Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Psssst…..

Psssst…..

Nizek srebrn kupe se je ustavil na dogovorjenem mestu…. ob dogovorjenem času… Stopila sem do vrat…. Srce je razbijalo ko ponorelo… cmok v grlu je bil velikanski…
Odprla sem vrata in se zazrla v tople rjave očke. Ponudil mi je roko in me s prijaznim nasmehom povabil, naj prisedem. Sedla sem k njemu in stekel je pogovor. Klepet… brez ovir, brez blokad… Neka topla energija je stekla med nama. Počasi, skozi običajno mestno gnečo sva se peljala nekam proč… nekam k reki, na sonce, v mir… Gledala sem njegove elegantne roke na volanu… dolgi in nežni prsti so izdajali človeka, ki živi od sanj, ne od žuljev……. in pravzaprav nisem vedela, kako to, da zdaj sedim tam ob njem… njegov glas je božal moja ušesa… njegov pogled na svet je bil tako presenetljivo podoben mojemu…
“Ti srce še tako divje razbija?” je vprašal.
“Še!”
“Meni tudi… če ti je zato morda kaj lažje….”
“Ja, pa mi je res malo lažje, ja….”

Ustavil je. Sedla sva ob reko. In govorila… govorila…. govorila o meni, o njem, o svetu, o ljudeh, o čudnih človeških navadah… o velikih mestih in malih vaseh…. o nebu, o pticah, o soncu… o vsem….
Hm… od nekod se je vzela ena trapasta osa… pojma nimam, kaj jo je zalimalo name, ampak kar naprej je brnela okoli mene… dokler nisem slednjič komentirala, da ji pač očitno dišim.

In tedaj si se odločil, da preveriš, če dišim tudi tebi….
Galantno si vprašal, če smeš… potem pa si približal obraz mojemu dekolteju, na kratko potegnil vase zrak, ki je puhtel z moje kože… in mehko, za čisto kratek trenutek, prilepil ustnice name…
Zmedel si me s tem, veš!
Tako mehke so bile tvoje ustnice…. tako topla in prijetna je bila tvoja duša… in tak blažen mir je vel iz tebe…
Kot da bi tisto resno Lunco posrkal nek vrtinec… kar umaknila se je in odstopila mesto neki pristni, naravni hipijevski deklici, poredni, navihani, radovedni… ki bi najraje lovila metulje in zrla v oblake… tiste oblake, za katere si rekel, da so lepi…

Odpeljala sva se, šla čez cesto…. šla po stopnicah…. stopila skozi vrata… znašla sem se v tvojem naročju… in srce, ki je prej že lepo bilo v umirjenem ritmu, je spet zaropotalo….

In potem glasba…. tista glasba… tako globoko je segla… neke divje vibracije je sprožila v meni… kar strese me, ko pomisim na tisti občutek…
Pa tvoj mehki jezik med mojimi sramnimi ustnami… mmmmmmmmmm………
In nora ideja, da ga hočem čutit v sebi… ne samo božat s prsti, ne samo drset po njem z jezikom….
In tisti zglavnik, ki sem si ga počila čez obraz… in smeh… in ves tisti tvoj kaos….

Lunči…. wake up!!!!!

Psssssst…….. :))

NEEE!

Ne zbudi se draga Lunica! Nikoli! Uživaj!

LP YAZZO

Oj, Lunca,

ti pa znaš……prava romantična duša…….upam le, da to niso samo sanje, da se ti kdaj kaj takšnega uresniči.
Pa ne potem: Pssssst……:))))

Dej nam še kdaj na takšen način polepšat popoldan, pa dan…

Bučman!!!!
Kako to misliš, da ne psssst potem?!?!?!??!
A če se mi kdaj uresniči, moram potem javno objavit????

Hihi, presneto…. pa ne boš zdaj celo zahteval zase “pravico prve noči!?????

Ja, točno to sem mislil…..:))))))….da nam v svojem stilu opišeš vse, do potankosti….:))))

No, tole bo mogoče zate zelo zanimivo; pri ženskah nikoli ne zahtevam ničesar, res pa je, da čakam na priložnost….in ko le-ta pride….:))))))…..naprej pa si lahko misliš….

