Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problem s sodelavcem

Problem s sodelavcem

Imela sem občutek, da me sodelavec  že dalj časa opazuje. Povsod kjer sem se pojavila je bil v moji bliži, tudi izven firme, kjer sva zaposlena. Tudi v trgovino je šel za mano, pa sem šla v drugo trgovino in evo ga srečam tudi tam. Pred kratkim mi je priznal, da si ga med delovnim časom večkrat drka name, zdaj je celo izrazil željo, da greva skupaj na wc in mu ga jaz drkam do konca. Pravi, da ga strašno vzburjajo moje noge, predvsem gležnji in pa zapestnice na rokah.

Ja itak. Standardni problem. Na splošno. Najprej nas rajcate s salonarji, visokimi petami, odpičenimi najlonkami in pol prekratkimi hlačami, pol se pa čudite, če slučajno kdo kdaj oči na vas spočije. Ti si tipičen primer tega, sodelovec je pa tudi toliko korajžen, da ti je zaupal kaj bi rad od tebe.

trolanje….

Ni res. Nimam petk za v službo, niti odpičenih najlonk. Samo črne, tanke rjave ali pa kožne. Ne kažem nog, hlače vse daljše od 3/4, večinoma 7/8 dolžine, krilo vedno do sredine meč. Tako, da mislim, da ne morem vzbujati neke pozornosti.

Yeah, sure. 😴

Yeah, right 🙂

Sem mislila, da imaš problem s sodelavcem.

Pa te eden samo obožuje in ti temu praviš problem.

Pa če je glih res, kaj misliš ukreniti?

Izmišljena tema ali pa si ti psihič.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna231, 07.05.2024 ob 05:39

Imela sem občutek, da me sodelavec  že dalj časa opazuje. Povsod kjer sem se pojavila je bil v moji bliži, tudi izven firme, kjer sva zaposlena. Tudi v trgovino je šel za mano, pa sem šla v drugo trgovino in evo ga srečam tudi tam. Pred kratkim mi je priznal, da si ga med delovnim časom večkrat drka name, zdaj je celo izrazil željo, da greva skupaj na wc in mu ga jaz drkam do konca. Pravi, da ga strašno vzburjajo moje noge, predvsem gležnji in pa zapestnice na rokah.

Ja, rada pa bi, a ne? 🙂 🙂 🙂

Wake up.

Ce je to res ima sodelavec vecje probleme sam s sabo kot s teboj.

Ignoriraj ga. Odaljuj se od njega. Če si malo bolj nagajiva ali maščevalna preko šefov poskrbi, da ga premestijo, dajo bolj neprijetno delo, lahko greš celo tako daleč, da ga poizkusite pripraviti do tega, da bo napisal odpoved in šel.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena614, 08.05.2024 ob 06:00

Ignoriraj ga. Odaljuj se od njega. Če si malo bolj nagajiva ali maščevalna preko šefov poskrbi, da ga premestijo, dajo bolj neprijetno delo, lahko greš celo tako daleč, da ga poizkusite pripraviti do tega, da bo napisal odpoved in šel.

Ti pa si kura

In, v čem je problem?

Če ti ni do tega, mu povej, da pač NE.

Edino, če ti kr malo prija, da enemu tolk dogajaš.

Men bi bilo scary.

Meni se enako dogaja. Kar lazi za mano, ko en cucek. Tudi na kavo in cigaret ne morem ne da bi bil v moji bližini. Eni tipi so res nadležni, bolj ko ga ignoriraš, bolj vate rinejo.

New Report

Close