Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prostitutke ?

Prostitutke ?

alerook pa krentam… ne se vidva sekirat za njo. Vidi se,da pozna moško dušo in penis v nulo, s tem pa tudi lajf na splošno. Kvečjemu vaju oz. nas bi lahko ona še kaj poučila, seveda, če se,da komu ženske nauke zares uzet.

Popay, ne sekiram se za nobenega, ne skrbi. O tem, kako nas lahko vse “še kaj nauči”, pa se ne bi ravno strinjal (no, teoretično vsak kahko koga kaj nauči, ker nihče ne ve vsega) 🙂

mimogrede: Tvoje pisanje razumem, da se imaš za nekoga, ki je mnenja, da ve, kako se streže moškim. Ne razumem pa zakaj nimaš takega, ki si ga želiš, če veš kaj mu moraš dati, ga spraviti v stanje, ko ti bo v vsem ustregel in če veš kaj bi ti rada od odnosa.

A je samo to, da nisi srečala tistega, za katerega bi imela občutek, da bi lahko zadovoljil tvoje potrebe? Ker, glede na naštete, nimaš tako zelo visoke…

Uh, pri preko štirideset pa bo treba pohiteti za moškega, ki ga iščeš …

Sej pravi da ga ne išče in da je zadovoljna s tem, kar ima… oz. da ne verjame, da lahko dobi več.

A ni potem vse lepo in prav?

A, moški in ženske, vas je mimogrede malo pičila… ha, ha, ha.

Mimogrede – te razumem, spoštujem, ena redkih ki ima podstreho pospravljeno.

Počasi tudi jaz dojemam, kakšne so nekatere žene, kaj delajo možekom…

Bodite lepo

oi,mimogrede…

ko bi te lahko spoznal…Piši mi na :${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}#/&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$

ne vem kaj je tako čudnega, da greš k prostitutki, če si mlad. drugače pač fuka pri svojih 23ih ne morem dobit, zato grem tja.

Pa kako veš, da tvoji moški ne grejo drugam? Ali super ženska? Ki noro dobro seksa, je pametna, čustvena…, mislim da ti zmanjka ta čustvena. Zato je mogoče stvar bila, kot je, ker so se njegova čustva do tebe ohladila/ je spoznal drugo “pošteno” punco :))

Take kot si ti je bolje,da so same, ker drugače lahko preveč ljudi trpi. Je pa jasno iz tvojega pisanja, da se bojiš resne zveze. Ta strah te hromi in zato iščeš izgovore drugje namesto pri sebi. Malo pomisli kakšen odnos sta imela tvoj oče in mama med seboj in odnos očeta do tebe.

NE!! … 🙂

sem vdovec pri 60tih, pa me je poklicala 65ženska, za katero vsi vemo, da je 30let delala kot prostitutka v Nemčiji, če rabim žensko družbo, da lahko postaneva par. Pa ji nisem povedal resnice, da za njo še kljuke vrat ne bi prijel brez gumijastih rokavic, kaj še kaj drugega. Pa takšnih je nas veliko moških, šariti po luknji, kamor so odlivali svoje fekalije tisoči moških,to je res skrajno živalsko in ogabno.Komur pa paša tudi to, pa naj, nazdravje

Po mojem so bile pa to samo tvoje mokre sanje, da te je poklicala.

In če kaj na tem svetu NI seksi, so pa tipi, ki grdo govorijo o ženskah.

človek je vprašal po izkušnjah in mnenjih, dobil je kar berete…
sem 20 let poročen, nezanimiv, nekomunikativen, pol siv pol plešast, ne ravno atletske postave. Do žene sem pozoren in razumevajoč, vem pa, da nisem najbolj zapeljiv in zato svoje potrebe in želje pač občasno potešim drugje. Za to ne ve, je pa hvaležna, da ji ne težim s svojimi dekadentnimi potrebami. win-win situacija.

pa lepe dneve vam želim

A si razmisljala, da bi vse to opisalal v kaki knjigi. Pismena si, izkusnje imas in to na podrocju, na katerem se vsi delmo, da znamo… res dj poskusi.

