Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prostovoljno delo – možnost za zaposlitev, plačilo

Prostovoljno delo – možnost za zaposlitev, plačilo

Ne me napadat kake stresam, a če ne vem, vprašam.

Zanima me ali kot prostovolec v neki organizaciji dobim povrnjene potne stroške, ali prav nič?
In ali je možnost da te kasneje zaposlijo, je imel kdo to izkušnjo?

Kolega dela kot prostovoljec in dobi povrnjene potne stroške in malico. Glede službe za vnaprej je pa vse odprto, so mu rekli.

Sem prostovoljno delala v dijaškem domu. Učencem sem pomagala pri enem predmetu.
Za prevoz nisem dobila nič. Vse kar so mi rekli je, hvala. Tak pač prostovoljstvo je.

Če delaš kot prostovoljec v istem kraju in imaš npr. mesečno dijaško vozovnico, ti najbrž potnih stroškov ne bodo povrnili. Po drugi plati se prostovoljci z rednimi dohodki povračilu potnih stroškov odrečejo in v tem vidijo svojo donacijo ustanovi.

Pri takem delu na svojih izkušnjah preveriš, če si za delo na tem področju sploh primeren. Neglede na to se čutiš koristnega, ko pomagaš drugim, srečuješ se z novimi ljudmi. Če se odprejo nove možnosti zaposlovanja, se spomnijo nate oz. te priporočijo drugim.

ja delam kot prostovoljec in vsaki mesec dobim za to plačilo delam pa s konji in urejam okolico kluba

New Report

Close