Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primerno darilo za 18- letnika?

Primerno darilo za 18- letnika?

Sinova 18ka se hitro približuje. Je že povedal kaj si želi, ampak rada bi mu poklonila še nekaj za spomin, pa da ni nakit ali kaj adrenalinskega, slednje se pri nas ne podarja.

Potrebujem še dobro in izvirno torto.

Mogoče še kakšna ideja kam na povabi prijatelje.

Smo iz Ljubljane.

Za ideje se že v naprej zahvaljujem. Tisti, ki bi predlagali Ančke, prostitutke in še kakšne druge neprimerne zadeve, vas prosim, da ne odgovarjate.

Meni so všeč osebna darila, tako, ki se vidi, da si si vzel nekaj časa za razmislek o obdarovancu. Hčeri sem za 18ko dal narediti karikaturo, na kateri pa je bilo vse od njenih hobijev, zanimanj, našega mačka in psa. Res je dobro izpadlo.

Kaj pa če bi mu organizirali zabavo presenečenja? Lahko mu daste tudi grafiko na kateri je ozvezdje tako kot je bilo ob njegovem rojstvu. Ali pa fotografije v albumu od rojstva do danes. Za torto nima  pojma, pečem sama.

Moji trije so tudi dobili karkature za 18 let!

Nakita ne, kaj pa eno lepo uro za spomin, po možnosti, da si sam izbere? Ali pa enostavno denar – in si bo sam kupil nekaj po želji.

Ali pa kakšno njegovo fotografijo, ko je bil majhen, jo daste povečati in uokviriti, da bo imel za spomin.

Pri nas je dobil Rolexa

kupil sem mu bmwja

Podarite mu prazno stanovanje za vikend, da bo lahko povabil prijatelje na zur, vi ostali se pa spokajte nekam za par dni.

Odgovor na objavo uporabnika
MLEKO Z MEDOM, 01.06.2021 ob 15:36

Nakita ne, kaj pa eno lepo uro za spomin, po možnosti, da si sam izbere? Ali pa enostavno denar – in si bo sam kupil nekaj po želji.

Ali pa kakšno njegovo fotografijo, ko je bil majhen, jo daste povečati in uokviriti, da bo imel za spomin.

večinoma najstniki bolj kot ne neradi gledajo fotografije iz otroštva, ki se mamam zdijo srčkane. da bi si jih na stene pribijali, je pa še manj verjetno.

 

sina bi morali najbolje poznati sami, 18 let je minilo, menda veste, kaj bi mu nekaj pomenilo?

kar se pa frendov tiče… če jih ima, potem ve, kam radi zahajajo.

Podari mu potovanje za 2 osebi.

npr. Grcijo poleti.

tonrojstno dnevno darilo mu bo ostalo za vecno v spominu.

Izpit za avto. To je najboljse darilo, za 1

8. let.

Drogice. Sam drogice burke. Podvali mu kilo koksa u buljo pa se bo znajdu sam bo fiks pol šou posiljevt use te jadne slovenke. Jbg.

Ob pomoči prijateljev mu organiziraj zabavo presenečenja. Lahko mu plačaš izpit za avto, če ga še nima ali če ga še ne dela, morda kakšen nov športni rekvizit ali kaj računalniškega.

Odgovor na objavo uporabnika
Tinca the mamy, 31.05.2021 ob 21:44

Sinova 18ka se hitro približuje. Je že povedal kaj si želi, ampak rada bi mu poklonila še nekaj za spomin, pa da ni nakit ali kaj adrenalinskega, slednje se pri nas ne podarja.

Potrebujem še dobro in izvirno torto.

Mogoče še kakšna ideja kam na povabi prijatelje.

Smo iz Ljubljane.

Za ideje se že v naprej zahvaljujem. Tisti, ki bi predlagali Ančke, prostitutke in še kakšne druge neprimerne zadeve, vas prosim, da ne odgovarjate.

Moji trije so dobili izpit za avto.

Odgovor na objavo uporabnika
Real talk, 03.06.2021 ob 08:39

Moji trije so dobili izpit za avto.

 

Za izpit za avto sem že razmišljala, ampak sin izpita še nima v planu delati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Personalizirana, 31.05.2021 ob 22:50

Meni so všeč osebna darila, tako, ki se vidi, da si si vzel nekaj časa za razmislek o obdarovancu. Hčeri sem za 18ko dal narediti karikaturo, na kateri pa je bilo vse od njenih hobijev, zanimanj, našega mačka in psa. Res je dobro izpadlo.

 

Ideja s karikaturo mi je res všeč. Sem ža malo raziskovala, našla dva različna karikaturista, ki imata nora dela. Tudi cena je sprejemljiva.

 

Naša dva sta se oba odločila za potovanje. To je za spomin, za izkušnjo in za življenje!

Prazno stanovanje za vikend je res dobra ideja! Pa malo pijače in hrane, zraven pa pameten nasvet! 😉

Sam ne ga srat z zabavami presenečenja, slikami, knjigami, karikaturami in podobnim sranjem!! Otroci vljudno sprejmemo darilo mislimo si pa svoje! Potovanje je dobro darilo, če ne vključuje staršev!

Bosansko

Motorno

Wozilo…😁šala

New Report

Close