Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvi prazniki po ločitvi sama z otroci

Prvi prazniki po ločitvi sama z otroci

Skurbala si se,zdaj je pa moz kriv..budala vseh budal..se ne ves,kako ti je bilo lepo..si,pa nesposobna,da itrok ne mores kam peljat..otroci so spet na plecih moza..upam,da se vrnejo k njemu,ti ocitno bisi sposobna nicesar..le sodelavcu noge narazen dat..

Jaz te pa razumem, ker sem preživljala dolga leta nazaj podobno zgodbo; razlika je bila v ločitvi, ampak pustimo malenkosti….glej, ne poslušaj očitkov. Nihče se ne loči kar tako in ti že veš, zakaj si se. Na začetku je težko, ker si moraš življenje postaviti na novo in še prazniki…so včasih kar moreči brez sorodne duše. Ampak vse se da. Brez avtomobila lahko greš z avtobusom ali vlakom na izlet, pelji otroke s kopalnim vlakom v toplice, poglej po raznih agencijah za popuste in pardnevne izlete. Naj ti pomagajo pri nakupih (koliko so pa stari, fantje ali punce?) in naj bo to kar malo dogodek…izberete skupaj škatlo sladoleda, greste na sok ali kaj podobnega. Pelji jih v kino, na kakšen sprehod (recimo gledat račke na reko…), počasi jim razdeli tudi del domačih opravil (odnašanje smeti in podobno). Prosi za pomoč kakšno prijateljico, ki ima avto, da ti kaj težjega enkrat na mesec pripelje iz trgovine. Če pa poznaš kakšno, ki je tudi sama z otroci, ji pridaj za bencin in pojdite skupaj na izlet.

Ne skoči takoj k drugemu, ker bo še slabse, kot ti je že bilo. Če res rabiš moškega, bodi pametna: ne vpletaj otrok, najdi čas, ko nisi z njimi in bodi z njim; neobvezno, samo za polepšanje trenutkov. In če bo tako naneslo, bo pa mogoče prišel drugi pravi; če pa ne, naj ti bo sami lepo. Glej, ko otroci odrastejo, se še vedno najde(m)jo sorodne duše, nikoli ni prepozno. Pa saj veš – otroci vedno ostanejo otroci in kakršne odnose boš vzpostavila sedaj, tako bo ostalo za vedno.

Drži se in nikar ne poslušaj očitkov!

Ja, takole na koncu razpade familija copatarjem, ker so padli na babji finto, ki pravi, da je za uspešen zakon poglavitno, da je moški pošten, iskren, delaven, zanesljiv … Na koncu jim te svete kvalitete ne pomagajo, da jim “zrela” baba ne bi pobegnila lovit metulje s poročeno fukfehtarsko sorodno dušo, ki ji za vse drugo, razen za fu.k na službenem sekretu, dol visi.

Ja točno tako. Ampak ni ti do se k sa s partnerjem, ker te pač ne privlači več, ni ti do pogovorov z njim, vsak seks je prisila, med seksom si hlod, v bistvu se prodajaš za mir v hiši, pa da bi imel občutek da ga imaš rada… Bruhat. Pogumno je v takih razmerah iti stran. Pogumno. Zveza temelji na spoštovanju, pomoči v kritnih situacijah in precej tudi na seksu, kajti to je tisto kar zakonca počneta. In če partner ne čuti več privlačnosti… Konec. Žal. Lahko pa laže in se pretvarja, ter hlini orgazem. Katero možnost bi izbrali?

Tole se bere skoraj dobesedno stavek za stavkom, kot lajna naših moških forumašev.
Da se nisi zmotila v spolu?

Ja točno tako. Ampak ni ti do se k sa s partnerjem, ker te pač ne privlači več, ni ti do pogovorov z njim, vsak seks je prisila, med seksom si hlod, v bistvu se prodajaš za mir v hiši, pa da bi imel občutek da ga imaš rada… Bruhat. Pogumno je v takih razmerah iti stran. Pogumno. Zveza temelji na spoštovanju, pomoči v kritnih situacijah in precej tudi na seksu, kajti to je tisto kar zakonca počneta. In če partner ne čuti več privlačnosti… Konec. Žal. Lahko pa laže in se pretvarja, ter hlini orgazem. Katero možnost bi izbrali?
[/quote]
Ti nimaš pojma o pogumu. Še dobro, da ne rečeš, da se je v takih primerih tudi skurbat pogumno.
Pogumno bi bilo se soočit s problemom in s sabo ter predelati vzroke za nastalo situacijo.
Ne pa varat in iskat metuljčke pri podobnih kurbirjih, ki varajo svoje žene.
Otrokom pa zaradi svojega egoizma uničiti družino.

