Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prostitutke ?

Prostitutke ?

Jast menim da imate edino šolo .

Mimogrede……

Ko prebiram tvoja razmišljanja, si lahko samo želim, da bi tudi moja žena tako razmišljala in se seveda tako tudi obnašala, kot opisuješ da si se ti v tvojih dveh zvezah. Pri tem pa ne mislim nič slabega; praviš namreč da je trajala ena tvoja zveza 9 let – še nekateri zakoni ne trajajo toliko.

Tudi jaz sem mislil, upal in sem si želel zvezo, kjer je prisotna strast v celem obdobju; pa sem se očitno motil. No, nisem se motil pri sebi, motil sem se pri ženi. Ampak kaj hočemo, človek obrača, življenje obrne. Vendar živimo le enkrat in pomembno je, da ne jočemo kaj je narobe ampak to rešimo.

Želim pa ti, da bi strast, ki jo iščeš v dolgotrajni zvezi, našla in želim ti od srca saj so tisti dotiki, božanje, toplina telesa poleg sebe, strast, poželenje……tisto, kar je resnično pomembno v življenju.

Všeč mi je mimogrede, glede na pisanje

Vedno sem si želel starejšo izkušeno žensko, da bi bil njen fantek.

Imel sem dve resni zvezi pa zaradi mene ni šlo. Sedaj sem star že 38 in bom mogoče ostal kar sam.
Če pa mimogrede še frej jo vabim na kavico, če ji ni odveč.
Moj email, če smem: jakasm(afna)gmail(pika)com

ali je kakšna mamica ali pa ženska kateri bi malo finančno pomagal v zameno za sex…
bodi iz okolice KOČEVJA

zanimiva razmišljanja na temo prostitucije oz. obiska prodajalk svojega telesa…..
taki obiski so vedno adrenalinski, kar mi je po eni strani všeč….nikoli ne veš kaj te čaka…jaz sem obiskal dosedaj samo erotične maserke, brez seksa, pa poredko kakšna orala……
sedaj me pa fejs rajca misel na obisk dekleta, kjer za seks plačaš…..
pa to predvsem zaradi radovednosti……me pa predvsem zanima, ali ste po obisku imeli kakšne probleme z kasnejšim izsiljevanjem….o tem se že nekaj bral….

Prosim da nekdo napise telefonske od deklet ki dajejo take storitve. Placam po dogovoru 🙂 Pa z okolice mbja ce se da

Zivjo

ZA FANT 08

JAVI SE MI NA MAIL [email protected] PA SE DOGOVORIVA TAM

LP

POPRAVEK FANT8

JAVI SE NA MAIL

LP

Pozdravljeni!

Iščem diskretno žensko (lahko študentko), neprofesionalko z občutkom oz. veseljem do masaže.
Želim si trajnejše sodelovanje v zameno za solidno žepnino, “štipendijo” (en do dvakrat tedensko)…
Sem urejen, izobražen Ljubljančan, višje, športne postave (47)…, diskreten, korekten.
Več po mailu – [email protected].

dejte mi raj povedat kako in kje naj v kopru dobim prostitutko

Ja zanimiva tema, škoda da nimam časa za vsa vaša mnenja prebrat…no ja take ženske ki spolno služijo jih kar precej let že poznam , da ne bo pomote nisem investitor na tem področju! pač nakjučno pred ogromno leti sm spoznal tak tip dela in punca mi je do dobra razložila kako je stem poslom, potem pa sm kar sledil in spoznaval taka dekleta ker so odlične sogovornice in precej razgledane ženske , predvsem pa čvek z njimi je zelo zanimiv pri vseh temah….Upam si reči da bi brez problema se poročil z eno tako žensko . Sedaj pa konkretno glede dejstva da vsako žensko ki se sexsualno ponuja jo odpišemo kot prostitutko , to spolh ne velja in še posebej ne velja v prvi fazi ko dekle se odloča da bo kak evro prislužila glede svojega telesa, nekatere prodajajo telo kot manekenke , druge prodajajo telo kot televizijske voditeljice tretje pa prodajajo svojo spolnost s telesom . Kdo si upa reč da niso vse tri kategorije prostitutke ( ja enako velja za moški spol da se razumemo) ? Spoznal sm eno dekle pred leti staro takrat 28 let pa si je že par let služila elitno življenje s svojim telesom, govorila sva o svojih življenjih in povedala mi je da je do par let nazaj delala kot tajnica v enem zasebnem uspešnem podjetvu na italjanski strani , potem je spregledala ker je spoznala prijateljico ki je že od nekdaj si služila s sexom…morala tega je da kot tajnica je cele dneve delala in stresno končala tedne in pri tem služila nekaj čez 1000 evrov na mesec , ko pa je začela s poslom in prodajala svoje telo kot si je to sama želela ,ni bila nikakor stresirana , delala je manj ur in služila 2000-3000 mesečno tako da si je kar privošcila 2-3 mesece carskih počitnic na leto …To je sam en primer konkreno ki ga poznam , je še ogromno drugih v raznih različicah….

ja res zanimivo in res je tako kot je opisano, tudi mene je mikalo in sem se spustil v te vode s starejšo urejeno gospo, ker doma pač ni bilo dovolj in res neverjetno je bilo in še je, jo obiskujem že kakih 5 let…

Moški, ki obiskujejo prostitutke kot prvo niso alfa moški ampak nesamozavestne piz*e, ki so zaradi tega ker se nimajo radi tudi končali v destruktivnih zvezah, ki jih ne osrečujejo. Resnica boli, vendar moški ki je v zvezi srečen ne bo iskal namakanja pri prostitutki. Imaš pa tudi moške, ki sploh ne vedo kaj je seks, da bi to lahko bilo še kaj več kot zgolj mehanični proces dokler ti ne pride. Ampak tko je brezveze razlagat.

