Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prostitutke ?

Prostitutke ?

enkrat kurba vedno kurba

Za ne ga srat:
Živjo, iz tvojega posta kar kriči jeza, zakopleksanost…posledično obosojanje vsega kar ne razumeš. Občutek imam, da: ali te je mož prevaral/ te vara s prostitutko, ali pa ti je kakšna smrklja (taka za kakršno imaš mene) prevzela moža, fanta, službo…
To ni moj prolem, zato tvojega gneva ne jemljem resno, ampak se mu lahko samo nasmehnem. Mojo situacijo si povsem zgrešila. Nikjer nisem napisala, da imajo moji starši veliko denarja (posledično nimamo hišne pomočnice, kuhamo pa vsi zelo radi :)). Napisala sem samo, da so zelo izobraženi. Glede na kapitalizem v katerem živimo, bi lahko vedela, da to ne pomeni enako biti bogat. Oba delata v državnem sektorju, ki pa ga je recesija močno udarila. Imela sem že veliko študentkih služb, od take ki je bila pomočnica v pisarni za 5e (ki pa je nisem dobila zaradi vez, vendar sem opravila razgovor kot vsi ostali) do take kjer sem zlagala stvari na police in tudi take kjer so me izkoriščali. Zakaj jaz ne bi bila vrednega poštenega dela? Seveda sem ga, saj se trudim in veliko učim za svoje uspehe. Gre zato, da si želim poleg odlične študentke, pridne hčerke…še nekaj drugega. Nekaj, kar mi noben ne bi prepisal. Nekaj, kar je za večino ne-moralno, grozno in nevarno. Nekaj, kar je tako drugače od mene in mojega življenja. Misel na to mi požene adrenalin po žilah. Kot sem napisala: misel, do prakse je še ogromen korak. Z idejo le tega se poigravam. Pa se ti lahko zato razpočiš. Življenje ni samo take barve, kot so tvoja očala. Želim ti, da ne bi v sebi imela toliko jeze. Ljudi ne zanima tvoja jeza, tebe pa razžira od znotraj. Vem, življenje ni potica…;)

Za vse, ki pišete: enkrat k. vedno k.
Zanima me; Kaj po vaše pravzaprav pomeni ta stavek? Meni se zdi tako brezpomenski, da niti žaljiv ne more biti. Ker pa vidim, da eni v njemu očitno vidite življensko modrost, globino…bi bila vesela, če mi ga kdo razloži.

Za simpatično: Bi mi lahko prosim pustila svoj kontakt? Hvala 🙂

Lep vikend vam želim 🙂

Za “želim si”, tudi jaz se lahko krohotam ob tvojih besedah 🙂

saj ni važno, če sem narobe ocenila tvoje gmotno stanje. 🙂 To je nepotreben detajl. Prav sem te ocenila kot pridno punčko (no, to je verjetno bolj igrana vloga, saj si tako ali tako na forumu priznala, kaj v resnici si) in študentko, ki pridno študira, da razveseli zahtevnega ateka in študirano mamico (pa da ne bo pomote, tudi sama se doštudirala). Seveda ti je dokurčilo in ti je dolgcajt – v življenju delati po navodilih atija in mamice.Ok, tudi če se zares podaš v prostutucijo, boš na zunaj igrala nedolžno tiho mirno pridno punčko s kitkami in štrikano jopico. Glavno, da se ne razve, kaj 🙂

Kakšen mož neki :-))) Za to sem še premlada. Absolutno pa še mojemu fantu ne gre tako slabo, da bi lovil okužene prostitutke. Pa tudi okus za ženske ima verjetno malenkost boljši, kot da bi lovil celulitaste špehnate babure z uničenimi peroksidnimi lasmi – poglekj si La Toyo pa boš videla, kako boš izgledala čez par let. Aja, si že predstavljam tvoj post, kjer boš pisala, kakšna lepotica da si 🙂

Niti najmanj se ne obremenjujem s tabo, saj pravim – ti se kar podaj v to. Me ne briga. Čim več žensk naj bo takšnih, bo vsaj več služb za ostale. 🙂

Malo precenuješ moške, ki hodijo k prostutkam – ljubitelji prostitutk so predvsem kakšni najstniški mlečnozobci, ki jih prave ženske od zunaj še ne povohajo, ali kakšni prepotrebni nezahtevni starci. Za takšne pa se običajne ženske ne zmenimo in nas boli, če hodijo k vam. Vsem ostalim še ne gre tako hudo in če že varajo svoje žene, verjetno za ljubimke ne rabijo iskati ravno prostitutke, kaj praviš?

