Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Ljudje Tara_S je danes dokazala eno stvar, da nima pojma kaj govori.

and I’m allergic to stupidity

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]
Porkaduš, spet in ponovno. Migranti, ki prispejo k nam, ki so podrobno po državah vodeni na javno objavljeni strani policije kot statistika po mesecih so razen redkih Sirijcev vsi ekonomski migranti. Ne seri, da je na Kosovu vojna, prav tako vojne ni v Maroku, pa tudi ne v Pakistanu od koder jih je največ. Pa daj babše poglej kdaj še kaj drugega ne samo tisto, kar ti paše. Če jih podpiraš jih vzemi nekaj na dom, ne pa da se vsi nahajajo v Azilnih domovih.


Porkaduš, spet in ponovno. Migranti, ki prispejo k nam, ki so podrobno po državah vodeni na javno objavljeni strani policije kot statistika po mesecih so razen redkih Sirijcev vsi ekonomski migranti. Ne seri, da je na Kosovu vojna, prav tako vojne ni v Maroku, pa tudi ne v Pakistanu od koder jih je največ. Pa daj babše poglej kdaj še kaj drugega ne samo tisto, kar ti paše. Če jih podpiraš jih vzemi nekaj na dom, ne pa da se vsi nahajajo v Azilnih domovih.
[/quote]

Saj pravim…nimamo vsi tako preštete, kot sds plačanci.

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]

Ja, Tara, in v Alžiru ter Maroku divjajo hude grozovite vojne.

Ja, Tara, in v Alžiru ter Maroku divjajo hude grozovite vojne.
[/quote]

Hm..pisati znaš, brati pa ne? Čudo si.

Hm..pisati znaš, brati pa ne? Čudo si.
[/quote]
“Rataš” nesramna, ko ti zmanjka argumentov. Pusti SDS raje statistiko poglej. Je javno dostopna en klik stran. In tam je jasno, da migranti prihajajo zaradi izboljšanja svojega gmotnega položaja ne pa zaradi vojne v svojih državah. In še nekaj nam zaupaj- kdo migrantom v azilnem domu kupuje najboljše NIKE superga. Take za 200 evrov. Ti ?

Pa a ima ta naša Klinceva Evropa sploh kako kontrolo nad temi migranti.? Pa kakšna država ali države smo to.?

Begunec, ki beži iz vojnega območja (običajno sami desci, ki pustijo ženo in hčere doma v nemilosti), ponavadi pride prej v sosednjo, varno državo, kjer ni vojne in lahko tam počaka na razplet in se vrne nazaj, ko je svoboda, če je bil taka reva, da je pobegnil in ni potrebe, da rine na tisoče kilometrov stran in izsiljuje in pogojuje vse sorte.
Tak človek zame ni begunec in naj gre nazaj od koder je prišel in se bori za svojo domovino in družino.
[/quote]

Se strinjam. Vmes, ko takle migrant živi na stroške države in izsiljuje za vedno več, pa tudi kaj ukrade, razbije kakšno izložbo, posili kakšno mlado dekle (saj jo lahko, ker ženske so zato na svetu, da ubogajo moške in jih ne zavračajo), itd., itd.


“Rataš” nesramna, ko ti zmanjka argumentov. Pusti SDS raje statistiko poglej. Je javno dostopna en klik stran. In tam je jasno, da migranti prihajajo zaradi izboljšanja svojega gmotnega položaja ne pa zaradi vojne v svojih državah. In še nekaj nam zaupaj- kdo migrantom v azilnem domu kupuje najboljše NIKE superga. Take za 200 evrov. Ti ?
[/quote]

Pa saj vsi vidimo, da vas take statistike in preštevanje samo sds plačance zanimajo. Pa še kar lajnaš pa lajnaš… Drugi smo že daleč naprej.

Tara. Tale tvoja lajna je ze znucana. Zamenjaj.

Zakaj? Saj ne odpiram jaz protibegunskih in protimigrantskih tem. In to je menda že vsem tukaj znano: če bodo take teme, bom jaz proti takim temam.

Pa saj vsi vidimo, da vas take statistike in preštevanje samo sds plačance zanimajo. Pa še kar lajnaš pa lajnaš… Drugi smo že daleč naprej.
[/quote]
Argumenti, draga moja, argumenti. Očitno je tale migrantska zgodba predvsem biznis zate? Dilaš?
Kako pa Šami? So ga že izgnali? Da bomo vedeli? In kje ste daleč naprej. Do kam pa ste prilezli?


