Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pogled v karte

Prosim pogled v karte

Selitev vidim čez nekje 3 leta spomladi. Šli boste v stanovanje, ki bo omogočalo eni osebi za razvoj svoje stroke. Blizu bo reka.

Stanovanje boste kupili v kratkem času, cenovno ugodno. Zelo boste zadovoljni.
Kakšna nesreča se vas drži pri partnerskih odnosih? Ampak partner prihaja… Bodite pozorni na njegove čare, lažne resnice….Zelo dobro bo obračal besede… Mesec oktober.

Se enkrar, lepo prosim še zame, a bom spoznala kakšnega moškega, ker do zdaj nisem imela sreče, in a bom kdaj delala v tujini. In kako bo s financami? Hvala!

Naredila boš vse izpite v tem roku. Čestitke! In potem boš lahko zadihala… Septembra pa lahko realiziraš dolgotrajno željo da jo uresničiš…Moška oseba te bo podpirala.

Delajte prosim na sebi! Kaj vam preprečuje? Ko boste zadihala, se ozrla naokoli, da ni nobene panike, boste videla še drugo, lepšo plat življenja. Pojdite naprej. Vse kar ste pretrpela, je preteklost. Življenje vas čaka. Sedaj.

Odločili ste se za samsko življenje. Ko boste odprla svojo dušo človeku, kateri bi za vas naredil vse, se bo vaše ljubezensko življenje šele začelo. Moški je višje postave, kostanjevih močnih las. Takrat boste zaživela, končno, življensko kot sexualno. Srečno!

Ste močna sexualna oseba. Moški vas veselo izkoriščajo. In vi to veste.
Kako je pri vas ščitnica?
Daljša pot vam je izražena, moški na tej poti pa žal ne. Vsaj tak moški, ki bi si ga zapomnila za celo življenje ne. Spoznali boste osebo, ki jo boste najmanj pričakovali. Na jesen. Prihodnje leto. Zakaj vas jesenski čas nekaj zaznamuje? Tudi v preteklosti..?

Prosim če lahko še na to pogledate, kako bo z mojim športom. Bo kakšen napredek? In kje bom spoznala ljubezen, če sploh jo bom, ker imam precej smole pri tej zadevi.

b

V ljubezni za enkrat ne vidim nekaj večjih sprememb, oziroma neke nove ljubezni.
Dajte se malo posvetit obrti oziroma neka dela ki jih dobro delate. Dajte bit pogumni!
Vidim vas s tujino. Nekaj znate in boste dobro vnovčili na tuji trg.
Ljubezen bo počakala. Zdaj je na vas, da se izkažete na poslovnem področju. Vse ostalo še pride..

v bistu ne pričakujm na tej poti spoznati moškega kot moškega, ampak nekegga sorodnika,
ki ga žal še ne poznam. pa mam občutek, da je njemu vseeno ali se spoznava ali ne.
se pravi, da te ljubezenske zgodbe, ki se je vlekla dobri dve leti, je pa definitivno konec?

b

V ljubezni za enkrat ne vidim nekaj večjih sprememb, oziroma neke nove ljubezni.
Dajte se malo posvetit obrti oziroma neka dela ki jih dobro delate. Dajte bit pogumni!
Vidim vas s tujino. Nekaj znate in boste dobro vnovčili na tuji trg.
Ljubezen bo počakala. Zdaj je na vas, da se izkažete na poslovnem področju. Vse ostalo še pride..
[/quote]

Hvala! Je to delo povezano s športom oz. na tem področju? Res moram nekaj narediti, da pridem na zeleno vejo. Bo ljubezen potem v tujini ali doma v Sloveniji? Še enkrat hvala!

Vas je kdo silil v ta šport?
Ker sicer ste borbena oseba, ampak nekih vidnejših rezultatov v tem športu ne vidim. Se pravi, kolajne ., zmage,. itd,…
Nehajte biti toliko cinična pri moškem spolu! Spustite kakšen drug karakter moškega v svoje življenje. Sprostite se in oseba vam prihaja nasproti. Sicer drugačnega značaja, ampak naučite se sprejeti tudi malo drugačen karakter v svoje življenje in boste videli kako lepo boste zaživeli.

