Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Psssssstttt enga…

Psssssstttt enga…

lepega jutrčka vsem čisto potiho…..Kar sanjajte še naprej,muca se pač odpravlja počasi v službo!Bo prej doma jupie!

teden naj se lepo začne,hitro se bo končal,za ene že čisto praznično spet..Za druge po starem….Čas hiti hiti….uh ta čas……
Newkoč,nekje..bo čisto vse drugače…ko bo čas tisti prijazni sopotnik naš,vaš…moj tvoj…….Do takrat pa…
Želim vam lep dan,uspehov poln……DRžim pesti,mislim na vas…….

Oja ta dan bo še posebno lep za nekoga..predvsem popoldan….jep..!******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro muca, dobro jutra gmajna,
tudi z moje strani čisto čisto potiho, ker
vse še spi. Lep dan vam želim, s tole
mislijo nekoga z imenom Lori,
ki naj vas spremlja cel dan:

Sreča osrečuje vsakega na drugačen način.
Vendar na nikogar ne pozabi.

Cmoka vsem, čisto vsem, morda le komu bolj
nežnega, bolj cortkanega, bolj poglobljenega,
bolj ……. zaljubjlenega !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro

Cmoka vsem. In to sitega. Od “jajčk” pa do šunke hehe

.. lepegajutrčkatudodmenezavsekistežetuki…..

Dobro jutro gmajna, dobro jutro svet…. ura bo 7 spet :)))))

cmoka puncam za fante pa zauh :)))

Allora gmajna na delo !
In good morning….

lep dan vsem….

Muca…nekam tiha in skrivnostna si danes…lepo, da bo nekdo preživel lepo popoldne…no jaz nam kar vsem to želim…

SončeK je tako prehlajen…da sedajle šiba samo še v posteljico…vi vsi ostali pa se le razvajajte in imejte lepo popoldne, ker si to zaslužite, prav vsak izmed vas…poljubček…na daljavo…brez bacilkov…jih že počasi zapiram v škatlico lumpe nagajive…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zajček… pa zdravje? Boljše?

no tole pa pride od morja ja… če človek prezgodaj hodi na morje… dol pa mraz.. pa pusto… .pol pride pa do prehladov ja ….

SončeK dobro jutro pa… pocajtej se :)))

Muca!
Ko sem prebral naslov,sem mislil,da si…enga…….khmm….spustila :-))))
Sorry,se mi muza!
Sp

ja bo lep zate kt boš hitr doma

/

Na morju je toplo, lepo…prava paša za očke…ampak kaj ko sem bila kot majhen otrok in prav izzivala za en ornk prehlad…drugače pa se tudi že kopajo…ampak njim ni bilo nič, jaz pa ležim…no je že bolje…in cajtam se;))…se ne dam…cmoka Jani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

🙂 SončeK pocajtej se čimprej in drugič pazi, ko se sončiš tko zgodaj pomladi… sapice primorske znajo biti zelo neugodne v tem času ja 🙂

cmoka!!!!

Ja SončeK…bo zelo previden…v bodoče…ker si tega ležanja ne želi več…

Jani…naj ti današnji dan ne bo preveč naporen…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close