Če bi enako zgodbo napisal dec …

Saj jo je.

Ja točno tako. Ampak ni ti do se k sa s partnerjem, ker te pač ne privlači več, ni ti do pogovorov z njim, vsak seks je prisila, med seksom si hlod, v bistvu se prodajaš za mir v hiši, pa da bi imel občutek da ga imaš rada… Bruhat. Pogumno je v takih razmerah iti stran. Pogumno. Zveza temelji na spoštovanju, pomoči v kritnih situacijah in precej tudi na seksu, kajti to je tisto kar zakonca počneta. In če partner ne čuti več privlačnosti… Konec. Žal. Lahko pa laže in se pretvarja, ter hlini orgazem. Katero možnost bi izbrali?
[/quote]

Ja ja pogum, nič ne rečem, da je lahko it, ampak to se naredi, preden se skoči v tujo posteljo. To je pogum. Tisto varanje pa je bergla za zraven.

Ce si ti, ne vem zakaj ne poves vsega. Da si cele dneve samo jamrala in me primerjala z drugimi kaksen bi po tvoje moral bit in kako se imajo drugi super. Ja, saj bi mi moralo bit jasno kaj je na stvari, ker si se posebej hvalila dece iz sluzbe. Itak si se tja hodila sam pecat, mi je jasno. Pa se o povej, da ko so bli otroc majhni, sem ostajal ob sobotah sam z njimi doma, da si lahko sla s kolegicam po trgovinah in na kavo. Pa da sem kasneje vse vikend izlete sam organiziral, ti pa si samo prisedla. Gospodinja itak nikol nisi bla. Ok si skuhala ampak da se pa nismo zadusil v smeteh sem pa jaz skrbel. Res ne vem, kaj ti je bilo hudga in cesa ti je manjkal. Skoraj vsak vecer sem te zmasiral. Pa ce ne bi skos kadila in ti ne bi iz ust smrdel po cikih, bi se tut poljubljal vec. Sama od sebe bi pa najvec casa prezivela na kavcu pred tvjem al pa v kaficu. Res me zanima, kaj bi moral pr dveh otrocih in sluzbi se naredit, da ti ne blo dolgcas. Ti si sama en dolgcas na dveh nogah, ki si ne zna niti casa organizirat. Otroke pa mi lahko pripeljes za dlje casa, se cisto lepo razumemo in ne jamrajo cel dan kot ti. Hvala sodelavcu, ki me je resu pred tabo, ker sele zdaj mi je jasno, kako si mi grenila zivljenje. Vseeno ce bi vedu kateri je to, bi mu razbil laznivo varalisko faco, ker kljub vsemu te pogresam. Ampak vidim, da se nisi nic spremenila. Se vedno jamras in cakas, da vse drugi opravmo namesto tebe. Vseeno te imam rad in upam, da srecas enkrat nekoga, ki bo po tvojih merilih. Jaz zal to nisem bil.

Ce si ti, ne vem zakaj ne poves vsega. Da si cele dneve samo jamrala in me primerjala z drugimi kaksen bi po tvoje moral bit in kako se imajo drugi super. Ja, saj bi mi moralo bit jasno kaj je na stvari, ker si se posebej hvalila dece iz sluzbe. Itak si se tja hodila sam pecat, mi je jasno. Pa se o povej, da ko so bli otroc majhni, sem ostajal ob sobotah sam z njimi doma, da si lahko sla s kolegicam po trgovinah in na kavo. Pa da sem kasneje vse vikend izlete sam organiziral, ti pa si samo prisedla. Gospodinja itak nikol nisi bla. Ok si skuhala ampak da se pa nismo zadusil v smeteh sem pa jaz skrbel. Res ne vem, kaj ti je bilo hudga in cesa ti je manjkal. Skoraj vsak vecer sem te zmasiral. Pa ce ne bi skos kadila in ti ne bi iz ust smrdel po cikih, bi se tut poljubljal vec. Sama od sebe bi pa najvec casa prezivela na kavcu pred tvjem al pa v kaficu. Res me zanima, kaj bi moral pr dveh otrocih in sluzbi se naredit, da ti ne blo dolgcas. Ti si sama en dolgcas na dveh nogah, ki si ne zna niti casa organizirat. Otroke pa mi lahko pripeljes za dlje casa, se cisto lepo razumemo in ne jamrajo cel dan kot ti. Hvala sodelavcu, ki me je resu pred tabo, ker sele zdaj mi je jasno, kako si mi grenila zivljenje. Vseeno ce bi vedu kateri je to, bi mu razbil laznivo varalisko faco, ker kljub vsemu te pogresam. Ampak vidim, da se nisi nic spremenila. Se vedno jamras in cakas, da vse drugi opravmo namesto tebe. Vseeno te imam rad in upam, da srecas enkrat nekoga, ki bo po tvojih merilih. Jaz zal to nisem bil.
[/quote]

