Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prosim eno vročo zgodbo…

prosim eno vročo zgodbo…

naslov pove vse…

dejte napisat kakšno vročo, grobo, dolgo… zgodbico…
rabim to… mal sanjat … 🙁

p.s.: pa ne samo eno 😛 (that’s what i like!)

si stare (oktober, november 05) že vse prebrala???…takrat je blo zlo divje razpoloženje tle gor…

lp

Malo poišči po forumu. Kakšnega nagnjenja pa si?

vse sem že prebrala, vas že nekaj časa spremljam…

kakšnega nagnjena… karkoli, sam da je strast…(rada imam malce grobosti, ne bičev pa tega, ampak ornk prijemi pa grizljanje, močni prijemi… aaaaaaa nemorem sama pisat o tem 🙂 ) …

Sedel sem pred gostilno in pil že drugi viski. Bil sem ful jezen, saj sva se z Špelo skregala in je odšla za par dni k mami. “O ti pa kr sam” sm zaslišal ženski glas, ki se mi je zdel poznan. Dvignil sem glavo in zagledal kr dobr namazano *****. Šele ko se je nasmejala sm jo prepoznal. Nasmehnil sem se, vstal in ji ponudil naj prisede. Še vedno je dobr zgledala. Hodila sva v srednji šoli. Marjana je prisedla in naročil sem ji pijačo. Tebe pa še nikol nisem vidla samga, mi je rekla. Sigurn se je kaj zgodl. Pol sm ji povedu, da sva se z Špelo skregala in da sem trenutno sam. Sam nasmejala se je, hitro popila pijačo in me povabla k seb na kavo.
Seveda sm bil takoj za. Spolnil sem se kak dobr sva se fukala ko sva še hodila. Pol me je pustila, saj so doma hotl, da se poroči z kakim zdravnikom ne pa z strojnikom. Zapaljala je pred lepo hišo in takoj začela razlagati, da njenga dohtarja ni doma. Prijela me je za roko in me peljala po stopnicah do vhodnih vrat. Kr tam se je zalizala z mano. Rabm te je stokala. Ful sm potrebna tvojga kurca. Sanjam o njem odkar sm se poročila z Milanom. Vedno je v bolnici, pa še redko me pofuka. Pa precej manjšiga ma kot ti. In me že prijela za mojga trdiga kurca. Komi ji je uspel odkleniti vrata in že me je porinla noter in začela trgat cote z mene. Tud jes sm jo slaču, kot da ***** nism vidu že celo leto. Takoj, ko mi je potegnla spodnje hlače do kolen mi ga je zagrabla in pričela drkat. Pol je počepnla in si ga naslonla na ustnice in ga poljubljala in lizala glavico z jeziko. Grizla mi ga je z strani in lizala od jajc do vrha in zraun stokala, kak je pogrešala mojo batino. Nism se mogu več zadrževat. Primu sm jo za lase in ji ga začel porivat v usta. Pa spet ven in ji šel z kurcem po obrazu. Takoj ga je spet ulovila z ustnicami in ga potegnila v usta. Zapru sm oči in dvignu glavo od užitka.Govoru sm ji kaka dobra fafačica je in da tega še tud jes nism pozabu, kak mi ga je včasih fafala, ko sva še hodila. Moja glava je bila še dvignjena, ko sm odpru oči in zagledu na galeriji nagiga tipa, ki si ga je drku in naju gledu. Pokakazu mi je z kretnjo roke, naj bom tiho in si ga naprej gonu. Šele sedaj sem prepoznal njenga Milana. ***** mi je še bolj stopu. Mislu sm, da mi ga bo raznesl. Nism mogu več zdržat. Potegnu sem jo gor in se zalizal z njo. Pol sm jo obrnu in postavu na vse štiri. Z roko sm jo pobožal po ***** in ugotovil, da ji kr teče iz nje. Postavu sm se za njeno rit, mal pokrču kolena in ji kurca enostavno porinu v mastno pizdo. Še do polovice ji ga nism nabil, ko ji je pričel prihajat in je začela cvilit in kričat, naj jo nategnem ko prasico. To mi je pri njej blo vedno všeč. Zdej sm ji ga zabil do jajc in jo fuku ko zmešan. Pogledu sm na galerijo in vidu Milana, kak divje drka. Ful je užival. Pa tud jes, ko sm vidu, da me z užitkom gleda, kako mu fulkam ženo. Kljub temu, da je bla proti sm ji potegnu kurca iz *****, jo obrnu na hrbet in ji dvignu noge visoko na rame ter ji ga zarinu v *****. Po kratkim in hitrem fukanju ji je spet pršlo. Njene besede “dej fuki me, dej me ko prasico” so me spodbujale da sm se gonu na njej po celi bajti. Milan pa je hodu za nama in drku, ne da bi to ona sploh opazla. Končala sva na postli. Ona na hrbtu z dvignjenimi nogami ki sem ji jih držal z vsako roko ful narazn. Jes pa sm klečal med njimi in jo fukal do tretjega orgazma. Pol sm ji zlejzu gor in ji ga pložu med joške, jih stisnu z obeh strani in jo porivu. Pri vsakem porivu so me pričakale njenene ustnice in se razprle in posesale še celo mojo glavico kurca. Tak mi je tud pršlo. Špricnu mi je po njenih laseh in čez, pa po njenih joških in obrazu. Ona je lovila trzajočga kurca in lizala moje seme.
Dober si me pofuku. Zdej bom spet dobra za neki časa mi je govorila, ko sm se oblaču. Pol je pogledla na uro in rekla: U madona kolk je že ura, moj bo hmal doma. Najboljš da takoj greš. In me porinala skoz vrata. Nism še prišel do avta, ko sm se obrnil in zagledal njo in njega. ki sta se lizala pri odprtih vratih in mi pomahala. Šele sedaj sm se zavedu, da sta me izkoristla prasca. Ni mi bilo mar za to. Skoraj prepričan sem bil, da me doma že čaka Špela.

ja, divje…

jp, divje…. tole je pa pasal a? 😉 … še kdo?

Ne, smo vsi zasedeni:-))))

New Report

Close