Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pogled v karte

Prosim pogled v karte

Eden otrok bo diplomiral do 24-ega leta, drugi bo skrenil s poti zaradi prepovedanih substanc.
Vaša služba bo primerna vašemu znanju. Če se boste izobraževali lahko dobite bolje plačano službo – brez znanja ni nič.
Mož se bo zagledal v mlajšo. Naredil ji bo otroka, nato mu bo postalo žal, se vam bo opravičil za storjeno in nato z vami živel srečno do konca življenja.
Zdravje se bo s starostjo izboljševalo.
[/quote]

Nisi mogel uporabit isti vzdevek kot tarot111, zato se ne vpletaj.

Ne misli več na tebe. In ni mu žal. Pojdi dalje…

Hahaha! Moledovanja nedojebank se še kar vrstijo! MON v vsem svojem blišču! Same brezzvezne, zavrte, obupane, nikomur-več-potrebne izžete debelorite gospodinje! In one še kar lajnajo, “kdaj spoznam stalnega partnerja”, “kdaj spoznam resno ljubezen”, hahaha! Poglejte se, babe debele zavaljene neambiciozne ruralne! Kje je sploh možno, da bi vas kdo hotel???

Ne vidim vas v večjem stanovanju žal. Ker finance ne bodo dopuščale napredka. Finance bodo za sproti…
Za enkrat pri vas ne vidim kakršnih koli sprememb…

Prosim še meni, kdaj bo selitev v tujino (sigurno vidite katero držvo mislim), če bo sploh… In bom v tem življenju vsaj enkrat našla ljubezen? Bom kdaj nasploh končno srečna?

Imam ogromno znanja, tudi zelo dobre delovne navade. Delam vec kot 2 sodelavki skupaj. V sluzbi crpajo moje znanje, zal nisrm placana za to.
Moz otrok ne more vec imeti tako, da bi sedaj imel otroka – mislim, da je nemogoce. Pa tudi nazaj ga nikoli vec ne bi sprejela.
Zdravje – zelim verjeti ceprav so napovedi slabse.
Pri otrokih pa upam, da ne drzi.

Vseeno hvala za cas in trud.

Ne vem katero moško osebo mislite. Živi pri očetu, ker si je sama to izbrala. Jezna je pa name, vsaj tako se obnaša. Razloga pa ne vem???

Dajte se skulirat . Ne se pustit zmesti.. Preko enega čelavega človeka, torej ta nima las, boste primorana narediti nekaj kar vas bo motiviralo za naprej. Kdo je ta čelavi moški?
Ljubezen še pride. Doma. Srečala se bosta nekje na morski obali. On vas bo ogovoril.
[/quote]
Hvala še enkrat! Poznam par čelavih oseb (moški) in vsi imajo res nekaj, kar bi lahko šlo naprej. Upam, da bo ta ljubezen res kmalu, ker pogrešam toplino, objeme. Včasih imam občutek, kot da sem edina oseba na svetu. Povrh pa tudi finance niso najboljše. Zato upam, da bom končno na zeleni veji.
Prosim samo še to, bo ta tujina kmalu?

Bova se še kdaj videla? Pogovarjala?

Ti se boš preselil v Somalijo, tako meni karte kažejo.

New Report

Close