Ne vem, zakaj me tu napadaš, doma pa nisi imel nikoli časa zame. Vedno služba, služba…
V postelji sem vedno zaigrala orgazem, samo da je čimprej konec mučenja..
Nikoli me nisi peljal v Egipt, Tunizijo, ker je bilo vedno škoda denarja, čeprav bi lahko dobila kredit za potovanje..
Spet samo otroci, služba, hiša, avto…
Sedaj bo že nekako šlo, mogoče se bo le sodelavec ločil in se bova preselila v stanovanje pri njegovih starših.

Ne vem, zakaj me tu napadaš, doma pa nisi imel nikoli časa zame. Vedno služba, služba…
V postelji sem vedno zaigrala orgazem, samo da je čimprej konec mučenja..
Nikoli me nisi peljal v Egipt, Tunizijo, ker je bilo vedno škoda denarja, čeprav bi lahko dobila kredit za potovanje..
Spet samo otroci, služba, hiša, avto…
Sedaj bo že nekako šlo, mogoče se bo le sodelavec ločil in se bova preselila v stanovanje pri njegovih starših.
[/quote]
Jp, prazniki so hudič. Pa se bolje počutiš tako, ko samo sebi pišeš v obeh spolih?

Ne vem, zakaj me tu napadaš, doma pa nisi imel nikoli časa zame. Vedno služba, služba…
V postelji sem vedno zaigrala orgazem, samo da je čimprej konec mučenja..
Nikoli me nisi peljal v Egipt, Tunizijo, ker je bilo vedno škoda denarja, čeprav bi lahko dobila kredit za potovanje..
Spet samo otroci, služba, hiša, avto…
Sedaj bo že nekako šlo, mogoče se bo le sodelavec ločil in se bova preselila v stanovanje pri njegovih starših.
[/quote]

Ups, pomota. Nisi to ti. Ampak zgodba je identicna. Z mojo bivso sva bla v Tuniziji in Egiptu in se marsikje drugje. Pa na moji strani ni bla non stop sluzba, sluzba, sluzba. Pa 10 orgazmov zapored se tezko zaigra. Pa ta sodelavc se ne bo locu. Baje sladke besede govori in natepava ze naslednjo.

Tudi jaz sama z otrocmi. Prvi prazniki le da je moj partner umrl. En mesec po smrti sem ugotovila da je varal. Pa sem včeraj vseeno potočila solze. Jezna sem na njega ker je zajebu moj in življeje otrok ampak zadeve se ne da spremenit.

Ko z muko napišem, da se strinjam s tem gnojem od dedca, potem je jasno, kaj si mislim o avtorici.

Ko z muko napišem, da se strinjam s tem gnojem od dedca, potem je jasno, kaj si mislim o avtorici.
[/quote]
Hvala, da me vsaj ti podpiraš..
Sama tudi upam, da bo sodelavec končno sprevidel svojo napako in se ločil od svoje žene, saj bom jaz na začetku aprila rodila najinega prvega skupnega otroka. Svoje prejšnje otroke bo itak lahko še videl, vendar upam da to ne bo prepogosto!
Za moje otroke me toliko ne skrbi, saj je moj bivši dober oče in bodo pri njemu zanesljivo na varnem, ne želim pa tudi ne morem jaz skrbeti za vse!


Hvala, da me vsaj ti podpiraš..
Sama tudi upam, da bo sodelavec končno sprevidel svojo napako in se ločil od svoje žene, saj bom jaz na začetku aprila rodila najinega prvega skupnega otroka. Svoje prejšnje otroke bo itak lahko še videl, vendar upam da to ne bo prepogosto!
Za moje otroke me toliko ne skrbi, saj je moj bivši dober oče in bodo pri njemu zanesljivo na varnem, ne želim pa tudi ne morem jaz skrbeti za vse!
[/quote]
Ali si ti načrtno zanosila, ker se mi zdi, da tvoj ljubček o tem tvojem koraku še nič ne ve!
To bo še pestro 😅😅

A je treba takole žalit? Ženska je nesrečna, sem je prišla po tolažbo, ne po žalitve. Primitivec!

