Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Eh, joj prejoj, ti sama si poden! Plačanka iz davkoplačevalskega denarja.
Azilni dom na Kotnikovi pa poln mladcev, (ki mimogrede jedo 3 obroke na dan na naše stroške, perejo jim drugi, sobe jim čistijo drugi, imajo svojo ambulanto… imajo prednost pred drugimi v zdravstvu).
O novih NIKE rdečih supergah, dobrih telefonih (ali ti veš kdo jim plačuje naročnino???). Na cesti pred azilnim domom namreč WI-FI ne vleče. Preverjeno!
Od septembra jih je prispelo že novih 150- predvsem in samo državljani Alžirije, Maroka, Pakistana in Kosova. Tara, katera od teh držav je v vojni?
Kaj pa Šami?
[/quote]

Tebi pa dogaja…

Po moje bi bilo bolj pametno, da bi prečkali mejo prek sotle. Pa še v kumrovec bi lahk mal zavili se komunizma vse je naše se sprot utrdili. Mogoč bi dobili še zemljevide brezen tehnike likvidacij pa že imajo svoje.

Aja nje, ti sploh ne pospravljajo za seboj… ;-))))

Tebi pa dogaja…
[/quote]
Enako!


Enako!
[/quote]

O ne, svojih neumnosti mi pa ne obešaj.

Kdo pa res beguncem placuje narocnino za telefon? Celo 3 obroke na dan imajo…jejhatana…v novih rdecih supergah ki niso fake. In zaradi teh 342 beguncev in migrantov bo nasa drzava pristala na beraski palici. Oni pa itak zelijo bolj zahodno od nasega raja.


Zakaj pa po tvoje, klena slovenceljka, potem ne gredo v zahodni raj ampak raje na breme davkoplačevalcev jedo 3x na dan pa rdeče superga nosijo.
Le zakaj ne hranite dobrotnice slovenceljske, tudi 250.000 slovenskih upokojencev in upokojenk, pa 38.000 slovenskih delavcev in delavk, ki imajo mesečno manj od minimalne plače in živijo pod pragom revščine obenem pa ne dobijo 3x na dan brezplačno hrano, pranje, elektriko, vodo, nimajo zastonj dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja in nihče jim ne plačuje naročnine za telefon in Urbane? Ti veš zakaj to ne velja tudi za Slovence??Ampak za Maročane, Irance, Alžirce, Pakistance, Afganistance ?
In tile našteti niso begunci, so migranti! Kaj ni jasno?

A njim se ne bo treba cepiti proti ošpicam, potem bo pa spet gonja nad slovenskimi starši necepljenih otrok, ki ogrožajo cepljene…

Pravno gledano tvoja definicija seveda ne drži. Človek, ki beži pred čemerkoli, je OD TRENUTKA, ko zaprosi za azil, DO TRENUTKA, ko mu za to pristojni organ izda neko odločitev, prosilec za azil oz. mednarodno zaščito. Če ne vloži take prošnje, je človek navaden TUJEC oz. ilegalec. Če je odločitev pristojnega organa (pri nas MNZ) pozitivna, postane tak človek šele BEGUNEC. Vir: Zakon o mednarodni zaščiti

Taroslava je bila danes poražena v nulo ženska je zgubila vso kredibilnoist še tisti kanček dostojnosti, ki je imela, do danes.

Kako to misliš danes? Saj me že leta natikate na kol in mi tupite, kako sem blesava.

Eh, če ste mi lagali o moji kredibilnosti dosedaj, mi sigurno danes spet. Mislim, da bom še naprej kar dobro spala.

Pa še nekaj za splošno razgledanost tako TareG, kot tudi ostalih. VOJNA niti približno ni edini razlog, zaradi česar se komu prizna mednarodna zaščita. Zato begunec – hipotetično – lahko povsem izi postane tudi kdo iz države, kjer ni vojne. Ugotavlja se ogrožanje v državi izvora zaradi rase, vere, narodnosti, političnega prepričanja ali pripadnosti določeni družbeni skupini. Vir: Zakon o mednarodni zaščiti, AGAIN

Pa saj jaz hranim vse te, ki jih nastevas! Za moje pojme si cesar vzame prevelik kos od moje pogace ampak ok, on je tam da razporedi koliko dobi kdo od moje mize. O tem povprasaj npr. Cmerarja, Korlna, sindikalno srenjo, sanjskega delodajalca tipa Sesok…
Ampak zelo malo ljudi pokaze s prstom na cesarja in ministra Gregorja, lazje se je na tipkovnici boriti proti beguncem in migrantom in njih izrabiti proti. Reve!

Pravno gledano tvoja definicija seveda ne drži. Človek, ki beži pred čemerkoli, je OD TRENUTKA, ko zaprosi za azil, DO TRENUTKA, ko mu za to pristojni organ izda neko odločitev, prosilec za azil oz. mednarodno zaščito. Če ne vloži take prošnje, je človek navaden TUJEC oz. ilegalec. Če je odločitev pristojnega organa (pri nas MNZ) pozitivna, postane tak človek šele BEGUNEC. Vir: Zakon o mednarodni zaščiti
[/quote]

Seveda, če se s tem ukvarjajo ljudje, ki presojajo vloge za različne oblike mednarodne zaščite. Ampak tukaj se v te ljudi vtikajo sds plačanci in še kakšna druga raja. Pa še za tiste, ki presojajo vloge, je, kolikor vem, humanitarnost pomembno merilo.

