Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prosto po KIRu in razocaranem

Prosto po KIRu in razocaranem

Tam na prostituiranju se skor ne znajdem več, kje kaj komu napisat, ker mi mal leta nagajajo;)
Pa bi tle kiro rekli, če ste za to:)…al pa moram it delat:)

Mirellca, jaz moram delaaaat, ne pa tle ga srat!:-)))

Ti tud:)

Al pa ce bi ga malo srali:)

Men se doma res ne zdi enolicno, pa tebi?

da nem kaj napisal……grrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

komaj čakam da kaj napišeš:)

opozorilo………………………sem našpičen danes…grrrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

sej js imam najraj našpičene:))))

Praviš da ti doma neč ne manjka?…..ne mislim nate osebno…nasploh na provokatroke, ki sam izzivate…..
..verjetno se ti bodo naše poznavalke družno pridružile….ker imajo itak samo doma…hahahah

Polej pa mi povej, je to normalno da gospodinje tolko komplicirate pa jamrate pri sexu? …s tem mislim, da ma fsaka kaki kompleks…inn to ne bi blo slabo, če ga ne bi polej hotla preusmerit da smo dedi krivi če ona ne uživa namesto da bi se fajn sprostila pa bi bilo še jjej lepo…

Naprimer…greš s kako se malo pohecat med rjuhe pa prvo tak pravi da ne more sexat če luč sveti..(si lahko mislim, da jo ziher moti, da bi se mogla pokazat taka ko je..hahah)

Okej..pa je dec uboga in vgasne luč…..pa to ni dovelj…pol bluzi da naj čakam da se fino naštima, prvo jo kovter moti, pa malček jo leva ritnica boli pa se more bolj na desno prevagat pa ko začnema se spet začne: ” čak ne tak, bolj notri ga daj… ne tak, bolj ne levo… rekla sen desno kam ga zaj tišiš??… ne tak, prevlki je, malo me žuli…ja zaj ga pa nič ne čutim… daj bolj pritisni… ne morem tak fejst migat daj bolj počasi…”.
Porka duš..še dobro da smo dedi tak potrpežljivi….da se ne spozabimo in kar s kovačem fleknef po buči.

Skrat…..najprej če met 15+ cm batino, te jo žuli, pa drugi položaj spet ni vredi, pa nič se ne sme vidit…pa tak dalje….

Tako…se strinjaš?

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso

jesus….ti pa maš travme : )

btw: če bi mene kdo povabil med rjuhe se “mal pohecat” se tudi neb trudila preveč. toliko v vednost.

jutro..mala..

ane…..kak je krut ta svet….

leta letijo - iščem stevardeso

Dober si mi ti….zgleda, da pač vedno naletiš na zafrustrirane, zdolgocasene, nedofukane gospodinje, kaj naj ti drugega recem:)

Da bi hotela ugasnjeno luc, nisem imela nikl navade zahtevat, ker…men je ok pr lucki al pa v temi;), skrivat pred mojim tako nimam kaj, ker me ze 15 let gleda:)
da bi imel 15+ mu nisem se nikol rekla, ker mi nikol ni manjkalo nic
zuli me ne, pa tudi premikat kot delovni stroj ga nimam volje;)
ce mi tip nebi odgovarjal, ce bi me vse motilo, nebi pac sexala z njim;)

kompleksi….kaj vem, bi jih lahko imela, saj nisem popolna, samo da bi pa njemu 10 let nabijala ce se mi vidi celulit…to pa pac ni v moji navadi:)

v glavnem razocaran…js te popolnoma razumem, zakaj si razocaran, ker s pravo zensko, ki ve kaj hoce, ki se ima rada in ki ima tebe rada, se nisi sexal!

