Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prodajam nošeno spodnje perilo, nogavice, najlonke…

Prodajam nošeno spodnje perilo, nogavice, najlonke…

Sem 22-letna študentka, 165 cm, 55 kg, številka noge 38. Prodajam nošeno spodnje perilo, nogavice, najlonke, petke, superge.. Nosim tudi več dni in sprejemam kakršnekoli posebne želje.. če si zainteresiran mi piši na [email protected]

in zakaj bi normalnega moškega zanimale tvoje posrane gate. če sploh so tvoje in če si taka kot se opisuješ. lahko si grda debela stara prasica. kdor pada na te finte je pa totalni fukfehtar idiot in nesposobnež. kaj neki ima moški od tistih tvojih gat, še glivice bo dobil. če se ne znaš izmisliti kakega boljpegfa biznisa in vnovčiti svojo pičko si pa dejansko zelo omejena. tvoj tip je pa še večji luzer k si ti, da ni sposoben svoje pičke prežvet, tok zaslužit da se teb ne bi rabil kle prodajat.

Tudi jaz prodajam nošeno spodnje perilo (tangice, brazilke, navadne hlačke), in najlonke (samostoječke, hlačne nogavice, mrežaste), karkoli da te zadovolji 😉 Lahko po želji izbirate barvo, tip, dneve nošenja in dodatki.

Anonimnost in diskretnost je pri meni zagotovljena.

Piši samo, če si resen: [email protected]

In kakšna je cena nošenih in kakšna strganih najlonk?

Tudi jaz bi prodal dvoje gate in 6 parov zoknov, vse rabljeno,lansko,v dobrem stanju.

Cenjene ponudbe na [email protected]

Jaz bi imel tangice nošene tri dni

Odgovor na objavo uporabnika
Mio, 10.05.2022 ob 17:46

Tudi jaz bi prodal dvoje gate in 6 parov zoknov, vse rabljeno,lansko,v dobrem stanju.

Cenjene ponudbe na [email protected]

😂😂😂😂😂😂

Isces nekaj da si potesis fetis?

imam zate danes ponudbo nosenih tangic ali brazilk nosečke.

Prvi javis prvi dobis

Je kaka ki bi prodala svoje nošene najlonke

piši mi na Google chat ali gmail

[email protected]

sem resen

New Report

Close