Edina izjema so elitne prostituke, kjer so moški bolj na nivoju … Ampak v majhni Sloveniji bo verjetno težka, kaj? Za to pa ti svetujem kariero v tujini.

Saj pravim,ti se kar podaj v prostitucijo 🙂 Veliko starcev in 19-letnikov ti želim 🙂

Sem moški in ti lahko s svoje strani povem, da po tvojem opisu te na nek način razumem. Pred leti sem tudi sam tu pa tam obiskal kakšno prodajalko. Bil sem samski, ni se mi dalo ukvarjati s puncami mojih letih, ki so zmeraj hotle milijon pijačk ipd, da je prišlo do akcije… Na koncu se je zmeraj izkazalo da kaj resnega itak ne bo izpadlo… Skratka, zaradi obilice dela, sem si rekel, zakaj pa ne. Plačaš in dobiš kaj hočeš… Sedaj sem srečno v zvezi in seveda ne obiskujem več prostitutk, a kaj je bil takratni čar tega… ravno to, kar tudi ti s svoje strani pričakuješ … Adrenalin pred in med obiskom. Zmeraj ko sem se dogovoril s kakšno sem se spraševal kakšna bo, če se bova ujela… ali mi bo všeč, mi bo ustreza… Vse do obiska je adrenalin naraščal. Na to sem gledal kot na kakšen adrenalinski šport. Dobesedno te je našopalo z adrenalinom. Glede bolezni pa je tko.. previdna moraš biti! Vedno vse s kondomom. Jaz sem po tem začel resno zvezo in sem bil paničen, da sem mogoče kej staknil. Sem se ene 3x dal za vsak slučaj testirat in bilo je vse ok. Srečno.

Jaz bi z veseljem finančno podprl kakšno študentko na štajerskem, pa menda ni takšnih, ki bi bile za tak način finančne podpore 🙂

Sam toliko na kratko za moraliste in njim podobne: spostujem odlocitev “zelim si” in mislim, da bi morala sprobat – ne bo samo med in mleko zagotovo, a tega ni nikjer v sluzbi. Prostitucija kot najstarejsa (!) obrt obstaja ze tisocletja in s samim konceptom ni prav nic narobe. Zal je velikokrat povezana z drugimi tezavami. Samo tudi, ce imas kafic, moras velikokrat placevat za zascito, kenede?

No, poglejte: jaz se prodajam ze od svojega 14-tega leta. Ne fizicno, a zato nisem bil (ali sem se vedno) nic manj “naprodaj”. Moje prodajanje (duse, znanja, storitev, casa) skozi delo je bila in je se vedno cisto navadna prostitucija. Tako da vsem prostitutkam in ostalim zaposlenim v gospodarstvu: delo je spostovanja vredno, ce pa je ob tem se v veselje in celo bognedaj uzitek, pa se toliko bolje.


@zelim
si: z veseljem bi bil tvoja prva stranka!

V tej temi: iluzije, naivnost, laganju samemu sebi in iskanje izgovorov.

V naslednji temi: stik s trdim zidom realnosti kjer vidiš da pa je le nekaj moralista v tebi. Ravno dovolj še vedno ostane da pride do realizacije da si prodal dušo in da se nekaterih stvari ne moreš spremeniti, še več, na čelu ti piše kdo si.


Ajde “znanstvenik”, kaj mu piše na čelu?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Naj se jaz dodam svoje razmisljanje, predvsem za ” zelim si “:

Stereotip, da se s prostitucijo ukvarjajo le dekleta iz manj izobrazenih druzin ali socialno sibkih okolij
ne drzi cisto. Npr. v Srbiji v 90-ih, v casu hude krize se je za to odlocilo kar nekaj deklet iz urejenih druzin, ki jim je strmo padel standard. V svojem odkrivanju tega okolja pa sem jih tudi v Sloveniji spoznal nekaj izobrazenih, iz dobro situiranih druzin in tudi zelo dobrega izgleda. Pri njih vsekakor ni slo le za denar (nekaj seveda tudi, ker so pac hotele visji standard od tistega, ki so ga imele), slo je tudi za izziv, adrenalin in izkusnjo (smo se precej pogovarjali na to temo).

