Najdi forum

Prsi

Kako lepo je videt lepe prsi lep dekolte .Košarica D naprej obseg  do 85 ni lepšega me prav pomirja    pa tud v roki prav paše jih držat 😋🙂🙂🙂

 

Obseg 85 je ze kar konkreten obseg, ze 80 ni ravno ozek, tam 70-75 na kosarico D je pa ze nekaj drugega, dovolj ozek obseg, da kosarica pride do izraza.

. https://youtu.be/vm0mlibf6eg?si=UrdCrqMJqc7oJ9i3

120 jj je glih taprava košarca in obseg,trot..

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravas, 30.03.2024 ob 06:52

Obseg 85 je ze kar konkreten obseg, ze 80 ni ravno ozek, tam 70-75 na kosarico D je pa ze nekaj drugega, dovolj ozek obseg, da kosarica pride do izraza.

A pa ti veš, da košarica D ni vedno enaka? 😄 Volumen košarice D pri 75 je enak volumnu košarice 80C, 85B, 90A. In v drugo smer – enak je 70E, 65F.

Vsa fora košaric je v razmerju med podprsnim in prsnim obsegom. Torej je tako pri 75D kot pri 85D razmerje med obsegoma enako.

Vse to vem vglavnem lepe velike prsi so mi všeč na ne preobilni ženski vem da 85 obseg ni mali ma do te mire še nekak

Odgovor na objavo uporabnika
En, 30.03.2024 ob 11:01

Vse to vem vglavnem lepe velike prsi so mi všeč na ne preobilni ženski vem da 85 obseg ni mali ma do te mire še nekak

En k.rac ti veš🤣

Vsi deci imajo radi velike zize! Pa če ste še tako rade anoreksične! 😂😃 Melone baloni za mečkat in da se majejo med seksom,to je the best

Odgovor na objavo uporabnika
Stručkoviči, 30.03.2024 ob 09:50

A pa ti veš, da košarica D ni vedno enaka? 😄 Volumen košarice D pri 75 je enak volumnu košarice 80C, 85B, 90A. In v drugo smer – enak je 70E, 65F.

Vsa fora košaric je v razmerju med podprsnim in prsnim obsegom. Torej je tako pri 75D kot pri 85D razmerje med obsegoma enako.

 

Cuj, ce vem…

Itak, da vem! Menda znam sebi kupit modrc in vem, kaj stevilke in crke na njem pomenijo!

Zato pa pravim, da D na 85 ne pride do izraza kot D na 70 ali 75!

Odgovor na objavo uporabnika
En, 30.03.2024 ob 06:41

Kako lepo je videt lepe prsi lep dekolte .Košarica D naprej obseg  do 85 ni lepšega me prav pomirja    pa tud v roki prav paše jih držat 😋🙂🙂🙂

 

Pol si se pa zbudu s prstom f riti.

Ja ni lepšega kot da ima ženska lepe velike z lepim dekoltejem 😋😋🙂

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravas, 30.03.2024 ob 13:24

 

Cuj, ce vem…

Itak, da vem! Menda znam sebi kupit modrc in vem, kaj stevilke in crke na njem pomenijo!

Zato pa pravim, da D na 85 ne pride do izraza kot D na 70 ali 75!

S tem ravno dokazuješ, da ne. Samo žal večina žensk ne zna kupiti pravo velikost in model zase.

D košarica ni neka huda velikost. Daleč od tega.

Joske so samo crke,obseg je pa kok ma baba mascobe okol josk in hrbet ,torej 85 fuj,d visece pa sploh joske.

Gleda se celo konstrukcijo ne pa prsi

Drkec grdi

Po moji teoriji zarote ste tisti, ki ne marate odločnih ženskih prsi, sami pedofili. Vi bi ravne punčke. Ženska, ki ujame partnerja na dekolte, vsaj ve, da se dec ne bo spravil na hčero. Mislim, dokler bo še otroška …

Dokler zgolj pogledate, je ok. Ko pa bulite, je pa neprijetno.

Odgovor na objavo uporabnika
Čakajo, 30.03.2024 ob 15:51

Dokler zgolj pogledate, je ok. Ko pa bulite, je pa neprijetno.

Ne vem. Včasih se mi zdi, da nekateri izraziti dekolteji prav buljijo vame.

Lepe prsi Lep dekolte  to pomirja😋😋🙂🙂😉

Odgovor na objavo uporabnika
ve se, 30.03.2024 ob 15:46

Po moji teoriji zarote ste tisti, ki ne marate odločnih ženskih prsi, sami pedofili. Vi bi ravne punčke. Ženska, ki ujame partnerja na dekolte, vsaj ve, da se dec ne bo spravil na hčero. Mislim, dokler bo še otroška …

Po moji teoriji so vsi, ki imajo rada tiste z velikimi mahjeni na navadno svinjo. Veš kakšna žolca se skriva v teh vrečicah? Joška in njeno zdravo tkivo je čisto drugo.

Nosim D 80 pa se mi ne zdijo velike.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3593, 30.03.2024 ob 18:35

Po moji teoriji so vsi, ki imajo rada tiste z velikimi mahjeni na navadno svinjo. Veš kakšna žolca se skriva v teh vrečicah? Joška in njeno zdravo tkivo je čisto drugo.

Žolcar, raje bodi tiho, kot pa da ven mečeš take neumne.

80 D ni veliko. Je čisto normalna velikost prsi.

https://www.bratabase.com/browse/by-photo/36:4/

 

Odgovor na objavo uporabnika
Srednje, 30.03.2024 ob 22:23

Nosim D 80 pa se mi ne zdijo velike.

Tud moja ima take  in pravi da so ji velike

Niso vsi moški mahnjeni na velike, enim so skoraj vse lepe, manjše, večje, nima veze, če že, je bolj pomembno, da so lepe oblike in proporcionalne glede na telo, na mejhni suhici ne zgledajo lepo take od donde, ampak na srečo to narava več ali manj poskrbi, da je vse okej.

Če bi moral izbirat, lahko ma velke joške ali pa dober smisel za humor, izberem smisel za humor, sej je seks pomemben, ampak ne moreš se pa 24/7 dol dajat, veliko več časa se pogovarjaš z njo.

Imam 70 C in sem z njimi popolnoma zadovoljna. Moj pa tudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne drži, 30.03.2024 ob 14:52

S tem ravno dokazuješ, da ne. Samo žal večina žensk ne zna kupiti pravo velikost in model zase.

D košarica ni neka huda velikost. Daleč od tega.

D kosarica je kar lepa velikost prsi, sem vcasih nosila 75D in moje prsi so bile top, ne prevelike, ne premale, prava velikost. Zdaj imam 75E in je malce preveliko vse skupaj, zal sem ena tistih, ki se jim v perimenopavzi prsi povecajo, upam, da po meni pridem nazaj na D.

Kdo nima pojma o modrcih, bi se pa dalo razpravljat. Pri moji kosarici na mojem obsegu in splosnem pomanjkanju teh velikosti, verjemi, da doktoriras na tem, kateri obseg, katera kosarica, kaksne naramnice, kaksen model in podobno, ti nudi najboljso oporo, najboljsi oprijem, ki ne tisci, boli ali zuli.

New Report

Close