Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek promocija družine cavazza na rtvslo

promocija družine cavazza na rtvslo

no zadnjič smo govorili o sinu od Oriane in Borisa, Aleksu, ..včeraj pa je bila eno uro odddaja po Tv o MArcu jacobu Cavazzi, drugemu vnuku od Borisa, Sebastjanov sin..

Je kdo gledal, kako se vam zdi, malo bolj je že talentiran od Aleksa..

Odgovor na objavo uporabnika
jacob536, 28.03.2024 ob 08:15

no zadnjič smo govorili o sinu od Oriane in Borisa, Aleksu, ..včeraj pa je bila eno uro odddaja po Tv o MArcu jacobu Cavazzi, drugemu vnuku od Borisa, Sebastjanov sin..

Je kdo gledal, kako se vam zdi, malo bolj je že talentiran od Aleksa..

 

Kje na TV?   Naslov oddaje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
na katerem kanalu, 28.03.2024 ob 08:17

 

Kje na TV?   Naslov oddaje.

 

ja res je, meni je tudi to padlo na pamet..včeraj na rtvslo 1, Profil oddaja mislim da ob 22.00 zvečer, tu nekje.

 

 

Bolj talantiran od tistega z Nedeljskega popoldneva.  Koliko je star? Najbrž par let starejši  od Aleksandra?

 

to je res, ampak neprimerljivo boljši, oziroma ima vsaj za pokazat,za razliko od sina od Oriane.

To so vsi neki umetniki, čudaki, nekaj jih skoz goni, nimajo miru, ne vejo kaj bi počeli v lajfu.

A Boris ima samo enega vnuka?

Verjetno bo tako tudi ostalo.

pameten fant, meni je bil všeč.

Odgovor na objavo uporabnika
Jojoj, 28.03.2024 ob 08:50

To so vsi neki umetniki, čudaki, nekaj jih skoz goni, nimajo miru, ne vejo kaj bi počeli v lajfu.

A Boris ima samo enega vnuka?

Verjetno bo tako tudi ostalo.

 

Mislim, da sta dva vnuka. Tale včeraj in še eden, ki baje ni umetniški tip. Luka, ali nekaj takega.

 

zelo simpatičen fant, ne deluje mi prepotenten, muzike ne poznam, ampak tako na prvi pogled in uho je OK.

New Report

Close