Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRIMOŽ, PROSIM

PRIMOŽ, PROSIM

glede pogova prej tam gor,lahko samo še minutko pet čez dvanajst…prosim…

lahko 🙂

primož

…zamudila sem pet minut…sedaj te čakam

Pokliči raje po telefonu.

primož

…ne bom klicala, le to mi povej, česva midva govorila ob desetih ( zmenila sva se za uro ) ali ne…

a ne veš, da si se z mano pogovarjal, ja to je pa malo čudno, kajti skorajda vsak si zapomni, kdaj se z mano pogovarja.

primož

…ne grem se več, primož nekaj ni tle gor v redu….ob desetih si se ti z žensko pogovarjal….ki jo poznaš….

Veš, zdejle se pa res ne bova šla več skrivalnic. Pravijo mi, da sem pozabljiv to vem, ampak da bi se tukaj gor še kdo predstavljal pod mojim nickom…hmmm zanimivo, če je kdo bil pa nisem bil jaz. bomo pa malo pobrskali.

Če pa sem bil jaz, pa sem pozabil, potem pa mi ne uide da častim pizzo in še kaj.

Primož

…prebrskaj in javi…..ker sva se preveč očitno pogovarjala na chatu ob desetih….ne bi pozabil..sigurno ne…

Opa….tole bo pa za raziskati. Kajti jaz se zagotovo nisem pogovarjal na chatu ob desetih. Mislim, da bo potrebno pregledati loge, kdo in kaj je zaen junak, ki se javlja pod mojim imenom in iskorišča moj položaj in ime, za lastne frustracije.

verjetno si čakala on pa te je od kje opazoval, perv……če je res kdo to naredil…za take imam pa vedno čas, da jih poiščem.

Upam, da zaradi tega nisi imela kakšen problem, v nasprotnem primeru se ti bom posebej oddolžil jaz. Če pa ne veš, pa malo pobrskaj, edini primož, ki se tako predsatvlja tukaj gor, sem to jaz.

in ta Primož tudi postavlja pravila tukaj gor. zato ne sme noben izrabljati tega vpliva, da doseže svoj cilj. kajti tisti, ki bo poiskušal, bo zagotovo na moji črni listi.

primožž

…res, ne zafrkavam se…in kar strah me je postalo.. greš lahko ob pol enik gor…ti bom vse razložila…prosim

No grem zdajle

primož

New Report

Close