Argumenti, draga moja, argumenti. Očitno je tale migrantska zgodba predvsem biznis zate? Dilaš?
Kako pa Šami? So ga že izgnali? Da bomo vedeli? In kje ste daleč naprej. Do kam pa ste prilezli?
[/quote]

Plačanec, pa ne ve kaj je s Šamijem? Hm, a so te dali na stranski tir vaši špiclji?

Plačanec, pa ne ve kaj je s Šamijem? Hm, a so te dali na stranski tir vaši špiclji?
[/quote]
Bi rekla, da vse to lahko prebereš na internetu. Ne rabiš drugim težit.


Bi rekla, da vse to lahko prebereš na internetu. Ne rabiš drugim težit.
[/quote]

Ampak on mora, ker je plačanec.

Plačanec, pa ne ve kaj je s Šamijem? Hm, a so te dali na stranski tir vaši špiclji?
[/quote]

S tem tvojim lajanjem in zaganjanjem tudi sama delujes kot placanka. Neresna in nekredibilna. Nesposobna resne in argumentirane debate. Na kratko – zguba.

S tem tvojim lajanjem in zaganjanjem tudi sama delujes kot placanka. Neresna in nekredibilna. Nesposobna resne in argumentirane debate. Na kratko – zguba.
[/quote]

Ne ne, nisem takšna kot ti. 🙂

Za Taro S je argument to kar je za čistilko Wc ja jedrski reaktor.

S tem tvojim lajanjem in zaganjanjem tudi sama delujes kot placanka. Neresna in nekredibilna. Nesposobna resne in argumentirane debate. Na kratko – zguba.
[/quote]

Itak, da je plačanka saj vsak dan 20 ur preživi na metelkovi v mirovnem inštitutu sponzoriran od Soroša kjer dobi navodila kaj mora govorit na koncu meseca pa dobi tistih 200 eur pa čez par let mogoče sedež v stranki Levica.

Zakaj? Saj ne odpiram jaz protibegunskih in protimigrantskih tem. In to je menda že vsem tukaj znano: če bodo take teme, bom jaz proti takim temam.
[/quote]
Dokler bo pol vsebine v njih tvoje, ne bodo izumrle;-)
https://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk


Dokler bo pol vsebine v njih tvoje, ne bodo izumrle;-)
https://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk
[/quote]

Jap. 😉

So pa včasih te teme vseeno tak poden, da se v njih niti oglasim ne. Danes me je pač zmotila tista večna sdsovska mantra o beguncih in migrantih. Zdaj lahko pričakujem, da bodo to mantro napisali v vsako temo, da bi se oglasila. 😀

Itak, da je plačanka saj vsak dan 20 ur preživi na metelkovi v mirovnem inštitutu sponzoriran od Soroša kjer dobi navodila kaj mora govorit na koncu meseca pa dobi tistih 200 eur pa čez par let mogoče sedež v stranki Levica.
[/quote]

Ti moraš biti pa zelo razočarana, ker Soros ne bo kupil Tuša.

Jap. 😉

So pa včasih te teme vseeno tak poden, da se v njih niti oglasim ne. Danes me je pač zmotila tista večna sdsovska mantra o beguncih in migrantih. Zdaj lahko pričakujem, da bodo to mantro napisali v vsako temo, da bi se oglasila. 😀
[/quote]

Ne zdaj vsaj vemo, da nimaš pojma kaj pišeš.

A ni luna že mimo? Eno še kar meče, ne popušča….kaj za vraga se ji je zgodilo? Da je ni kosovar posilil?

Ti moraš biti pa zelo razočarana, ker Soros ne bo kupil Tuša.
[/quote]

Eh, joj prejoj, ti sama si poden! Plačanka iz davkoplačevalskega denarja.
Azilni dom na Kotnikovi pa poln mladcev, (ki mimogrede jedo 3 obroke na dan na naše stroške, perejo jim drugi, sobe jim čistijo drugi, imajo svojo ambulanto… imajo prednost pred drugimi v zdravstvu).
O novih NIKE rdečih supergah, dobrih telefonih (ali ti veš kdo jim plačuje naročnino???). Na cesti pred azilnim domom namreč WI-FI ne vleče. Preverjeno!
Od septembra jih je prispelo že novih 150- predvsem in samo državljani Alžirije, Maroka, Pakistana in Kosova. Tara, katera od teh držav je v vojni?
Kaj pa Šami?

New Report

Close