Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problem s punco

Problem s punco

tips dan trik seputar teknologi
media teknologi 2c4455e

berita teknologi
media teknologi 36_c276

tips dan trik seputar teknologi
media teknologi 4713041

Care

media teknologi
media teknologi 3883471

Permainan slot online

media teknologi 3883471

Tutorial Game Online

https://peaky-blinders.top/

cheap diamond rings

Führerschein kaufen online

free powerpoint templates

cheap engagement rings

führerschein kaufen

농구중계

Agen slot

Бесплатная онлайн-касса

Attivita Sardegna

Television Trực Tiếp Bóng Đá Hôm Nay|Top

Odgovor na objavo uporabnika
Nejcek3108, 09.06.2020 ob 07:41

Lep pozdrav. Imam en problem ki resno nevem kako bi se ga lotil. Je res cudne narave je pa resnicem in ni iz interneta zgodbica. Pred nekaj casa sm si sposodil od nje avto in sm v prtljazniku nasel plenice za odrasle. Ok sm pomislil da jih ima za babico saj je nepokretna. Par dni za tem pa opazim v najinem smetnjaku kr nekaj plenic. Pa ji nism nic rekel. Povedala mi je da je imela vse do drugega letnika probleme z mehurjem (mislim da neka oblika lazje inkotence) in je bila 24 ur na dam v plenicah in je rekla da je zelo vesela da se jih je resila. Sedaj pa opazam vsak dan v smeteh plenice in ko sem jo uprasal po tem mi je odgovorila da jih nosi ker ji je udobno v njih ampak jih ne uporablja. Torej vrze bek neuporabljeno plenico. Sedaj je od tega najinega pogovora ze kaksnega pol leta. Sedaj pa sploh ne skriva vec tega. Vcasih se oblece pod pajkice plenico in gre v sluzbo
Ko ji omenim kako fejst me moti to pa skregava do konca. Nevem kaj naredit ampak jo imam prevec rad da bi kr koncal zvezo.
Ne ni izmisljena zgodba in nic. Ce ima kdo kak nasvet
Lp Nejc

Leto in pol stara objava…

Bedacki pa nasedate lenim moderatorjem, k si nočejo namisljevat novih zgodbic, pa se zmer hočejo plačo, zato pa stare hite porivajo na vrh…

마곡가라오케

Führerschein kaufen

마곡노래방

domekt r 450 v filtrai

domekt r 200 v filtrai

New Report

Close