Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvic smo jedli grisolino po žlički :)

Prvic smo jedli grisolino po žlički :)

Naš mali čopko je danes prvič jedel grisolino… Se morem pohvalit, ker je tolk prisrčno zgledal in odpiral ustka po novi pošiljki…. Je bilo pa grisolinota za 2 veliki žlici (nič več)… Samo malo za poskusit… Pa še z vodo je bil razredčen…

Sam kolk se mu je to dopadlo…. Je vmes ene parkrat tko stisnu žlico z dlesnimi in vriskal, da je bilo veselje…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Mi bomo pa do novega leta sam na joški, se mi ne ljubi pacat. Lenčina jedna, a ne?

Meni je pa to tko fino… Pa tudi mleka glih ni v izobilju…. Tako, da bo naš mišo… Naslednji mesec pričel ustvarjat…. Oz. bom ustvarjala jaz…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

No pred kratkim so bili na f. SS eni ful dobri recepti, celo morje jih je bilo, mislim, da okoli 33 strani. Sem jih sprintala, sicer grdo (ker printer nagaja) ampak neki bo že ratal, ko se spravim zraven.

In jaz bom tiste grde recepte sprintala od tebe … ker jih nisem z iskalninikom potem več našla… :))

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Tukaj je link za ful receptov, če vama kej nucajo.

http://med.over.net/za_bolnike/otrosko_zdravje/za_otroke/prehrana.php

Lp

Maja

a lahko še jaz, lepo prosim, dobim tele recepte. Mi bomo tudi začeli kaj kmalu packati s kašicami. Koliko so pa vajini stari? Se mi zdi, da smo na forumu nosečnost nekako skupaj pričakovale porod, le da sem jaz bila nasilno izklopljena v najbolj napetih zadnjih mesecih do poroda in prvih po njem

Sem probala poskusit poiskat po brskalniku in ti da in sicer sem odtipkala AVTORJA in tudi dala iskanje po avtorju (po naslovu nisem našla):

tijeŁC” (datum pa je 10.8.04), ki je navajala spletno stran kot Maja79 in zraven še prilepila recepte Karmen Mlinar.

Zdaj pa bosta lahko obe sprintali :-)))

Ful hvala. Se že printa.

:-))))

Meni bo gotovo pomagalo, ker nikoli nisem delala teh kaš (ajda, pira….) in sem večkrat obupavala kaj naj malemu skuham in še za prebavo bi mu lahko še bolj pomagala. Zdaj pri drugem bom napako popravila. Se pa štejem za zelo slabe in neizvirne, nekreativne kuharice.

Pa zabavno kuhanje.

Naš čopko bo kmalu 4 mes… Smo začeli bolj zgodaj, samo še ne zares… Ful uživam , ko gledam kako z usti in očmi požira žlico za žlico….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close