Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu PRIMOŽU!!! -dovolj imam!!!

PRIMOŽU!!! -dovolj imam!!!

Danes pridem med 21.30 in 22.00.

Pa ne mi spet pobegnit:)).

Lp

ne bom.:)
velja se dobiva gor.

Napisal si: “…ker se na oddaji trenja trudi kaj pametnega in koristnega storiti za ženske , ki ne morejo posvojiti otroka.”

A samo za ženske? A ne za pare?

UF ŠELE SEDAJ VIDIM NAPAKO:
NAMESTO POSVOJITI SEM HOTEL NAPISATI BESEDO ZANOSITI.
PARI PAČ NE MOREJO ZANOSITI A NE?PA MOŠKI TUDI NE.
TOREJ ODGOVOR JE PRAVILEN: KAJ PAMETNEGA SAMO ZA ŽENSKE.
NE BOŠ TI SVETILNIKA OCIGANILA:)))

Balinčka, nič ne pišeš ali kaj porivaš ali ne. Kaj je s tabo?
Pa Kuštre in Jebačice tudi ni več! Kaj je zdaj to? Vas je Svetilnikk in tisti, ki jim on ugaja ugasnil ali kaj?

Kaj me ni, sem ob tebi vedno, mar me ne čutiš;))), veš kaj, za ljubi kruhek je treba tudi malo služitiiiiiiiiiiiii.

Sory, sem mislil, da tebi vse pade z neba, še sex

A tko k men, ha ha?

Ja, jaz bi pa iz aviona kar s padalom k tebi, hahaha

A ti bi pa raje, da ti posveti kakšen svetnik, pardon svetilnikk?

Aha, se mi je zdelo, da bi res….plaval ne bi, ja?

Kako si ljubi moj zlati princ? Le še sem in tja malo poškilim, saj veš, da brez tebe ne gre….tvoj neutrudni jeziček šviga sem in tja….kot vedno.
Boš tudi meni kaj lepega napisal? Le v kakšnih krasnih hlačkah ga imaš spravljenega danes? Hm, bi rad, da bi bil malo vlažen? Oh, saj veš, kako obožujem čudovito tekočino, ki nežno pripolzi iz vrha glavice tvojega korenjaka…….in potem je še nežnejša, gladkejša, čudovita na otip.

Saj si lahko prebrala kaj se mi lahko zgodi! Kaj pa potem? Bi ti bil moj še vedno tako všeč?
Jaz pa kar o tvoji nežni in prelepi češpljici razmišljam kako lepo bi ga bilo not dat, občutit tvoje bradavičke na mojih prsih in poslušat kako čudovito vzdihuješ. Pa vonjati čudovit vonj tvojih spuščenih lask, poljubljati tvoja prelepa mala ustka, tvoj prelepi vrat in otipavati tvojo ritko…

Ja, sem prebrala, če misliš tisto temo o ne stoji lulčku? Hm, ja a če bi mi bil še všeč potem? Pa ja vem (pozabu, da sem dost stara, ha ha), da se spet lahko dvigne, ne de? Postane spet lep, velik, čudovito močan, pripravljen, da se zarine v vlažnost tople lulike……

ja ja še vedno intenzivno porivamo.sam ti si bolj neresen.nikol te ni

sploh si pa rekel da mi boš na mail pisal pa ni ne duha ne sluha

Neresen?!? Poizkusi, pa boš videla, da resno mislim

Če pa nikoli ni časa, saj vidiš! Samo mislim pa nate kar naprej, balinček!

no vsaj nekaj. se bom mogla očitno kar s tem zadovoljit

Kaj pa če bi te zadovoljil jaz z mojimi rokami, jezikom, k…?

no zdaj mi je pa kar mal vroče postal

od sonca najbrž, ne?

ja od sonca valjda.tle v ljubljani ornk žge.zdaj bo pa še bolj k bom šla domov

Ni, ni?

Ja, KIR, zlati moj, ti je muca snedla jezička? Aja, too much je blo, ha ha….kar sem napisala. Oh, ja.

dobro jutro,kako smo kaj

Oh backa moja, nikoli nisem podvomil v tvoje sposobnosti, zato dobro vem česa si sposobna! Vendar si na mojo žalost to lahko le predstavljam, ker nimam izkušenj kaj bi lahko storila. Si 1. liga v umetnosti ljubljenja, zato si te tudi tako zelo želim!

New Report

Close