Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Protest v Beču, zakaj

Protest v Beču, zakaj

https://youtu.be/eXIAi7Q5YDQ

Ti Srbin ali karkoli si, tu je slovenski forum, ne teži s svojo srbščino.

MA_RŠ BRE RASIST!!!!

Čefurčina spi.zdi nazad dole, pa dole provociraj. Gamad bezposelna.

Kam doLe??

Jah težka bo sem rojen tukaj in bom tukaj ostal. So moji sorodniki tudi tukaj.

Če te je zamotila beseda Beč, sem pač uporabil besedo, ki je v posnetku. Nisem vedel, da se bo beseda zamerila. Lahko bi napisal tudi Dunaj.

Ti mi ne boš prepovedal uporabo foruma, ne ti in ne noben drug. Lahko kvečjemu moderator to naredi, če bi prekršil pravila.

Ubogi revež si na duhu. Ni pomembno kdo je kaj ampak kakšen je človek.

Vsi smo ljudje, vsi se nagi rodimo, krvavimo, ko se poškodujemo, vsi žalujejo na enak način, vsi bomo nekoč zaključili pot življenja na enak način.

Vse spoštujem enako ne glede na vero in barvo kože. Moja dlan je odprta za vsakega, ki potrebuje pomoč. Pomagam tudi denarno.
Vsakemu sem pomagal, če je pomoč potreboval in bom še naprej.

Ti in vsi drugi, ki vam ni ustrezalo, da sem pisal dobro se zamislite nad seboj. Čaka vas veliko dela na sebi.

Vse dobro na poti življenja.

Tristan mi ni ime…

Jah težka bo sem rojen tukaj in bom tukaj ostal. So moji sorodniki tudi tukaj.

Če te je zamotila beseda Beč, sem pač uporabil besedo, ki je v posnetku. Nisem vedel, da se bo beseda zamerila. Lahko bi napisal tudi Dunaj.

Ti mi ne boš prepovedal uporabo foruma, ne ti in ne noben drug. Lahko kvečjemu moderator to naredi, če bi prekršil pravila.

Ubogi revež si na duhu. Ni pomembno kdo je kaj ampak kakšen je človek.

Vsi smo ljudje, vsi se nagi rodimo, krvavimo, ko se poškodujemo, vsi žalujejo na enak način, vsi bomo nekoč zaključili pot življenja na enak način.

Vse spoštujem enako ne glede na vero in barvo kože. Moja dlan je odprta za vsakega, ki potrebuje pomoč. Pomagam tudi denarno.
Vsakemu sem pomagal, če je pomoč potreboval in bom še naprej.

Ti in vsi drugi, ki vam ni ustrezalo, da sem pisal dobro se zamislite nad seboj. Čaka vas veliko dela na sebi.

Vse dobro na poti življenja.

Tristan mi ni ime…
[/quote]

Noben ni nacionalist, jih pa razumem da ne želijo debatirat o nepomembnih novicah iz tretjih držav. Če imaš svojce tam o tem debatiraj z njimi. Tukaj s tem nimamo nič in se nas popolnoma nič ne tiče.

Noben ni nacionalist, jih pa razumem da ne želijo debatirat o nepomembnih novicah iz tretjih držav. Če imaš svojce tam o tem debatiraj z njimi. Tukaj s tem nimamo nič in se nas popolnoma nič ne tiče.
[/quote]
Avstrija je tretja država.? Kot vem je to naša soseda.
Nepomembnih.?
Mediji objavljajo vsako mišjo dlako, katera starleta je rodila in katero ljubico ima Ronaldo, to da so protesti po Evropi pa ni pomembno.? Zakaj je bilo se leto dni nazaj pomembno, zdaj pa ne več.?
Jaz sem postala bolj pozorna, ne gledam tv in redko sledim medijem, zato tudi marsičesa nisem niti vedela, od kar mi je znanka povedala kakšna štala je v Franciji spremljam ampak hec je, da tega nikjer ne omenijo….vsak z malo mozga prižge alarm.
Očitno je dovolj pomembno, da se o tem soglasno molči.

MAry,
sej veš kateri pišejo da je nepomembne novice to, in kateri so rasisti. Sds banda. Sistemske podgane. Krvi ču da im se napijem.

tristan, protesti so zaradi lockdowna, zaradi restrikcij, zaradi mask, skratka zaradi te neumnosti katera se izvaja od meseca marta do sedaj, narod ima pun ku-rac

napovedani so protesti celi mesec, tudi v sloveniji se pripravljajo, in ja, če se ne probudite in ne uprete tudi ostali nič dobrega ne bo.
Zje-bali so nas načrtno, in še vedno to delajo, vlada ne dela za narod nego proti narodu. Lopovi u odijelima.
MASKE DOL i borba…………..koga čakate????? MESIJU?
Rešitelja? MIslite da vas bo cepivo rešilo pahahahhahahahhahahahahahhhhaa
Dejte si raje uzemte macola pa se lupite po glavi tutta forza po glavi, boljš to kot da se cepite.
Prodajajo vam MEGLO.

New Report

Close