” Zelim si ” bi konkretno dodal naslednje: ce te zadeva mika, moras najprej sama pri sebi razcistiti, kaj bi rada. Bi rada “delala” v kakem starem bloku v zanemarjenem stanovanju z vsaj 5 strankami na dan, med katerimi bosta vsaj dve smrdeli po svicu in piru ? Bi rada delila svoj posel se s kaksno cimro ali ne ? Ce se bos lotila zadeve na zgoraj opisan nacin in oglasevala po raznih oglasnikih, se ti tudi hitro lahko zgodi, da ti bo na vrata potrkal kak prijazen “zascitnik”, ki ne le, da bo hotel svoj delez zasluzka, ampak se ga bos kasneje tudi zelo tezko otresla.

Prostitucija seveda ni le zgoraj opisano, le tega je pac najvec. Obstaja seveda tudi na visjem nivoju, v obliki spremstva, kjer si sama bolj selektivno izbiras stranke in delujes bolj na njihovem terenu (hoteli, dnevni pocitki ipd.). Ce si na tak nacin ustvaris svoj krog dobrih in zanesljivih strank, ti ni treba vec nikjer oglasevati.

Lahko se lotis zadeve se bolj selektivno in se usmeris v iskanje enega (morda dveh) dobro situiranih sponzorjev, ki jim bos placana ljubica. Vse je mozno in uresnicljivo, ce se najdeta prava dva in dogovorita za pravila igre.

Obstajajo tudi zenske/dekleta, ki jih placljiv odnos preprosto vzburja v smislu fetisa, hkrati pa jih privlacijo starejsi zreli moski. Na eno tako sem naletel nekaj let nazaj in se vedno se dobivava.

Skratka – vazno je, da clovek sam pri sebi ve, kaj bi rad in pazi, kaj pocne.

O moralnih vidikih ne bm pisal, ker tema ni bila temu namenjena.

Ce kdo zeli, pa sem odprt tudi za kako misel oz. vprasanje v privatnem sporocilu.

mimogrede,.

prvič na tej strani ,tudi sam sem obiskoval,deklice na klic,….kar si napisala čutim in mi je vse jasno..imaš prav,…in tudi sam sem vse probal,…sem situeran…a po svoje adrenalinski bolnik,…skoz rabim en rajc, bolečino in srečo ,kot ti…rad imam nežnost, strast, šport,…zabavo,..mir…skratka vse imam rad in to ne gre,….ne maram pa navadnih ljudi ,ki živijo normalno,..ker to so reveži zame in ni res , da hodijo k prostitutkam ljudje ,ki ne dobijo ženske,…jaz sem jo hitro dobil ,če sem bil dobre volje,…pa sem velik na tete hodil,…pa tudi s prodajalkami ljub ezni sem se dobilval,…ker so se ob meni počutile,tako kot v realnem svetu niso dobile,…mislim da nisem slab v postelji,tudi telo je imam lepše od večine,…ampak pomembna je nežnost in koliko se poglobiš ,uživiš v partnerja,žensko,…da jo čutiš,…če si pa še mal utrgan,,in poseben mal lep se jim pa zmeša,….ko si piala o tičih,..men je moj najlepši,..pa po moje ni velik,..ne majhen..raj bi mel manšiga zakaj? da gre cel v usta haha….

Kakor komu…aja, pozabla…tak ne vem kaj govorim!

Prostitutke so zame carice, one vsaj jasno priznajo, da z odpiranjem nog služijo za denar in za svoje preživetje, medtem pa vsa ostala dekleta z odpiranjem nog prikrito in manipulativno iščejo moškega, ki jih bo vzdrževal, zato da mu bo ona 1x mesečno noge narazen dala in od njega pričakovala bajto, mesečno rento, kreditno in še kaj.

