Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu problem po orgazmu (njegovem)

problem po orgazmu (njegovem)

pozdravljeni,

imava problem: med spolnim odnosom je vse odlično, vendar malo predenj mu pride začuti nek čuden občutek v glavi. ko mu pride ga začne močno boleti glava, kar lahko traja več ur, to občuti kot navaden(močnejši) glavobol.

kaj svetujete? probala sva že, da bi bil on čim bolj sproščen, recimo da sem jaz na njem ali kako drugače, da se pač nebi napenjal. …ampak ni razlike.
to se ne zgodi vedno, ampak vseeno prepogosto.

hvala za pomoč

p.s.: super forumček je tole, vedno ko imam pavzo med učenjem ali med delom, se spravim brat vaše zgodbice…. ODLIČNE SO!! potem čisto zasanjana odplavam nazaj na delo 🙂

Po moje to ni od fizičnega napora, takrat se močno dvigne krvni tlak, zato je najbolje če se o tem pogovori z zdravnikom. Ne odlašajta!

se strinjam s KIRom – dragi naj obišče zdravnika…

lp

Z vsem se strinjaš z mano; kot da sva rojena drug za drugega :-))))

seveda sva…samo lokacijske in časovne težave imava, hahaha…

Zdravnik! Nujno! Jaz sem imela podoben problem, pa je bila razlog počena žilica, tako da, čim prej k zdravniku!

ja, teh očitno ne bova nikol prebrodila.

Si dans spet v črni minici in beli bluzici? Bo češpljica čist plava od mrazka ratala!:-))))

nč ne bo plava ratala, noge dvakrat ovijem, ji je takoj toplo…in ko se nasmejim tvojim postom mi postane takoj vroče – vidiš, kako uspešno me greješ!!!…hehehe…

toplega cmoka…

hvala vam za odgovore.

To je pa lepo. Cmokija tud teb leporečka!

aha, Majo vikaš….
Ostali smo pa k***!

No Kirči,ne napenjaj se tako,da te ne raznese.

Mal se pa žihr, ne? :-)))

po forumih se ponavadi vsi tikajo (razen če so kaki zdravniki kje) tako da je letelo na vse vas.
zej pa rajši kakšno zgodbico še napiš…. tega je vedno premal…pa tako z užitkom jih berem…

Saj sem samo zato napisal, ker si tvoj post Maji prilimala. Mal za hec.

A moje zgodbice so ti všeč? Niso bile zgodbice, v glavnem so bile resnične, včasih že malo odmaknjene, hehe. Pa mal inspiracije je treba, torej moraš mal pomagat…
Sicer bolje da ne bereš packarij, pol greš pa čist z mokro domov. In po takem mrazu! Si jo lahko še prehladiš; enkrat sem že bil kriv za vnetje….

New Report

Close