Sporočilo za uporabnico mimogrede

Upam, da te še kdaj zanese na to stran in boš prebrala napisano.
Tvoji posti so mi všeč. Stil pisanja in miselnost. Z veseljem bi prebrala tvojo knjigo.
Prvoosebna izpoved slovenske prostitutke, bi bilo zanimivo branje tudi za nas “obične ženske”.
Glede na to, da si uspešna poslovna ženska, verjamem, da nimaš časa za pisanje, bi se pa lahko tega lotila ko boš v “drugem pokoju” 😉
Skratka, super si.
lp

Za vas ne vem ampak jaz sem se prodajala že vsepovsod po Evropi. Pariz, Dunaj, Barcelona…Zaslužila sem dovolj, da lahko preživljam 3 otroke in vzdržujem dva audija. Kar se mene tiče je to čisto vredu vsak ima konec koncev vagino ali penis. Tudi hčerka je zadnje čase nekam “napaljena” a jo štopam saj še ni polnoletna. Hvala

Boljše naj se zdaj fuka če ji paše pa bo potem bolj trezno razmišljala

Morem rect da marsikatero zgodbo moskega prepoznam v sebi … Star sem dobrih 34, z isto zensko ze vec kot deset let, porocen in se mi vcasih res zdi da sem z njo zaradi otrok … Pa ne me narobe razumet … Ceu kup enih pogovorov, prosjacenja, nej me razume da sem clovek … Da imam potrebe .. Vedno me poslusa … Kima kot kaka ovca, vedno isti odgovor … Ja … Morva veckrat … Pa v zadnjih sestih letih ni blo tudi 20x … Brez zajebancije .. Pa sva mela dobr seks vcasih in tut zdej ko je je super … Sam men se ze mesa … Drugace res ljubim svojo zeno, znava se imet super … Sam mislim da bom tole susno obdobje presekal … Enostavno je zivalsko neznosno … Zmesal se mi bo … Sem sportnik ni da ni … Probam se na vse mozne nacine zaposlit ampak ne gre .. Telo ne dopusti … To je narava in sem se odlocil da bom probal pri prodajalki ljubezni, tudi izbral sem si jo ze in se nakonektu z njo … In nimam vec nobenih predsotkov ker sem probal ze svasta in mislim da tako kot nezvezstoba bi moglo bit kaznovano tudi obratno … Svoj cas sem obsojal prijatelje in znance ki so hodili k prodajalkam ljubezni … In danes jih cist razumem … Imel bi pa eno vprasanje … Edina stvar ki me skrbi je zdravje … Uporaba kondoma ni vprasljiva … Ampak kako je z drugimi stvarmi … Neskoncno rad lizem mucko in me zanima kaksen je tukaj riziko … Ima kdo kaj izkusenj na tem podrocju oz je imel kej problemov ?

Oni imajo seks, ti pa nimaš niti seksa, niti veze. kdo je zdaj večji luzer?

Kaj pa če bi si raje omislil ljubico? Bo ceneje..

Hahaha, ti ga pa pihneš ��� , da je lubica ceneje … ??!! A si nor ?! Ves kok ljubica stane ??!! Mam par frendov ki jih majo … Pa skrivna kosile pa vecerje pa privat savne pa hotelske sobe pa darila pa bla bla bla pa nej te žena dobi pa vidis pol kaj je drago ko vloži ločitvene papirje �

A samo 60 Evrov za pol ure seksa? Meni se zdi to izredno malo. Jaz osebno sem pripravljen placiti dosti vec kot pa samo 60 Evrov.

Placilo 10-30 Evrov se mi zdi tako ponizajoce.Za vrhunske usluge mora biti tudi placilo vrhunsko a je tako? Poleg vrhunskega placila za vrhunsko opravljene spolne usluge sem ji tudi pripravljen dati napitnino oziroma tringl.

As je tisti, ki dobi seks, brez da karkoli plača, to, da drago plačuješ seks, samo pomeni, da si en, ki babam ni všeč.

Jaz se tudi prodajam za dame seveda. Sem lep in vzdržljiv in z lepim depiliranim orodjem.

Jaz bi bila tvoja ljubica zastonj, brez skrivnih kosil, večerij, privatnih savn… 🙂 Sem v podobni situaciji kot ti in me grozno mika želja po ljubimcu,..samo veš kaj je problem,…ko se čustveno navežeš na nekoga, ko ga začneš imeti rad.. potemtakem se strinjam s tabo, da je bolje imeti en odnos s prostitutko, prideš, greš in voila, brez obveznosti, brez čustev, čisti užitek.

Kaj si že rekel, da te skrbi? Riziko? Mene bi tudi, že moja znanka, ki redno menja spolne partnerje je fasala bogve kaj, ko jih je fafala bogve komu.. ne vem, a teb bi blo v užitek lizat mucko ženski, če bi vedel, da si že ta tretji tisti dan? 🙂 samo vprašam 🙂

Vso srečo, in ja zaščiti se, konkretno 🙂

New Report

Close