Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu PROSIM RES NUJNO!!!!!!! – POMOČ!!!!!!!!! – NE MORM VEČ!!!!!!!!

PROSIM RES NUJNO!!!!!!! – POMOČ!!!!!!!!! – NE MORM VEČ!!!!!!!!

POMAGAJTE!!!!!!!!

Nujno rabim nasvet, ker se odločam za nakup vibratorja! Prosim svetujte mi kakšen vibrator je ok, kateri so zanič, ….. Morebitne izkušnje….., kakšen link kjer so predstavljeni….

Hvala vnaprej!

Pa hitro ker me meče 100 na uro

lp

Pojdi v Red shop, pa ti bo prodajalka najbolj znala svetovati glede kvalitete. bolje je da daš malo več denarja in boš zadovoljna.

pa kaj je tok hudo??? jaz sem že mislila da si sodeč po naslovu že v zadnjih vzdihljajih

za mal dnarja mal muske,če ga res ze zelis, kupi enga ornk…sibaj u seks shop in tam ti bodo svetovale, ampak moj velik bolj pociva odkar ga imam, prej zelela, zdaj ko imam ni vec tolk zanimiv, cez tapravga ga ni..priznam!

Jaz sem pa bil siguren, da se je spet kdo nagnil k izvajanju samomora. ccc

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tuba-Luba,le zakaj rabiš vibrator,ko pa je toliko mladeničev,ki komaj čakajo da ga namočijo,pa še baje je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolje imeti pravega.Če ne najdeš nobenega, ti lahko mogoče pomagam. 🙂

Priporočam t.i. zajčka. Je božanski za uporabo in hecen za videti!

Če hočeš z njim na hitro, se bo počutil izkoriščenega. In ti zato morda ne bo ustregel tako, kot si boš zaželela. Tudi vibrator je moškega spola.

a je res tko nujn
sj ne more bit

pa kva vam je babe

ja 100 odstotno strinjam s pohotkotom

Raje si najdi ornk fanta je bols ko vibrator 😉 je več užitkov če te pa za vibratorjem zanima mi pa piši na [email protected]

@lisko, sam ti pa si en model. Odgovoris na temo staro enajst let in das svoj mail.

Lah mi pises na mojga, bom lepo poskrbela zate: [email protected]

ja sory… ce bi ti na telefonu pisal … bi tudi bilo malo drugace kot na račulaniku… je razlika …. ane pejd gor z telefonom ali pa z računalnikom je razlika… ane

SE TI UPROŠČAM ČE SM MODEL PAČ NA FONU NE KAŽE DAJ JE DO KAJ PISAL…

nisem pa mislil nič salabega 🙂 če tuliko veš mi pa prosim povej če si na telefonu kje lahko vidiš koliko je stara tema in kje lahko iščeš sveže teme…

lP

Pri vsaki objavi na forumu najprej piše kdo jo je objavil, pod njo je naslov ali tema objave, pod temo ja datum objave in nato pride vsebina. Pišeš kot kura, to da si na mobitelu pa ni nobeno opravičilo. Bolj se potrudi in preberi za seboj tolikokrat, da bo vsaj približno brez napak. Pa brez zamere, saj je lepo, če kaj napišeš, bo že bolje.

hvala, se bom potrudil

Lp, 🙂

New Report

Close