jaz kot ženska tega ne rabim, zato tudi ne iščem kondomov po spletu. Kondome je torej iskal mož ali sin. Imamo skupnega operaterja, tako da vsem prikazuje oglase, kaj je kdo gledal. Sin je star šele 14 let, tako da imam moža bolj na sumu. Ne glede na to, kdo od njiju jih je gledal in morebiti tudi kupil, me zelo skrbi! Koga naj najprej vprašam? Moža ali sina?

Naloži si kak brskalnik na Google play, ki uspešno blokira oglase, npr. Brave. Ni nujno, da imaš prav glede očitkov. Lp

 

Lahko je tudi sin iskal kondome – lahko za šalo!! In kaj boš pa zdaj?

Ne vidim povezave. Sem moški, edini uporabljam računalnik, pa se mi non stop vrtijo reklame za vložke.

Je bila pred časom tema o svinganju, možev telefon zraven na mizi…drug dan zgodovinski prikaz nekega prvenstva v Franciji v plavanju: vsi nagi, plavalci, gledalci, sodniki, vsi.

Drug primer: pogovor o kosilnicah, dopustu,…naslednji dan reklame za počitnice, merkur, bavhavs,…

Če je skupen operater se nič ne kažejo oglasi na podlagi brskanja drugih družinskih članov, če se ti prikazuje to je ali, ker je kdo googlal kaj iz tvojega telefona ali se pogovarjal o tem blizu tvojega telefona in se prikazujejo oglasi na podlagi tega, ker google tudi posluša. Jaz sem se pogovarjal o počitnicah na Hr pa sem kasneje dobival same reklame agencij, če je pa kdo štefnal po tvojem telefonu moraš pa sama vedt. Sigurno pa nika to veze s tem kar tvoj mož ali sin iščeta na svojih telefonih, ker oglase pošilja google oz. kateri brskalnik imaš ne pa operater.

Še dobro da dec uporablja kondome lahko bi te varal brez zaščite 😆

Odgovor na objavo uporabnika
Mož ali sin, 04.05.2024 ob 12:31

Jaz kot ženska tega ne rabim, zato tudi ne iščem kondomov po spletu. Kondome je torej iskal mož ali sin. Imamo skupnega operaterja, tako da vsem prikazuje oglase, kaj je kdo gledal. Sin je star šele 14 let, tako da imam moža bolj na sumu. Ne glede na to, kdo od njiju jih je gledal in morebiti tudi kupil, me zelo skrbi! Koga naj najprej vprašam? Moža ali sina?

Nekdo je na računalniku, ki ga uporabljaš, iskal  spletno ponudbo kondomov 🙂

Brskalnik, ki ga uporabljaš si to zapomni, spremlja načrtno in ti potem ponuja konkurenčne ponudbe.

“Big Brother” spremlja na vsakem koraku – tudi iskanje in brskanje po spletu.

No zdaj veš, da je nekdo odgovoren!

Ne bo naraščaja ali bolezni SPB

New Report

Close