Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvi prazniki po ločitvi sama z otroci

Prvi prazniki po ločitvi sama z otroci

Nekomu je dolgčas pa tle trola.Videno že velikokrat.

Se strinjam.In zdaj ko je sama naj prvo pri sebi razčisti kaj bi rada

Jaz bom samo tole rekla, si dobila kar si si zaslužila. Sama sem že dolgo z mojim, pridejo vzponi in padci, metuljčki pridejo in gredo. Ampak vztrajava, sem srečna in zadovoljna. Ne rabim veliko, ne rabim da me vozi po svetu če nimava denarja. Ne rabim da je mačo in ne vem kakšen še vse, da se lahko hvalim pred svojimi prijateljicami. Ne rabim nič od tega, gabijo se moški ki so kao mačoti, ker na zunajo so veliko na noter pa prazni. Rabim da me posluša, rabim da me spoštuje in rabim, da v vsakem trenutku vem, da bi zame naredil vse. In to imam, ko me pogleda s tistimi očmi vem da imam vse. Veliko žensk je imelo vse, pa je hotelo še več, na koncu ni imelo nič. Ti vaši metuljčki so pa precenjeni, da bi zaradi njih razbila družino? ma bi bila neumna.

O takih kozah je pisal Flaubert in opisal tipično zenskurino gospo Bovary, ki z realnostjo nima zveze. Ste pa vse iste, sploh raznorazne ženske, ki obsojate avtorico. Skušate se prikazat fine. Te finte lahko uspevajo le pri vaših copatarjih.

Če imaš ti copatarja ne pomeni,da imamo tudi drugi.In ne nič se ne delamo fine.Eni pač ne počnemo takih stvari kot jih avtorica.Ampak vidim kaj hočeč doseči. Pozornost najbrž.


Grdo je, da si uničila družino in otroke, sedaj pa iščeš rešitev:
Upam, da dobiš kar ti pripada.

Same svetnice tukaj haha
Saj vi bi tudi mal šmirale okrog pa ste pregrde, da bi vas kater hotu razen vašega zavaljenega smrdljivega dedca. Hinavke!


Grdo je, da si uničila družino in otroke, sedaj pa iščeš rešitev:
Upam, da dobiš kar ti pripada.
[/quote]

Se strinjam. Ti si uničila družino in zdaj kriviš moža. Bi rada metuljčke cel lajf. Ja, kok si pa stara?!

Ženska, mogoče ti bo kdaj jasno, kaj si naredila. Tvoj mož pa bo našel primerno žensko, tako kot si jo zasluži. Ti ga nisi bila vredna.

Po padcu pač ponovno vstaneš


Grdo je, da si uničila družino in otroke, sedaj pa iščeš rešitev:
Upam, da dobiš kar ti pripada.
[/quote]Ja ja seveda,najbolje bi bilo,da bi glumila top zakon,pa tud ce bi v sebi umirala,za otroke je pa sploh najbolje,da imajo pred sabo zgled fejk zakona…mislim…brez besed…

Ja ja seveda,najbolje bi bilo,da bi glumila top zakon,pa tud ce bi v sebi umirala,za otroke je pa sploh najbolje,da imajo pred sabo zgled fejk zakona…mislim…brez besed…
[/quote]
Lahko bi pa rekla kako se počuti in probala resit zadeve ali pa se ločiti.In ki bi bila ločena bi šla z drugim.Ona je pa bila še v zakonu ko je to počela.

Ja ja seveda,najbolje bi bilo,da bi glumila top zakon,pa tud ce bi v sebi umirala,za otroke je pa sploh najbolje,da imajo pred sabo zgled fejk zakona…mislim…brez besed…
[/quote]

Za otroke tudi ni dobro,da mislijo,da je vse ok doma medtem ,ko mami popoldneve ali večerje preživlja z drugim.

Se strinjam. Ti si uničila družino in zdaj kriviš moža. Bi rada metuljčke cel lajf. Ja, kok si pa stara?!

Ženska, mogoče ti bo kdaj jasno, kaj si naredila. Tvoj mož pa bo našel primerno žensko, tako kot si jo zasluži. Ti ga nisi bila vredna.
[/quote]

Upam,ker je M zelo fejst in mu privoščim fejst zensko.

New Report

Close