Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRIMOŽ !

PRIMOŽ !

Primož pohvala še iz moje strani . Odlična oddaja , odličen gost. Samo težave ej pri prenosu.
Tukaj , hvala ti za pohvalo naši gmajni !!!! Javno ej , noro dobro..nekaj pa te bom le okrcala :)) to pa osebno :))

lp, Jana

Nevem nevem…kako je nadju sploh pot domov,baje hehh nč nam rekla..:))))Sam to Primož fejst si!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha Primož …a tko ? Čaki …

Hihihihi ma neeee sej se hecam..ampak so ptički neka žvižgali okol..tko da nevem no!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap , je res ! Nekam čudno je pomlad vihrala okoli njega. Niti moderator imun :)))))))

MA sej sem vedu, da sem preveč povedu 🙁

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Nisi nisi..heheheh bil si super!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj te ne bom okregala no, ne , ne….
Super si bil.
Aha , si že pokonci , nekaj te rabim..

rožica si Primož !

če Jana reče.. potem to tud drži…

uh butelj Jani, k je pozabu na prenos…. grrrrrrrr

heheh Jani baje da obstaja neka kaseta,ki je vse snemala..tko da z malo sreče lahko poslušaš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yees Jani !! cmoka

HEJ PRIMOŽ , daj vprašaj na radio za tonski zapis tega večera , pa nam ga boš priredil in ga bodo slišali še tisti ki ga niso , ali nismo v celoti . Oki ?

Bomo mel pa novo oddajo 🙂

Jana ti pa kar vpraš.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

no lepo bi blo slišat ja… kdo ma to kaseto, kdo muca, brž povej no… hit :)))))))))))

mur mur mur…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

boš zrihtala še meeeeeeeeeeeeeeeeeeeen pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz :)))))))

heheh kako pa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moj, moj , ninan Primož ! 🙂

ja… ne veeeeeeeeeeeeeem :)))))

ti muca daš meni jaz Janiju pa je..

zakomplicirano, pa vendarle… sliši se kul :))))))))))

čak bomo odkompliciral ….

ok 🙂

Primož, punce te imajo rade, taka je tvoja kruta usoda :)))))))))))))

To je pa lepo slišati, ko bi bilo vse kar prviš tudi res :(((

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

A VODITELJCE PA NE BO NIHČE POHVALIL????

SMRK!!!

TamaraMR

New Report

Close