Saj razmišljanje ki ti sedaj ustreza ni problem.. Pač filaš svoj ego in misliš da bo to možno v nedogled..
Tukaj pa bodo kmalu prišla leta in potem dvomim da boš lahko kaj veliko izbirala in bo vse bilo le po tvojih željah.. Samo dvomim da se boš lahko vklopila v realnost..

ker se nobena ne rodi s tipovim one v sebi — naj tudi ne zganja cirkusa kam in zakaj ga tip vtika ☺

zanimivo – ampak k frizerki, na pedikuro, masažo (še posebe ob kakšnih poškodbah) … gre pa lahko vsakdo kamor hoče – pa pravtako plača ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pa sem star 32let, izgledam mal mlajši in sem simpatičen fant. Kljub temu vseeno plačam. Zakaj? Imam ogromno izkušenj. Ker me zanima prav vse, tudi poskusim. Sem sicer zelo srečen v zakonu in se imam res dobro, nič mi ne manjka in svoje žene ne bi zamenjal za nič!!! In jo ljubim in lahko kdo od vas reče da ni res, pa je. Ker jo. A pač tak sem, da nerad jem le isti krompir, včasih paše tudi kaj drugega in res bi trpel, če tega ne bi počel… Sem pač obseden s tem. Sploh ne vem česa vsega še nisem doživel, tudi to, da sem imel ljubimko in da je njen mož klical mojo ženo, ko je izvedel da hodiva… Kar hočem povedat je to, da je najbolje, da greš z eno ki ji plačaš (ne za sex ampak zato da gre), da imaš mir in da ne teži, pa je. S tem mislim, če si vezan, tudi če dobro izldaš, bolje plačati. In lahko povem, da če ti 12 let mlajša mala smrkljica redno pije.. je pravi užitek tudi gledati, kako šteje tvoj denar.
Če si pa samski, pa.. kaj pa vem. Ne vidim ravno smisla za tako početje. Morda poizkusi, pa boš videl.
Moraš pa kot ženska biti iz pravega testa za to. Jaz verjetno ne bi mogel bit, jim pa zavidam. Enostavna računca pokaže, da v enem mesecu lahko zasluži preko 10.000, za 3 urice na dan “dela”.

Desanka zasluži velilo več na polurno postavko .

No way.

Mene zanima kaj doma rečeš če kaj pokasiraš? “Fak” jaz sem slišal od ene višje medicinske sestre, da je veliko tega na terenu, kao da enim luleki prav scetijo, . ….rajši si ga….ko pa plačam za sex.

@On32 malo se zamisli nad svojim početjem. Kot prvo se mi smili tvoja punca/žena, da ima takega partnerja, ki jo na veliko vara s prostitutkami, kot drugo pa, a te nič ne skrbi za svoje zdravje? Tudi če seksaš s kondomom lahko dobiš marsikatero hudo bolezen. Verjetno še nisi slišal, da se hepatitisi prenašajo tudi s poljubljanjem. Če si želiš dobro, prenehaj s tem početjem in se pojdi testirat.


bla bla bla … raje se zamisli nad sabo, da se s tvojim ne srečamo v “kupleraju” — ker ravno takšne svetohlinke, polne dobronamernega “zmerjanja” pripravite desce, da gredo k “profesionalkam”
btw1: opredeli “varanje”!!! – a ti je kdo kje podpisal da bo samo!!! tebe kresal dokler ti ne bo dal izpisnice???
btw2: se tebi mednožje nikoli ne omasti, ko vidiš dobrega tipa??? nikoli v “rumenih” medijih ne pogledaš kaj počne kdo “greha vreden” ???

btw3: več pa ne bom tipkal, ker Paco pač ne prenaša, da kozi rečem “gospa” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Raje bodi tiho NM-3w. Jaz sem tip. Sploh pa klobasaš take neumnosti po tem forumu, da ne vem ali si nek prostak ali pa 15-letni mulc, kateremu se takšno razmišljanje še nekako oprosti. Poglej, če je tebi všeč seksati prostitutke in razne “čefurke” za one night stand, jih pa daj, samo da ne boš potem v drugi temi tega foruma, kjer se govori o spolno prenosljivih boleznih, jamral, kako te skrbi, da si se s čim okužil. Takrat bo prepozno dečko.


eni umirajo (bodo umrli) kot posraneti, drugi kot “jebači” … tretji drugače ☺
btw: tukaj je področje tem z naslovom “Seks v mestu” … in ne deluješ zadosti zrel za tukaj tipkati ☺

poguglaj za Ringaraja net … tam se znaš bolje znajti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In potem ti človek še reče, da ti nisi zrel. Saj ne moreš verjet. Lej, ne da se mi več s tabo ukvarjati.

New Report

Close