Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Privlačnost

Privlačnost

Sedim v kavarni v Ljubljani in me preseneti nova kelnarca 30 ih let.Kasneje izvem da nadomešča prejšnjo.In ona …me je “zacumprala”s svojo energijo,očmi,kretnjami in mimiko …komaj sem popil kavo in sem naročil še malo pivo,pa nwe zato,da se odžejam,ampak zato,da gledam njen lepoto,privlačna je bila ko…pač energetsko mi je “ležala”.seveda sem si v glčavi ustvaril želje in sanje kaj bi z njo počel..No to je že druga zgodba:-)

in kaj je še novega? : )

Da nima rada hard rocka:-(

kaj pa, plestenjaka?

pol nič ne zamujaš, če ti samo kofe streže : )

Nisem jaz njegov tip,Jaz sem bolj kot Lemmy iz Motorhead ali pa Alice Cooper:-)

njegov al njen?

Moj stil ženask,katere poslušam je:Joan Jett,Vixen,Girls school,Lita Ford…

No všeč moi je,če kelnarca posluša punk ali heavy.

za take kelnarce bo treba na metelkovo ali v orto. na lj plaži bi rekla da jih ni.

Vem…pa hodiš kaj tja?

občasno še

Preveri, če ima brezhiben slovenski rodovnik, da ne boš kasneje razočaran.

..me pa res zanima kaj bi počel!!..

..bi nam zaupal??

Ja v Ljubljani imam pa res zelo zelo malo možnosti,da dobim čistokrvno kelnarco;-):-)

Ha,ha,kot,da ne veš kaj bi moški počel s privlačno kelnarco…same mamljive stvari:-)

..kaj je zate mamljivo..

ma nima pojma noben

---------- le vent nous portera...

..in naya to ziher ve..pa nas razsvetli..

Njena energija izžareva…pa videz postava ,gležnji,meča,ritka,njene kretnje…vabijo:-)

Ni in ti ga imaš,zato nam kar razloži.

najprej to, da je fliratnje s kelnarcami nekaj ponižujočega, predvsem do njih, kaj pa so one, objekt poželenja na razstavi, lepa ritka, ki jo lahko vsak prepotentnež pokroviteljsko malo potapka, lepo oprsje, v katerega tako malo bajdevej zatakneš 5 eu napitnine in misliš, da si zmagal?!????

---------- le vent nous portera...

Kaj pa če sta si eden drugemu všeč?…No napitnine za sexi kelnarca pa tako ali tako pustim evro ali več,odvisno.

New Report

Close