Mimogrede, popolnoma podpiram tvoje pisanje in razumem moške, ki si želijo preprosto in nekomplicirano seksat z žensko in obneme občutit čar vznemirjenja nenavadnosti in uresničiti svoje želje.
Sem, bi na erotični masaži in me je božala med ritnicami in po anusu, se mi je skoraj zmešalo. Super.
Bom še ponovil.
Če je kakšna, ki bi me zmasirala, se priporočam.

samo da se uživa

mimogrede

Koliko pa imaš pokojnino? 😀

malo spoštovanja do žensk lepo prosim.žemska je oseba ki jio je potrebno imeti rad in jo razvajati.sam se z svojo punco kregam v eno,pa imava 16 mesecev starega sineka,katastrofa je najinan zveza.res da ji ne morem nudit tega kar bi ji želel ker sem brez službe(če ve kso za kakšno se priporočam)ampak ne žensk smatrat kot da so smeti lepo vas prosim.moški smo zato da ženske razvajamo kolikor jih pač lahko ..glupi te tipi ko pačujete za sex in se izživljate.milite da je ženski i ji plačate fajn ko fuka z vMI??PO MOJERM SE JI GABITE DO KONCA.ČE JE KOMU DO KLEPETA(BREZ SEXA IN PODOBNIH STVARI)SAMO PRIJATELSKEGA ČVEKA IN IZMENJAVE PROBLEMOV Lhko piše na [email protected] ostali bedaki pa prosim offffffffffff…

živjo simpatična…zanimiv komentar….tudi jaz bi rad enkrat sprobal žensko na klic…..nimam še teh izkušenj……pa sem malce v dvomih…kaj predlagaš…

Tudi jaz imam vse doma, ampak me mika, da bi probal. Ne, ker doma ne dobim, me pa zanima, kako to izgleda, ker si ne predstavljam. Ne predstavljam si, kakšne so punce, ženske, žene, ki so so izbrale ta poklic, ne predstavljam si, kje, kako, za koliko – in če je najstarejša obrt, potem v tem ni nobene sramote. Verjamem, da je tega veliko, verjamem, da je vse naokoli, da se brez muje še čevelj ne obuje, ampak ustno izročilo (priporočilo) pa je vedno najboljše.

Spoštujem vsak poklic in veliko bolj spoštujem tisto, ki na to gleda kot “službo” kot tisto, ki je naredila praktično isto (šla v posteljo zaradi denarja), vendar je tipa “omrežila”, čeprav do njega ne čuti nič.

Gre kdo z mano na obisk h kateri? Resen naj mi pošlje zs, pa se dogovoriva.

Poznaš kakšno dobro?

Jaz prostitucije ne podpiram to pa ker so to nesposobne ženske ki nimajo nič u glavi zato si tako denar služijo.pa še največ bolezni prenašajo.

Vse se bova dogovorila, ostali pa obvoz.

Pozdravljeni,

zanimiva tema.

1) Gospe Mimogrede bi napisal, da je napisala ” moški so me imeli radi ! jaz osebno to razumem, da opisuješ svojo lepoto na svoj način… Večinoma hočemo biti z lepimi ženskami, ker nas pač narava tako sili, da moramo seme posaditi v kvalitetno brazdico… Kot sem v nadaljevanju bral tudi tvoje emaile vidim da si prava mala psihoterapevtka postala, ko vidim kako sočno je en lizal tvoj anus. Si je zaželel tudi kak tvoj prdec vonjati? koliko bi za to kasirala?… ha, ha, ha. Hja kurbice ste pač ženske katere naredite vse za denar, zakaj potem ne bi bile dobre podjetnice. imate vse predispozicije.
Imaš pa prav kar se moških tiče, da smo vsi isti. Bolj strokovno bi lahko rekla in nobeden ti ne bi mogel oporekati, da si upaš trditi, da je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hetero moških istih v razmišljanju, ampak s tem nisi povedala nič novega. Večina moških si pač ne more priznati sami sebi kaj šele v javnosti zaradi svojega EGA, da pač kljub temu da smo močnejši in menim da tudi pametnejši, vse to nič ne pomaga ko pride sila in bi morali na hitro nekaj dobiti za pod sebe, da sprostijo pritisk v glavi in telesu. Od tod tudi jeza in prezir do žensk. Kdo pa ne bi preziral človeka, ki je ” slabši ” od njega pa ima nadrejeno delovno mesto zaradi vez in s tem te tudi ima v pesti ipd. – zelo, zelo karikirano a vseeno primerna prispodoba.
Potem pač prihaja do takšnih bednih besednih obračunov na forumih… Skratka keep it real baby, sem vesel da si se izzživela, zaslužila in postala podjetnica. Upam da ne boš otrok, če jih boš kdaj imela zasrala, zaradi prezira do moških. Nismo pa vsi čisto enaki v glavah, kakor tudi ženske ne.

