Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Privlačnost- 3.del

Privlačnost- 3.del

Srečala sva se na malici. On s svojo klapo, jaz s svojo. Čutila sem njegovo prisotnost, čutila sem, da njegov pogled išče mojega. Pogledala sva se in spet je bil tam… občutek…

kje so ostali deli ?
me zanima kaj jje blo prej???

haha

Ah, zdej je pa že limonada.

In potem je ves zrajcan celo noč kavsal z ženo….

kaj je blo za malco?

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pa je šla še ena pridna ženička … :)))))))))))))))))))))))

Klobasa

Sem pridna. Najin pogovor se sploh ni spustil še nikoli na osebno raven. Samo , ko se pogledava, obadva veva, da se privlačiva….

:)))))) Ja ja … sej sem prebrala tudi one prejšnji temi … :))))) Se beremo čez ene pol leta … pa da vidimo kako se bo zadeva obrnila … :)) ;)))

Nista se še pogovarjala? 😀

Enkrat se bosta srečala na hodniku, iskrica bo pre-skočila in en drugega bosta na-skočila. 😀 Potem se bosta dala dol v omari za metle, njemu bo prehitro prišlo in ti boš padla v depresijo cela rosnata in nepotešena. 😛

Potem se bo ta limonada prelila v pravo “slovensko telenovelo” in sledile bodo teme kot so:

– Nepotešena
– Ne pogleda me več
– Kaj je narobe s tipi
in podobna sranja… 🙂

Dobro, da me mati ni rodila kot punčko, drugače bi ziher bil “šlogarca”. 🙂

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahahahaha …

:))))
Ta me je pa nasmejala. :)))))))

Ne ne dol da bi se dala pa ne…
Čeprav sem si pa že predstavljala….

Marijaaaaaaaaaaa, kaka packa sem.
Punce, dejte me streznit!!!!

Sem poročena. In to srečno. Moža imam rada, tudi najinega sinkota…
Kaj bi ti sploh rada? Da ti rečemo, ja kar daj, dajta se dol, ni panike, ne imet slabe vesti? Obsojanja verjetno nočeš. Še enkrat preberi prve tri stavke, ki sem jih prekopirala s tvojega prvega posta.

Saj te treznimo … :))) Vse/vsi ti pravimo, kaj se bo zgodilo v bližnji prihodnosti … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Spogledovanje in domišljija še ni varanje tako, da če ti sedaj to paše ti kar v akcijo. Čez pol leta ali še prej pa povej ali je prišlo spogledovanje do druge točke ali se je vse skupaj ohladilo.

Draga moja, če si mislila na to, kako se dajeta dol, potem nisi več daleč od tega, ko se bosta res. Če še ne veš, misli imajo zelo zelo močan vpliv na naš tok življenja. Misli ga usmerjajo in vodijo. Zato prevdino, kaj misliš.

Hehehe

Sicer pa … resno … Če hočeš resen odgovor in izkušnjo mi piši na mail. Tukaj ne morem pisat.

Kaj pa stavka “dolgčas mi je” ni bilo? :-O

Delat se sprafte!

Domišljija je nekaj, kar lahko tvoj partner misli ob sexsu s tabo pa tega nikoli ne bo izvedel ampak si samo domišlja. ( da sexsa z dvema, z eno iz ulice, ki jo je bežno videl hehhe )

Eno je bežna fantazija, drugo pa je fantazija kot želja, ki traja in se vleče skozi tri dele limonade “vroče strasti na med.over.net”. 🙂

Ona bi ga rada čutila (tako od zunaj kot od znotraj), ga vohala, ga čohala, ga grickala in lizala… pa bog si ga vedi kaj še…

😀

A ti nimaš nobene prijateljice, ki bi ji o tem pripovedovala?

Kako bi ga rada čutila sedaj v sebi 😉 ja domišljija je lahko prijetna.

Se bojim, da bi me obsojale…

New Report

Close