Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek proteza

proteza

Kako naj očistim protezo,ki ima gor en kup vodnega kamna.Res je ,da ni bila v uporabi.Poskusila že z vsem mogočim..kamen je kar gor…kakšen nasvet?..v naprej hvala…

poskusi z dletom

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Namoči v citronko.

Citronska kislina, sicer pa zobni laboratorij.

..tukaj pa znate biti duhoviti…nesramni…verjemite vse se vrne kot bumerang nazaj..prej kot slej…ste sami negativni ljudje tukaj?..vsi ne..za večino pa bi se upala trditi…jaz če nimam pametnega nasveta…se raje temi izognem…

Namoči v kis. Meni je to pomagalo že leta nazaj pri zobnem aparatu.


Ampak jaz sem resno mislila.Citronka.Gre vse dol.Dober no,pol pa ne bom ….ma brezveze…ste eni čudni.

poskusila sem s sodo bikarbono,citronko…prekuhavala..kisa pa nisem še poskusila?…koliko časa naj bi bila proteza v kisu?..hvala vsem.ki ste dali normalne nasvete…lep dan še naprej…

pomaga limonin sok.

In zakaj sprašuješ, če že v naprej pričakuješ negativizem? Citronska kislina pa vseeno pomaga, če ne za zobni kamen pa za kisli nasmeh.

daj kupi corega tablete za protezo, vodo segrej da bo kar vroča v njo daj dve corega tableti in protezp pusti čez noč. Delaj to 4 dni in zobni kamen bo šel dol. preevrjeno 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Najceneje te pride, če kis, katerikoli je lahko, čisto malo razredčiš z vodo. V jogurtov ali podoben kozarček naliješ kis dodaš malo vode in v to položiš protezo. Pusti notri, dokler ne bo popolnoma čista. Če je res tako zelo obložena s kamnom, mogoče naslednji dan malo podrgneš pod vodo z zobno ščetko, pa ponovno v kis. Dokler se vse ne raztopi. Poceni in naravno, pa tudi sigurno.

Daj jo v posodo in čez nalij Cilit, čistilo, ki odstranjuje vodni kamen, nekaj časa pusti, potem pa dobro spori. Če ne verjameš da deluje, poslušaj tu : http://tvslo.si/#ava2.159173195;;

Pri 19 52 minuti gospa pove nasvet 🙂 ,

preizkušeno, pomaga limonin sok, razredčen z vodo

Ne gre dol z ničemer. Vse sem preizkusila.

New Report

Close