Pa lep dan!

…mene pa luna nosi…

:-)))

Sonce je… in nebo in ptice… in prijetno svež vetrc…
In ti.

Na mehki travi ležiš. Na hrbtu. Nogi imaš prekrižani, roki sklenjeni pod vratom… moja glava počiva na tvojem trebuhu. Vsak svojo travno bilko mečkava med zobmi in opazujeva oblake. Nič ne govoriva… razumeva se molče…
Stegneš desnico in me pobožaš po laseh. Nežno… mehko… kot da me imaš rad… S tem naju zdramiš iz nekega meditativnega stanja, v katerem sva pila bližino. Obrnem se na trebuh in se dvignem na komolce. Obraz približam tvojemu in te pogledam v oči. Jezi me, ker ne znam prebrati, kaj se skriva v teh očeh… Tako tople so… pa vendar zame tako skrivnostne…

Potegneš me nase. Prste obeh rok mi zariješ v lase in me nepremično gledaš v oči…. ja, zdaj pa znam prebrati, kaj se skriva v njih….
Sla! Želja po meni… po mojem telesu… po mojih ustih…
Spustim ustnice na tvoje. Nežnost tega dotika mi spodnese tla… zaprem oči in se predam trenutku. Tvoje roke čvrsto držijo mojo glavo v primežu in tvoja usta se odločno zasesajo vame. Gledaš me… ocenjuješ moje odzive… jaz ne… jaz mežim in se topim… tu in tam te poskušam pogledati, pa si preblizu… sprejemam dotik tvojih ustnic, se jih dotikam s konico jezika… okušam tvoj jezik…. kot bi se otrok pasel po veliki skledi pralinejev… nikoli ne veš, kakšen bo naslednji…

Naprej gre z bliskovito hitrostjo. Čutim, kako se je tvoj blaženi mir sprevrgel v trepetajoče poželenje… čutim, kako se pod tvojimi gumbi na kavbojkah nevarno boči buška… in tudi moje telo si trepetaje želi, da ga osvobodiš oblačil, da se ga dotakneš, da ga pobožaš… Tvoje roke izpustijo moj obraz in se zakopljejo pod kavbojke… zdrsnem s tebe in ti zarijem prste pod pulover. Medtem ko se gledava v oči, mečeva oblačila stran… malo moja, malo tvoja… vsak sam, pa izmenično…

Zgrabiš me in si me posadiš v naročje. Čutim ga, kako je napet… kako je blizu… in vem, da ga želiš zariniti vame. Privzdignem boke, spet z usti poiščem tvoja usta in z vlažno muco poiščem tvojo glavico. Tvoj drget mi pove, da sem jo našla… pa tudi moja muca čuti, da je na pravem mestu. Spustim se nanj. Hitro… do konca… kot bungy – vse ali nič! Mmmmmmmmm, tvoje roke me čvrsto zgrabijo za rit in sledijo mojemu ritmu. Noro te je čutit, noro je bit na tebi… in noro je poslušat tvoj topel šepetajoči glas…
“Daj me… fu*kaj me… jaaaaaaaaaa…”
Pogledam te. Mmmmmmmmmm… spet me gledaš… postane mi nerodno… zato skrijem obraz v tvoj vrat… ti pa se mi smejiš in me počiš po riti.

Zmuznem se s tebe in stegnem roko po pijači, ki nama je še ostala. Stegne pa se tudi tvoja roka in začne se “bitka” za ostanek. Večji si… močnejši… igraš se z mano in me jeziš… vlečeš me nazaj, odrivaš me in se smejiš, ko ne morem okoli tvojega iztegnjenega telesa…. pri tem pa ves čas paziš, da sva v tesnem dotiku… da se najina kože ne loči za več kot kratek trenutek… in pijačo si na koncu razdeliva.. tako, kot je prav. In razdeliva si tudi orgazme – pošteno – enega tebi, enega meni, hihi….

New Report

Close