Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pripomočki

Pripomočki

vibrator in kroglice – ampak, to uporabljam v solo izvedbi…ve, kaj se skriva v moji omarci, lubrikant z ročno masažo korenjaka mu tudi paše, vibrator v njegovih rokah pa hja, se mi zdi, da čvrstost vibratorja ne deluje stimulativno nanj…

Se strinjam.Nek prijatelj mi je rekel,da mora okusiti še drugo žensko meso in da ne more sexat samo ene(žene) celo življenje.Se strinjam z njim.

Ne…ni standardno. Res da ne sexam 2 x dnevno tko kot večina tule gor…že zaradi otrok…ki niso več tako mali in “slišijo” več kot bi bilo treba…

Je pa pestro…..kdaj klasično…..da si vzameva čas…..drugič na brzino kje v garaži….kurilnici…..kdaj na kaki jasi….ko se odpraviva s kolesi na potep…..

Nisem se pa še lotila tehnike tantra…. no tle boš pa itak ti pomagal z nasveti…k že obvladaš….

Hm… in čakaš na primerno priložnost….da dokažeš to svoje strinjanje z njim?

Seveda.

:))

To je dolgotrajno.V knjižnico pojdi po knjigo in preštudiraj,potem pa bova skupaj prakticirala.

berem tebe in mislim da berem sebe :-))))))))

tud moj je v meni s prsti šaril čist po ginekološko in nisem imela pojma, da tko obvlada…resen obraz “pr mir bod, sprosti se” in njegove roke med mojimi nogami…ejjj, sem ubogala 100/uro…

no, ven smo potegnili kondom :-)))

***

če je pa res!!!

Podobno se je zgodilo moji.Kondom sem s težavo na ginekološki način spravil ven.Od tedaj ne sexava več s kondomi.

hahahahaha, takrat si zamišljaš kaj bi bilo da bi morala kam drugam it da ti odstranijo tujek!

Sicer kondom je enostavno ven dobit, zamisli si krogljico!

Kaj mucka moja? Sam smejčkaš se in nič lepega mi ne napišeš

pazi se pazi, sem mislila da je vzrok v obsegu lulčija…ahh neeeeee, kondom je bil prevelik! :-)))))))

Ne eno ne drugo…preživahen-predivji strastni sex.

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

seveda!!!!!!!!!!!! noro, panika…piksna, zdaj bom pa dežurnemu mojo kazala, al kaj…po možnosti še moj stari!!! zdravnik…

in je dragi zadevo umiril, čist po moško nastopil (samozavestno na kubik) in kao da mu je to poklic prste vtaknil not, mal pošaril in izvlekel…

hmm, kaj pa če to bolj pogosto prakticira…sam, pr men je blo samo enkrat… 🙁

:-)))))

Je malo pošaril kot bi perilo vlekel iz pralnega stroja:-))))Ne zamert:-))))))))Pusija:cmok.

se strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!

:-))))))

Bilo je kot na rodeu…jihaaa:-)

praviš…..no ja, če iskreno priznam…moja žena..upssssssssss

sam to ……eh bom raje tiho…hahah

sploh pa, draga moja…..kakšna tovrstna trgovinica in daj si prosto pot v domišljiji….

ps..čeprav bi bilo mogoče bolj jasno da napišeš..zate al zanj?

cmok

leta letijo - iščem stevardeso

kaj veš! Mogoče tud kje drugje! Vaja dela mojstra, zato se nič ne razburjaj:-)))))

evo, si me že potolažil…***

:-)))))))))

Lepo se imej, jaz šibam!

hvala, kmalu tudi jaz… :-)))))

*****

midva mava doma cel arzenal..8 kosov….redni stranki sex shopov….:))

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

New Report

Close