Se pravi, ženska je nesrečna? Glede na to, da sem s svojim skupaj že skoraj 40 let, bom povedala še svojo plat, točno tako, kot mislim v tem in podobnih primerih. Metuljčki pridejo in grejo. Pri enih prej, pri drugih kasneje. Noooo, od tu naprej pa vstopita v zvezo zrelost in spoštovanje do družine.
Razdreti družino, vzeti otrokom, kar so imeli, spraviti se v revščino zaradi metuljčkov? Pa niste resne, res ne. Pa še tolažbo pričakujete? Prav ima taplav večkrat, samo povedati ne zna normalno.
Kadarkoli tukaj berem, da bi se zaradi metuljčkov ločile od dobrega moškega, me popade jeza. Avtorica, kaj si ti naredila, da vzbudiš strast v njem in ga ponovno osvojiš? Kaj si ti vložila v zvezo, razen kur*barije? Misliš, da bi tvojim otrokom sonce sijalo v tvoji novi zvezi, če bi se sodelavec ločil? Misliš da sodelavec nima smrdečega prdca in slabih navad?
Smilijo se mi tvoji otroci, ker si jim vzela očeta, družino, otroštvo. Vzela si jim osnovo v otroštvu in temelj za zdrav pogled na partnersko zvezo. Vzela si jim počitnice in tisto, kar so bili vajeni. Ne zaradi nasilja, ne zaradi hudih reči. Neee, zaradi metuljčkov!
Takih žensk, ki so uničile družine in otroke sem v življenju videla kar nekaj. Večina jih je končala z bistveno slabšim, kot je bil mož. Zgoraj so ti nekateri že napisali podobno, strinjam se z njimi.

Ostalim pa, ki razmišljate, da v zvezi ni več strasti, pa ni več tistega bogved česa, pa ne več metuljčkov, no tistim pa še enkrat povem, da življenje ni turška nadaljevanka. Življenje je kompromis med tistim, kar želimo imeti in tistim, kar lahko dobimo. Zakon pa je prejemanje in dajanje. Predvsem to zadnje je pomembmo.

Otroke si je pa zaslužil tvoj mož, prvič, ker si ti varala, lagala in uničila družino in ne on. In drugič, ker z izjavami da je kriv on, ker te ni znal animirati kažeš, da si nedorasla, nezrela in razvajena do amena.
To da peš nosiš vrečke iz trgovine je še tvoj najmanjši problem.

Tudi, če je vse skupaj samo provokacija, takih zblojenih žensk vse več. Ker pri njih ne gre več za čustvene, ampak za posebne potrebe.

Zdaj vidim, da je res provokacija. Sodelavec, pa otrok, ….

Uh to more biti hudo, dvojni udarec…Moje sožalje. Kako si izvedela za varanje?

Tudi zate bo prišel sonček…

Naj samo povem, da sem jaz napisala samo prvotno temo, ostalo se pa nekdo norčuje iz mene.
Glede nekaterih komentarjev pa no comment. Itak je vedno ženska vse kriva, a ne? Pa lepo se imejte.

Ne vem, ampak nekako se mi ne smiliš. Ljubimec te je nogiral, mož pa zapustil, BTDT ti je zgoraj vse povedal.

Ni vedno kriva ženska, v tvoji zgodbi pa je.

Vsakdanja zgodba v Sloveniji.
Cankarijanske mame so vzgojile svoje hčere v to, kar je avtorica.
In pri takih ženskah je vedno moški kriv. Ni metuljčkov.
Res je, ni jih.
Zakaj jih pa ni, ker je vzela moškega iz preračunljivosti, pričakovanj, ne pa metuljčkov in je mislila, da metuljčki iz neba sami padejo. Ko je spoznala, da zakon brez metuljčkov ni za njen ego, potem je šla razdreti zakon. Sedaj pa še naprej sebe laže.
Žal se fantje tega “preračunljivosti” vedno bolj zavedajo. Dolgoročno bo zanimivo videti v katero smer bo šlo vse skupaj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Tudi,če ni bilo več takih iskric med vama ti nebi bilo treba varati.In zakaj je zdaj bivši vse kriv?
Podobna zgodba enega sorodnika.Baba druzga imela pol je pa mož vsega kriv.Poleg tega,da je zvedel slucajno In ona nebi povedala otrokom,domačim .Rekla bi,da je vsega on kriv.Potem je pa pop….in vsem povedal kaj je naredila,da nebi bil on največji….. In sedaj se bolje počuti.Pa prijateljice vedno zraven tudi to je bil problem.Prijatejice pa brez družine,otrok.In vesele,da imajo zdaj se njo na njihovi strani.Ko se mu kaj lepega zgodi mu zabije s kako slabo .Predober je bil za njo.Se dobro da nista vec skupaj.
Še zmeraj ne morem verjet,da ste take.

New Report

Close