Korektno od tebe, da si dodala.

Še vedno imamo pri nas manj prosilcev za azil kot madžari. Orban luzer, Cerar zmagovalec.

Ja, saj, počasi nam bo jasno kje smo. Še Bolgarija bo prej interesantna za migrante kot Slovenija. Ne, da si jih želim, samo, da so, smo Slovenijo tako zavozili, da še nas migranti preskočijo v velikem loku, pa je katastrofa! Saj ravno zato verjetno tako častijo in malikujejo onega legalnega frizerja na fuš, ker ziher je prvi, ki javno izraža, da njegova ciljna destinacija ni Berlin. Aja, ko smo pri frizerju, vsi Slovenci bi morali priti na ekskurzijo v Ljubljano v Rog. Da bi v živo doživeli to kloako od naših potomcev, ki se kao borijo za neke pravice, še njim ne čisto jasno, kakšne?! To je eden izmed tistih prostorov, za katerega je jasno, da ga reši samo in izključno rušitev in razhajkanje te mladine na zelenih oblačkih substanc takšnih in drugačnih. Katastrofa, res!

Dajte no, TaraS je dec. Ze nacin pisanja nakazuje na to, da to pise moski. Zenska bi pisala o tem, kako je vzburjena in kako si kaksnega zeli vzeti k sebi. Alzirci so se posebej nadlezni po spletu in iscejo evropejke, da jih povabijo v eu ali pa da jih porocijo. Ma kaksne zrtve, daj no, vecina je kriminalcev in jih namenoma spustijo ven, da se jim v teh drzavah ni potrebno ukvarjati z njimi. Vsi ti “migrantki” se norcujejo iz nasega sistema in kako smo neumni ….. hvala bogu, da je nas je toliko spregledalo. in za spregled ne potrebujemo sdsa… smo ze pred jimi pogruntali za kaj se gre…. Kaj TaraS imas sedaj kak pameten argument? Si se ze kaj pogovarjala s temi azilanti na metelkovi? No, prosim, obisci jih, da ti kaj prodajo ali da ti povedo, koliko so dolzni v svoji drzavi in kakko zato ne morejo nazaj… Bi to morda slo?


Izsledili in prijeli so osem Alžircev in Maročana.

Vojna? V Alžiriji in Maroku?
Pa daj nehaj že ti srati s tvojimi blodnjami.
[/quote]

Ta baba je zmešana. Njeno prtegnjenost pa še poveča post pod tvojim.
S tako ubrisanimi ljudmi ni prijetno živeti.

PS
S 27.aprilom 1941 je Slovence pamet zapustila. Danes so že popolnoma podivjani

Zakaj? Saj ne odpiram jaz protibegunskih in protimigrantskih tem. In to je menda že vsem tukaj znano: če bodo take teme, bom jaz proti takim temam.
[/quote]

Se pravi – proti svoji varnosti. In proti varnosti države.
Levičarski omejeni um! Kjerkoli so se pojavili levičarji, so naredili vojno!!! Za 2. vojno so krivi izključno levičarji: nacisti, fašisti, komunisti. In komunisti skupaj z nacisti so začeli 2. vojno.
Pomilovanja si vredna s svojo levičarsko filozofijo.

Hm..pisati znaš, brati pa ne? Čudo si.
[/quote]

Kako lahko komentiraš, hkrati pa praviš, da ne veš, kdo prihaja k nam?
Si res taka budala?
In ja, moja prijateljica se je pravkar vrnila s fronte iz Maroka.

tole več ni hec, ljudje!!!!! Bruselj je prodal evropsko varnost, z angelo MUrkel na čelu

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]