Pa lepo te prosim, ne enaci vseh zensk s tvojimi pacientkami:)

Ce bi se kaj vprasal, pa si kar privosci:)

hahahaha razo:-))))))))

oooooooo KIR;)*
ne delas? 😛

Da se kar kadi! :-))))
Od cigarete mislim:-))

Pa ti? Samo o sexu razmišljaš al tudi kaj delaš na tem?

se opraščam…ker tokrat ne bom govoril sam o sexu, ki mi ga tolk primanjkuje.,, da sta to udi vidve ugotovili…zame…zase še ne…khmmm

ampak dodal bi k vajinem razmišljanju še tole…..da celo življenje lahko porabimo v uživanju različnih darov pa vndar nikdar ne bomo cenili njihove vrednosti, dokler nam jih ne bo zmanjkalo. …….nikoli ne bomo vedeli kolko ljubimcev pogumno razmišlja o ločitvi, si mogoče (nes)pametno predstavlja, da imajo gpospodinj vrh glave. …In vendar,se ponavadi takoj, ko dejansko izkusijo ločitev, zgorijo v hrepenenju…..po mlajši…hahah

ne resno….in potem… če imajo srečo iščejo tolažbo v težkih dneh,
mogoče tiste nasmehe neznancev, ko jih tlači žalost, mogoče tisto avrico, da prežene oblake, asmehe . celo poljube nekih ustnic, nežno in vroče kot sončni zahod in še in še…

upam, da zdaj vesta še veš, kot sta vedeli dopoldan……

lp

leta letijo - iščem stevardeso

Gospodinja!
Ti bom tako povedala, tista, s katero si imel ti izkusnje(ali tiste) gotovo niso bile niti dobre gospodinje:)

Ker ves kako pravijo, kakšna je prava ŽENA : v kuhinji kuharica, v dnevni ljubica, v spalnici pa kurba

In taka, ki ti rada in z veseljem skuha govejo juhco in opere tvoje nogavice, pa se po otroke gre v vrtec in na posto placat poloznice….taka ti tudi v postelji ne bo ravno komplicirala, ker ocitno te ima rada, ti zaupa, ji dovolj pomagaš, jo spoštuješ, ji nudiš varnost in vse kar je kdaj pričakovala od moškega, zato bo vedno gledala, da ti bo vračala dobro z dobrim, pozornost s pozornostjo, poželenje s poželenjem;)

Ženska rada ugaja in če ji ti znaš pokazati to, potem se bo ob tebi počutila zaželjeno, sexy in se bo še bolj potrudila. S tem ko bo tebe videla zadovoljnega, se ji bo tudi samozavest povečala…in bo samo vedno boljša!

daj si razočaran raje ljubico najdi, kot da izgubljaš toliko energija za pisanje sem gor o stvareh ki bi jih raje počel. bo bolje za vse : )
pa resno mislim.

Tukaj se spet nebi strinjala s tabo razocaran!

Sploh pa nisem rekla da ti manjka sexa, ampak da nisi izkusil sexa s pravo osebo! po moje no:) bi morala pa ze kej več o tebi vedet:P

Večinoma sploh veliko ne razmišljam o sexu, to je kot zobe prat:))))
Razen če me kir sprovocira;)

Berem in berem tvoje pisne umotvore zadnje mesece….
Pa kak pacient je to ratal iz tebe, daj… svoj cajt si bil manj zagrenjen in zatežen!!!!!
Kot si že dobil namig – če je seks doma RES tako zanič… monoton, brez strasti, brez želje in predajanja… pa daj si že enkrat ljubico poiskat… tako stanje ti bo počasi naškodilo!!!!

Mislim resno, stari moj!
Počasi te več ne prepoznam!!!!!

Pa oglasi se kaj, da kako čvekneva… da pogruntam (takole po psihoterapevtsko, hihi), kaj te matra!

hihihi, še te bom provociral:-))))

OO KIR smo že “pokonci” 😉

Jutranje, predvidevam, al kako kaj?

Dobro jutro!
Samo opazil sem da si “že delavna” in že je bil pokončnem stanju:-)))

Kako pa si to “opazil”, ker še šefica ni zaznala moje dejavnosti:) moras bit precej občutljiv, da vse to …opaziš;)

New Report

Close