Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prosm pridte k men domov…

prosm pridte k men domov…

… in mi poberte VSE, VSE, VSE sladkarije, po vseh štacunah, šparih, merkatorjih, leklerkih pa na police s sladkarijami nabijte pasti, da se mi bodo roke ujele noter, ko bom segla na polico.

HVALA IN LAHKO NOČ.

Hi, hi, hi…
Odvisno, kaj imaš! Če mi bo všeč, ti poberem in pojem!
Lp, Mateja

Tudi zame je to mačji kašelj! Pojem vse kar je sladko! Ti samo povej. Lp

Ti samo naslov sporoči. Prihajam z nadzvočno hitrostjo. Čokolada mi je pogonsko gorivo.
LP

POčasi, počasi… jaz imam malo daljšo pot in upam, da kaj čokolade ostane tudi zame :o)
Dobro jutro sladkosnedi!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Ja, pišuka, jaz sem tudi ravno včeraj zvečer sama sebi obljubila, da bom s sladkarijami naredila konec. Ne morem se upret tablici čokolade, ampak se mi zdi, da pa hlače nekam težko zapnem zadnje čase………..

En naš prijatelj ob takih izjavah reče: ja,ja , 10 minut v ustih, pa dve let okol pasu!!!!!
Grrrr

Pozdrav, Tatjana

šššc! Roke stran od omare!!!!

Bom ti tole dvakrat na dan zapisala.

Aja, pojem pa kar imaš, samo reci.

LP Andreja

Jaz bi se tud prišla sladkat!

Mnjam mnjam

sem se že bala, da nas vabiš na pospravljanje česa drugega kot sladkarij

sama sem ravno na odmoru od pucanja – stanovanja, pa bi mi kakšna tvoja energetska zadevica še kako prav prišla :-)))

Če imaš kaj rum-kokos čokoladnih bonbonov (ki je zdajle sicer ne bi smela) in kakšno Milko, potem PRIDEM TAKOJ!!! :)))))

Dekleta, na mojem telesu je znanstveno dokazano, da čokolada ne redi !!! Resnično. Ker če bi, bi bila sedaj že nekajtonska, tako pa sem samo malce bolj popolnjena. Sem pa sposobna zmazati taveliko mlečno milka čokolado v nekaj minutah (sploh, če moram kaj miselno delovati).

Hahaha, z največjim veseljem pridem in pomalcam vse, kar je dobrega. :)))
Lahko mi pa pošlješ tudi po pošti.

Hja, tudi meni, ha ha. Sem bila nekaj časa tako zavzeta, da nisem nobenih sladkarij kupovala, da jih ne bi jedla a ne in kaj je sledilo… zvečer ob 23h sem sinu pojedla cel paketek Kinder čokoladic, groza. No ja, v tolažbo, danes sem “zmazala” 2 čokoladni torti, uh. To se mi obvezno dogaja, ko prihaja zima, poleti sploh nimam teh težav. Bo že bolje!

Lp,P

Ne imej zadev doma, pa te ne jest prosilo…v špar, mercator, kamorkoliže, pa s plašnicami na obrazu…kot konji…

Jaz nimam nič doma… Pol sem pa tolk slabe volje, da … da grem v trgovino in si kej sladkega kupim :))))

Pa še zalogo za ”goste” si naredim…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Jaz tudi vsak dan sproti delam zalogo za goste. In vsak dan sproti jo pojem :(((

New Report

Close