Naslednje leto imam plan delat strokovni izpit, kar sem že mislila letos, vendar nimam časa. Ali ga bom naredila naslednje leto? LP

Prosila bi, če mi pogledate kako se bo razrešil odnos z hčerko.

Stanovanje boste kupili v kratkem času, cenovno ugodno. Zelo boste zadovoljni.
Kakšna nesreča se vas drži pri partnerskih odnosih? Ampak partner prihaja… Bodite pozorni na njegove čare, lažne resnice….Zelo dobro bo obračal besede… Mesec oktober.
[/quote]

Hvala še enkrat za tole. Stanovanje imam res že rezervirano in dokaj po ugodni ceni, upam, da bo vse ok.
Torej to ne bo dolgotrajen partner. :/ Počasi že razmišljam o družini….

Lahko se meni. Zanima me zdravje in mozeva sluzba. Ali bo zamenjal.

Hvala! Je to delo povezano s športom oz. na tem področju? Res moram nekaj narediti, da pridem na zeleno vejo. Bo ljubezen potem v tujini ali doma v Sloveniji? Še enkrat hvala!
[/quote]

Dajte se skulirat . Ne se pustit zmesti.. Preko enega čelavega človeka, torej ta nima las, boste primorana narediti nekaj kar vas bo motiviralo za naprej. Kdo je ta čelavi moški?
Ljubezen še pride. Doma. Srečala se bosta nekje na morski obali. On vas bo ogovoril.

Ce je cas in volja, bi prosila se meni, in sicer:
Kako bosta otroka pri studiju oz. soli? Bosta uspesno dokoncala zeljeno?
Moja sluzba – bo kdaj bolje oz. bom zamenjala na bolje?
Kako bo z zakonom oz. mozem?
Zdravje.

Najlepsa hvala.

Izpit boste dosledno dokončali, tako kot ste si zadali..
Vendar pa v razmislek…. Vas to delo veseli? Nekam ste mi utrujeni in zdolgočaseni. Zakaj?

Izpit boste dosledno dokončali, tako kot ste si zadali..
Vendar pa v razmislek…. Vas to delo veseli? Nekam ste mi utrujeni in zdolgočaseni. Zakaj?
[/quote]

Hvala, res je, delam po 10 ur in več. Če bom naredila strokovni izpit si bom odprla še druge in drugje možnosti.

Eden otrok bo diplomiral do 24-ega leta, drugi bo skrenil s poti zaradi prepovedanih substanc.
Vaša služba bo primerna vašemu znanju. Če se boste izobraževali lahko dobite bolje plačano službo – brez znanja ni nič.
Mož se bo zagledal v mlajšo. Naredil ji bo otroka, nato mu bo postalo žal, se vam bo opravičil za storjeno in nato z vami živel srečno do konca življenja.
Zdravje se bo s starostjo izboljševalo.

Vaša hči je trenutno jezna na celi svet. V sebi nosi vihar nedorečenih čustev….
Odnos se sicer bo izboljšal, vendar bo punca nosila s sabo ta val čustev, ta gnev do moške osebe še precej časa. Kaj je moška oseba naredila tej punci?

Ali še misli name. Mu je žal?

Lepo prosim, ce lahko se meni pogledate. Bom v prihodnjih letih prisla do vecjega stanovanja in kako bodo finance? 100x hvala vnaprej! 🙂

Eden otrok bo diplomiral do 24-ega leta, drugi bo skrenil s poti zaradi prepovedanih substanc.
Vaša služba bo primerna vašemu znanju. Če se boste izobraževali lahko dobite bolje plačano službo – brez znanja ni nič.
Mož se bo zagledal v mlajšo. Naredil ji bo otroka, nato mu bo postalo žal, se vam bo opravičil za storjeno in nato z vami živel srečno do konca življenja.
Zdravje se bo s starostjo izboljševalo.
[/quote]

Pomota. To je bil nekdo drug, ki ima preveč časa na internetu.

New Report

Close