Maročane in Alžirčke, pa še koga, pa boš kmalu spremenila mnenje.Je res zanimivo, da so skoraj sami deci tile tvoji begunčki a ne.Kje so pa vseh starosti ženske in otroci, če je res tam vojna v katerih vedno najbolj pobijajao moške.Pa vsak prav dec, bi najprej svojo družino reševal ali ne, kje jih imajo pa tile.Ali znate sploh kaj gledat in mislit ali sam ponavljate kar vam rečejo.Smo doživeli z vojno v Bosni, ko so k nam prihajale predvsem obupane bosanske ženske, starčki in veliko otrok, tisto so bili res begunci, tole je pa predvsem invazija Evrope z muslimani.Kje so tukaj njihove mame, žene, otroci, a ti ljudje nimajo niti mlajših bratov, sestra…sami neki mladi moški med 16 in 50 let.Meni to bolj zgledajo kot rekruti za vojno.In s kom se bodo tukaj razmnoževali ti moški na višku svojih hormonov, če nimajo svojih žensk, ja z vami evropejke, a ne in to milom ali silom.Pa upam, da boš prva, pojdi prosim ti prva prostovoljno k tem ubogim visoko izobraženim begunčkom, da ne bodo rabili posiljevati.Pa daj še kakšen drug medij brat kot uradne uspavalce možgano, če te pa res zanima realnost, namesto, da hodiš med počitnicami spat še v letovišča, se pojdi pozanimat raje v Italijo, Grčijo, Turčijo, Nemčijo, Švedsko, posebej pa London, če upaš, v četrti kjer so samo muslimani, pa se pol slišimo, če boš sploh še živa prišla nazaj.Pa tudi že pot v kakšen Dunajski park ti bo razkadila meglo.No, če pa si niti tega ne moreš privoščit, pojdi pa malo ob Kolpo pa se pogovori z ljudmi, ki živijo v strahu in potem se pa sprašuj zakaj ni nič o tem v medijih.Pa tudi nočni sprehod po LJ, predvsem čez Tivoli, ti bo tudi pomagal.Potem boš pa končno budno razmišljala in se začela zavedati razsežnost problema ter kdo spi.Nekaj je res beguncev, ampak tistih je peščica in tako, da jih uvažamo sem se problema nikoli ne bo rešilo.
Človek res obupa, ko vidi kako slepi ste in kako oprane imate možgane…da je Slovenija revna dežela.Zopet propagandne laži.Razmerje med prejemki in izdatki je procentualno sorazmerno osnovnim življenjskim stroškom t.i. bogatih držav.Imamo pa nizke prejemke, to pa zato, da nas lahko veliki igralci še bolj izskoriščajo kot ostale, ker mi smo za liderje sveta nič drugega kot suženjčki in z migranti nas bodo le še bolj vzeli moč in svobodo.

Pa tistim, ki tukaj komentirate svetujem isto in ne smetite razprav z amero propagando dokler se ne zbudite sami.
Se pa pred leti spomnim ene američanke, ki je cela ponosna poslala svojega sina v Irak, ko so ji ga pa nazaj poslali v krsti se je pa zbudila in pozanimala kaj je v ozadju.In kako poskrbijo za te njihove invalidne vojake.Nikakor in zato je ženska potem, ko je bilo prepozno, pa začela kontra kampanijo in je vsak dan stala s panojem pred vladno palačo.Podobno kot heroj po katerem je posnet film rojen 4.julija.Prepozno so spoznali resnico.
Za prebujanje vam toplo priporočam tudi ogled prav srhljivo natančnega filma Children of men, ki je bil v ponedeljek zvečer na tv 1000, iz leta 2006, ki govori o tej problematiki, pa vam bo jasna vaša prihodnost, ki nam jo že vnaprej blagohotno napovedujejo kar iz holywoodske tovarne sanj.Pa še dosti je tega, glejte filme za nazaj, pa simpsonove na tubu, pa se boste potem vprašali še samo dvoje ali so tile jasnovidni, ker poznajo prihodnost, kar verjetno niso, ali pa se igrajo z vami, tako da vam, z znanjem psihologije že od nekdaj perejo mozak in vas sučejo kot oni hočejo.In to le za bolno zabavo, da vam bo jasno, ker oni vse dobrin že imajo neomejeno.Vi pa verjamete, da živite v demokraciji in ste svododni in vsakič znova padate na iste stare butaste fore, ter z njihovimi fintami mirno sprejemate vedno več oomejitev svobode v imenu varnostu.In to v dobi kjer so vam informacije in resnica skoraj na dlani.
Vprašajte se tudi ali je to tisto kar so nam obljubljali in kolikokrat so nas od leta 91, najprej s SLO pa potem z EU… že nategnili.In tudi tokrat ni drugače samo, da je tokrat tole zelo usodno, žal.


Super, hvala, da si povedala, da zaprosim Ameriko za azil, saj še malo pa bo že tam bolj varno kot v EU in to v zahvalo vsem vam kao humanitarcem.Upam, da boste vsi humanitarci ostali tukaj in dali vse od sebe in s celim telesom pomagali vsem tem ubogim beguncem.Bomo vsaj ostali imeli mir od posilstev in masakrov.Pridne, kar tako dalje, pa še ostale svoje družinske člane, predvsem pa članice pripeljite v vse te humanitarne dejavnosti.Naj vam dajo tam službe zraven njih.Pa vas bomo vse predlagali še za humanitarne nagrade.
Zanimivo, da naenkrat cel musli jug rabi zaščito, ja sami od sebe.In zakaj ne gredo na vzhod kjer so bogate muslimanske države kjer so vsa njihova sveta življenja in prepričanja varna.
Ste pa tudi vi humanitarke, prav tako kot vse ostale ženske, za muslimane vredne manj kot koza, da vam bo jasno.Za njih sploh niste ljudje in nikoli ne boste, pa ti ljudje nikoli več ne bodo odšli domov kot gredo begunci.

Za nelegalni prehod meje reši samo komanda:

prvič: stoj
drugič: stoj streljam

tretjič: streljam in to se izvede

Pozabil si, da nismo več komunistična, nasilna Jugoslavija.
Zato s takimi predlogi odjebi!

New Report

Close