Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvi poljub…

Prvi poljub…

… s sedanjim partnerjem. Se ga še spominjate, kako se je zgodil, kje? Koliko časa sta se prej poznala?

Moja izkušnja: V avtu, zunaj je deževalo, po enih treh urah pogovora… Nikoli ga ne bom pozabila!

Lep dan in začetek tedna vsem!

Softy

Jaz predvsem ne bom pozabila, kako je bil “neroden” in sramežljiv, se mu je videlo, da je poskušal že ene 5-krat pa ni zbral dovolj poguma, no v šesto mu je pa le ratalo :)))
Zgodilo se je v moji sobi po celem popoldnevu pogovarjanja (čeprav naj bi se učila in ne pogovarjala) :)))

vsem lep teden, čeprav bo baje deževen 🙁
no, pa saj po vsej tej vročini to niti ni tako slabo, ane 🙂

Na večer pred božičem pred x leti. Mmmmm…

Poljub na lička v ljubjanski diskoteki malo pred mojim 17 r.d. cca 11 let nazaj. Potem sem jaz zbežala, ker sem bila takrat še z enim drugim fantom.

Po spletu srečnih naključij sva čez čas našla na avtobusu… In danes imava skupaj malega 2-letnika in sva poročena…. in načrtujeva še bunch of kids…

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

V avtu, po 1. randiju. On meni na lička, jaz njemu direkt na usta, in to po francosko.

OB avtu, ker sta bila v avtu dva prijatelja, ki sta nestrpno čakala, da se odpeljemo. Midva pa kar nisva mogla narazen, čeprav sva bila že enih osem ur skupaj… Sva se iskala skoraj dva meseca, kar naprej je nekaj prihajalo vmes…

Čez nekaj dni bo 15 let. Vauuu!

pri 16 letih, na novo leto, pred hišo. Prej sma dolgo plesala in se stiskala, potem pa me je pospremil do doma in se je zgodilo:)

Po celi noči pogovarjanja v moji sobi. Bilo je božansko in je še vedno, od tega je 5 let pa pol čez en mesec pa se nama pridruži najina prva pikica :)))

Pa je še vedno tko dobr kot je bil takrat, pa še rajši ga imam :))))

S sedanjo partnerico se je zgodil pred dobrimi 3. leti, pod spomenikom Sv. Venčeslava v Pragi. Julija 2015 sem ji prvič pisal, beseda je dala besedo in padla je odločitev, da bova par. Nato sem se v začetku septembra odpravil v Prago. Izstopil sem na postaji metroja Muzeum in mislil sem, da me čaka pred stavbo Narodnega muzeja. Poklical sem jo in mi je rekla, da me čaka pod spomenikom. Odpravil sem se tja in jo zagledal, ko sem čakal na prečkanje ceste. Nasmehnil sem se in ji pomahal. Šel čez cesto, jo objel in poljubil. Ji nič ni bilo jasno, očitno ni pričakovala poljuba. 🙂

Nekje med smetiscnimi kantami medtem ko so sosolci steli do 10

New Report

Close