Najdi forum

Prsi

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravas, 31.03.2024 ob 07:55

Odgovor na objavo uporabnika
Ne drži, 30.03.2024 ob 14:52

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravas, 30.03.2024 ob 13:24

Odgovor na objavo uporabnika
Stručkoviči, 30.03.2024 ob 09:50

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravas, 30.03.2024 ob 06:52

Obseg 85 je ze kar konkreten obseg, ze 80 ni ravno ozek, tam 70-75 na kosarico D je pa ze nekaj drugega, dovolj ozek obseg, da kosarica pride do izraza.

A pa ti veš, da košarica D ni vedno enaka? 😄 Volumen košarice D pri 75 je enak volumnu košarice 80C, 85B, 90A. In v drugo smer – enak je 70E, 65F.

Vsa fora košaric je v razmerju med podprsnim in prsnim obsegom. Torej je tako pri 75D kot pri 85D razmerje med obsegoma enako.

 

Cuj, ce vem…

Itak, da vem! Menda znam sebi kupit modrc in vem, kaj stevilke in crke na njem pomenijo!

Zato pa pravim, da D na 85 ne pride do izraza kot D na 70 ali 75!

S tem ravno dokazuješ, da ne. Samo žal večina žensk ne zna kupiti pravo velikost in model zase.

D košarica ni neka huda velikost. Daleč od tega.

D kosarica je kar lepa velikost prsi, sem vcasih nosila 75D in moje prsi so bile top, ne prevelike, ne premale, prava velikost. Zdaj imam 75E in je malce preveliko vse skupaj, zal sem ena tistih, ki se jim v perimenopavzi prsi povecajo, upam, da po meni pridem nazaj na D.

Kdo nima pojma o modrcih, bi se pa dalo razpravljat. Pri moji kosarici na mojem obsegu in splosnem pomanjkanju teh velikosti, verjemi, da doktoriras na tem, kateri obseg, katera kosarica, kaksne naramnice, kaksen model in podobno, ti nudi najboljso oporo, najboljsi oprijem, ki ne tisci, boli ali zuli.

Kaj pa ti jokaš? 😀 75D je res samo malo nad povprečjem. S pravim modrcem ne zgleda čisto nič posebnega (mislim, da sploh ne izstopa). Tudi tvoja številka ne. Zdaj že dobiš 75E tudi pri nas (ok, res ni vse bogvekaj, se pa najdejo ok za to številko). Itak pa je najboljše naročiti iz tujine. Imam 75GG ali 80G, ki pa jih zagotovo ne dobiš pri nas.

Kupujem znamke, ki so znane po modrcih za velike prsi – Freya (tudi super kopalke), Fantasie, Curvy Kate, Panache (športni so top), Flirtelle. Imam še kakšnega poljskega, samo ti so navadno bolj togi -Comexim, Ewa Michalak, Krisline, pa še kak bi se našel.

Še vedno so najboljše spletne strani angleške – brastop (ta zrihta tudi vse s carino), bravissimo, belle-lingerie, pa občasno tudi kakšna francoska – fitancy.fr (ni problemov s carino).

Povej, kupuješ ti še na kakšni spletni strani?

Na strani bratabase lahko res vidiš, kaj res naredi pravi modrc in kaj napačen. Predvsem pa koliko je res npr.75D (ang. 34D). Sploh ne veliko. 😀 https://www.bratabase.com/browse/by-photo/34:4/

Ti to praviš samo zato, ker misliš, da velike prsi pridejo bolj do izraza na drobni ženski in hkrati tudi misliš, da ženska z obsegom 85 cm ne more biti drobna. Je tako? Motiš se! Jaz sem že tak primer. ITM tik nad spodnjo mejo normalnega, imam suh, raven trebuh, boke, drobno kostno strukturo. Ker imam ozek pas in boke, moj trup deluje skladno.
Nobena prodajalka modrcev mi ne verjame, da imam podprsni obseg 85cm dokler na lastne oči ne vidi, da so mi manjši modrci zares premajhni. Vizualno moj obseg ocenijo na 75 cm.

Nimam košarice D. Če bi jo imela, bi moje prsi izgledale ogromne. Enaka velikost prsi vedno pride bolj do izraza na drobni ženski brez trebuha kot na ženski z trebuhom in kakšnim kg viška.

