Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prodam in kupim drsalke

prodam in kupim drsalke

Prodam Roces drsalke od cca 28- 32 št.- brezhibne, kot nove in kupim od št 33 – tudi Roces v podobnem stanju. Sem v Ljubljani.
LP

Hojla!

Za nekaj informacij bi te prosila, ker o drsanju nimam pojma. Naša je stara štiri leta im ima št. čevljev 27-28 a misliš da bi ji te drsalke bile prav?
Kakšna je cena?
Lahko se zmenimo pod Tivolijem pred drsališčem v Ljubljani.

lep pozdrav,
Kaja

Otroci imajo potem obute še ene tanjše štumfke. Mislim, da bodo taprave + še za drugo leto, ker imajo možnost podaljšanja.
Naša ima sedaj nogico št. 32 in jo tiščijo- to je maksimum razteza.
Lahko se dobimo pod Halo. Napiši mi tel. št., pa te pokličem.
LP

jaz imame ne za fanta, roches pa se širijo.
Te zanima?

Žal ne, ker rabim za punčko. Še to, moje so bele barve. Za Kajo : cena je 6000 SIT – sem pozabila prej napisat.

Za mene interesantno. Jih ravno iščemo, pa imajo ravno napačne številke, tako da so ji 27-29 premajhne, 30-32 pa prevelike. Nikje ne najdemo pa take vmesne številke kot jo ponujaš ti. Ali bi se dalo kje izprobati, dogovoriti…?

Pusti telefon, pa te pokličem, blondinka.

041 878 357
Hvala

se opravičujem,ker se vmešavam. zanima me samo, kjer ste dobili drsalke 28-32, ker mi smo našli samo 25-29 in 30-34. Naša hči pa ima nogo 29 in smo v dilemi kaj narediti.

Lani v Intersportu v Mercatorju.

oj,

meni se zdi cena pretirana, za toliko smo mi dobili nove v roces naklo. Imajo pa vse kar hočeš. Na vse cene odštej še 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} .

Pa saj so lani v Intersportu nove drsalke bile 5KT. Zdaj je pa še znižanje.

Hvala za spletno stran. Upam, da imajo kaj na zalogi. Včeraj sem od 16.00- 19.00 iskala bele 30- 35 in jih nikjer ni več. Imajo samo še črne ali večje številke. GLede komentarjev na ceno : nisem vas prosila za njih in končno je cena moja suverena odločitev, ja ?

New Report

Close