2) Samdoma… lepo ti je nekdo napisal da si Impotentnež.. Padel sem skoraj iz stola od smeha kak ti je kol v rit zabil nadutež, ha,ha,ha, … 10:0 je zmagal. Verjetno si kar mlad in se še te drži žar šol, da je v tebi prihodnost Slovenije… Tak so nas tudi pumpali, da smo bodoči intelektualci itd., pa te bo življenje še že izučilo. Česar se najbolj bojiš oziroma negiraš, vedi da te bo zagotovo doletelo… Ko boš malo v leta prišel, boš obiskoval te damice in upam da boš do takrat uredil ta problem s hidravliko.

3) Osebno menim da so vse že povedali ostali, nisem še pa prebral čisto do konca. Odkrito povedano sem prišel v obdobje, ko se res sprašujem zakaj imam sploh žensko ob sebi še… Vse znam bolje kot ona in tudi če me kaj doleti, menim da ne bo sposobna zame skrbeti niti približno kot bi si želel. Prerastel sem jo v vseh ozirih in je še samo breme. Vztrajam zaradi otroka, ker mu nočem pokvariti otroštva in mladosti in želim si, da bi se me spominjala v lepi lučči, vsekakor pa bi ji rad bil vzgled da mi vnukov ne pokvari in zajebe cel rod nazaj do Abrahama ali do Adama in Eve.
Sem pa nehal s seksom in raje drkam na lepe babe kot pa se mučim s partnerko, ker če mi ni več mi ni. Je pa zajebala sama, ker je mislila da je primadona, pa sfalirala študij, pa v službi ni napredovala, pa je videla, kako je ko se moraš sam boriti. No na začetku je bila zelo drugačna in sem se zaljubil v njo in jo priganjal da doštudira pa jo vzpodbujal, samo enostavno eni pač tega nimajo v sebi. Sem pač sam kriv, da tega nisem prej opazil, da ne bi tako daleč šlo…
K prostitutkam res ne zahajam še zaenkrat, ker ipak hočem obdržati spoštovanje in sem bil vzgajan v krščanskem duhu, vendar si bom kaj kmalu verjetno premislil…
Vedno bolj mi dišijo mlade ženske, da se pomladim in da mi dajo novo veselje do življenja. Nimam se za nekega tipota pa se precej rade spogledujejo z mano in se precej hitro ujamem z njimi.
Ženske pa so to s seksom preterale čez vse meje razumnega. V bistvu je to naredila industrija, one pač nič slabega v hitrem zaslužkarstvu in napredovanju nič slabega ne vidijo. Rezultati takega kadrovanja in pristopa k poslom pa so dobro vidni v Sloveniji.
Peace jebači in naj bo SILA z vami. Lightsaberje pa le zaščitite, da ne boste pol po infektološkem letali ko majmuni.
Ženske pa prizanesite nam malo, ker saj veste da se okrog češpljic svet vrti, pa saj to že veste. Kaj bi blo če ne bi tak plazli za vami, saj vaše življenje pol ne bi imelo pravega smisla… prav všeč vam je, je pa res da vedno krampa za vami ravno tisti, ki vam ni všeč… Tak je to v lajfu.
Halo, jaz bi se direktno bal žensko zavrnit, če bi mi ponudila seks, da ja slučajno revica ne bi kakšnih travm dobila, pa se živcirala kaj je narobe z njo, da je ne nažgem kot oreng dedc…
Se še kaj javim če bo kateri kaj pametnega napisal.

Daj posl mi zs,da te nekaj vprasam 🙂 tnx

Javi se mi na zs prosim 🙂

New Report

Close