Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Psihotestiranje…

Psihotestiranje…

Kljub nekim opisom pred kakim tednom, imam nekaj vprašanjc, da si vas lažje predstavljam. Prosim, za kratke odgovorčke.

1. imaš na glavi naravno barvo las?
2. s katerega profila si po tvojem mnenju lepši; levega ali desnega?
3. imaš raje pico ali testenine?
4. imaš raje hribe ali morje?
5. raje sexaš zvečer ali zjutraj?
6. tvoja naj alko pijača?

Sem hotla vključiti še ena vprašanja (npr. imaš obrito/obritega, analno, oralno, ipd…), ma niso trenutno aktualna, tako da sem se vzdržala… 😉

Čauči.

Aja, morm tud jst odgovort, de ne bo kdu delu kažinov brez potrebe…

1. imaš na glavi naravno barvo las? mešano

2. s katerega profila si po tvojem mnenju lepši; levega ali desnega? levega
3. imaš raje pico ali testenine? pico
4. imaš raje hribe ali morje? hribe
5. raje sexaš zvečer ali zjutraj? oboje 😉 ali obakrat 😉
6. tvoja naj alko pijača? bambus

Čauči.

Helči,helči!Slutim,da ubiraš moja pota.Po ovinkih prit do tistega za kar že v naprej točno veš,da želiš.Torej,ker smo tu vsi (no skoraj) odkriti,evo ti odgovorov:
1. kakšnih las?teh kmalu ne bo več,so pa nekje črno-srebrne barve(tistih par,k jih je še ostalo!)
2. nejasno vprašanje.a nismo simetrični?
3. Oboje!Brez razlike in v velikih količinah.
4. odvisno od razpoloženja.Hribi so mi zakon,morje pa pravilnik
5. Non stop,kadarkoli,kjerkoli,s komerkoli(jok,to pa pretiravam)
6. makedonski merlot
7. Obritega? Si glih rane celim;-)
8. Analno? Da
9. oralno? Nadvse
10.Vzdržala? kaj se vzdržuješ,tu smo,da nismo vzdržni,ampak,da norimooo!
Lepa si!

p.s.: sem te pa nasankal danes ponoči,a?

1. ne in ja
2. iz obeh…;)))
3. oboje…pa ne delaj skomine!!!!
4. oboje
5. Ko sem zato je to to in tako ni važno kdaj je to.
6. Ne pijem alkohola

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… skuz me sankaš, dragi SPajko ;))
navihan si, da ti ni para…
sem se pa nasmejala, torej je še dobra noč pred mano ;)))

cmokcmok

Hja ne vem,če ljubčija prepričaš,da prideta gor,lahko pa še res en trojček vržemo,če pa jaz še ljubico prepričam v to,pol smo pa že na pol poti do super swinger partya!
glavno,da sem seksal več kot ti,he,he,he,he,šlika.šlaka!
Sp

ja ja , šliki šli korenčka!!
sam da si enkrat srečen, kar se tiče sexa, ker ponavadi ti jamraš glede teh stvari!!!!!!!!!!!!

papa lepotec

Hja,jaz bi jamral,pa če bi 10 x na dan.tudi to bi mi blo premalo!

pa kaj bi ti delal 10x na dan, ko si že po dveh seksih aut, izmucen in utrujen, no, vsaj tako praviš, da si utrujen, ali si ali nisi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haaalllloooooo, kej si ti majkl daglas???? bill klinton???
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pridna in lepa si, sonchika ;))
cmokca

jaz sem out po celodnevnem razmišljanju na mojo ljubico.sex pa res ne izmuči toliko,a tebe pa?
lepa si

Kej me pej ti s temi vajenci prmerjaš.sej so vsi šli skuz mojo šolo ;-))
Sp

vajenci? to so baje največji sexomani, že zdravljeni… če bi bil ti večji, pole bi tud od tebe že kdaj u cajtngih pisalu?! se pa res ne spomnim, da bi kdaj pisalu kej takga od kšnga z bca!!! tu bi pa že vejdla!
ku si njoko ;))

Ta ljubica mora biti pa potem od hudiča…..in ne tvoja….se že smejim….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ho sonči,če bi jo ti poznala,bi zdej čist drugač sprašvala…

Ga ni boga,da bi mene kdo pošiljal zdravit zaradi preveč fuka.se je bolj za vprašat,da tiste,ki hočejo take zdravit,kam poslat-resno!

A jo poznam???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti vse vidiš in vse veš.Kako lahko tako vprašaš?Bom začel dvomit vate?????

sprevržko saj ni preveč f…., je samo preveč želja za f…, to pa je čisto nekaj drugega, mar ne??? No to mislim zate…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsemirska žalitev mojega libida!

ja, ja oprosti, vcasih pa res pozabim, še dobro da me potem ti spomniš in hvala ker ne dvomiš vame, ker mi tako zaupaš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja saj sem bila res kar prevec žleht, oprosti, saj veš da ne morem biti hudobna…ampak res pa je, ali ni???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

1.ne več
2.desnega
3.testenine
4.odvisno od letnega časa
5.vseeno-samo da je
6.ne pijem alkohola,če pa že pol rdeče (primorsko) vino

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

1. ja, naravno, z umetnim “špricom”…
2. če imaš rada lepotne pike, potem me glej raje v levo stran, če ti je vseeno, pa od zadaj…
3. oboje
4. hribovsko morje ali morsko hribovje, kakor vzameš
5. kadar se mi zalušta
6. alko?! Hm, skoraj nič, če pa že, pa en liter Refoška…:-))

Zadovoljna?! Jaz ne.

:-)))))

New Report

Close