Ali nekdo izgleda drobno ali ne, je odvisno predvsem od proporcev, ne samo od posameznih mer.

Odgovarjam na zapise pretiravasCitiranje ne deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
Napaka425, 31.03.2024 ob 12:26

Ti to praviš samo zato, ker misliš, da velike prsi pridejo bolj do izraza na drobni ženski in hkrati tudi misliš, da ženska z obsegom 85 cm ne more biti drobna. Je tako? Motiš se! Jaz sem že tak primer. ITM tik nad spodnjo mejo normalnega, imam suh, raven trebuh, boke, drobno kostno strukturo. Ker imam ozek pas in boke, moj trup deluje skladno.
Nobena prodajalka modrcev mi ne verjame, da imam podprsni obseg 85cm dokler na lastne oči ne vidi, da so mi manjši modrci zares premajhni. Vizualno moj obseg ocenijo na 75 cm.

Nimam košarice D. Če bi jo imela, bi moje prsi izgledale ogromne. Enaka velikost prsi vedno pride bolj do izraza na drobni ženski brez trebuha kot na ženski z trebuhom in kakšnim kg viška.

Ali nekdo izgleda drobno ali ne, je odvisno predvsem od proporcev, ne samo od posameznih mer.

Od kod ti na suhem telesu, ozkem pasu in bokih, z drobno kostno strukturo, obseg 85cm? Če nimaš ravno 190cm.

Prijateljica je visoka 185, obseg 70-75, res ozka v celo telo. Njena hči je visoka 190, športnica, suha kot špaget, itm pod normalo, a ima zaradi športa razvite mišice trupa, sploh hrbtne in s tem tudi večji obseg, a se to takoj vidi, ni dileme, da bi bila v primerjavi s telesom ozka čez hrbet.

Pa no. 85 številka je veliko. Tudi podprsni obseg ni majhen, pa če na glavo skačeš. Najbrž pa gre za to, da če izmeriš podprsni obseg 85, ne kupiš modrca s številko 85, ampak manjšega – 80. Ker se vedno raztegne. Zato kupiš takšnega, da zapneš na zunanjih kaveljčkih, spodaj pa lahko daš dva prsta. Sčasoma se raztegne in potem zapenjaš na notranjih kaveljčkih.

Odgovor na objavo uporabnika
razloži, 31.03.2024 ob 14:01

Od kod ti na suhem telesu, ozkem pasu in bokih, z drobno kostno strukturo, obseg 85cm? Če nimaš ravno 190cm.

Prijateljica je visoka 185, obseg 70-75, res ozka v celo telo. Njena hči je visoka 190, športnica, suha kot špaget, itm pod normalo, a ima zaradi športa razvite mišice trupa, sploh hrbtne in s tem tudi večji obseg, a se to takoj vidi, ni dileme, da bi bila v primerjavi s telesom ozka čez hrbet.

Razloži,

tako pač je.V preteklosti sem se ukvarjala z aktivnostmi, pri katerih se razvije večja kapaciteta pljuč. Mogoče je zato tako. Imam 164 cm, dolg trup, mišic hrbta nič kaj posebno razvitih, maščobnih oblog okrog reber tudi ne. Moj trup vizualno deluje sloko.

Št. 80 lahko v izdihu na silo zapnem, ampak potem ne morem niti normalno vdihniti.

Odgovor na objavo uporabnika
Napaka425, 01.04.2024 ob 14:48

Razloži,

tako pač je.V preteklosti sem se ukvarjala z aktivnostmi, pri katerih se razvije večja kapaciteta pljuč. Mogoče je zato tako. Imam 164 cm, dolg trup, mišic hrbta nič kaj posebno razvitih, maščobnih oblog okrog reber tudi ne. Moj trup vizualno deluje sloko.

Št. 80 lahko v izdihu na silo zapnem, ampak potem ne morem niti normalno vdihniti.

Potem si plavalka in imaš tako postavo – širok zgornji del trupa. Saj ok, samo zato pač ne moreš reči, da si drobna, ker nisi. Nisi debela, imaš pač postavo plavalca. Pa pri taki majhni višini je 85 široko.

Ali pa kakšna dvigovalka uteži je tudi take postave. Samo pri vseh teh je skupno, da navadno jošk nimajo kaj veliko. Ker bi bile tudi prej ovira kot ne.

New Report

Close