Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus ptička mi je prišepnila, da bo Coronavirus v Slovenli…

ptička mi je prišepnila, da bo Coronavirus v Slovenli…

pomoril vse hudobne ljudi.

A zatooooo so se šli maškare na tiskovki!

Ponavadi bog vzame dobre..

Ja, pa tudi vse tiste, ki z glavo ne mislijo naprej. Imajo kredite po 500 evrov na mesec, da se lahko bahajo s lepimi in novimi avti ali bilo čim. Plačujejo najemnine za mizerne garsonjere in ne pridejo izpod 800 na mesec skoz. Sam pa živim v mama hotelu in nimam nobenih kreditov in na bančnem računum sem orenk v plusu. Sedaj pa se jaz smejim. Pravijo, da tisti ki se zadnji smeji se najslajše smeji!

Ja in zdaj se bo zgodilo , da bodo ta zapufani soet naselil mansarde od staršev. Prej so imeli pa tolk za povedat čez ljudi, ki so si stanovanja uredili pri starših. No ti boš imel še denar , njih bodo pa rubežniki lovil. Ne razumem folka, ki si upa vzet puf za 30 let…pa še avto na lizing……

Smejali ste se vsem, ki so živivmo v mama hotelu. Poanta je bilo čim bolj biti za kreditiran, voziti avto, ki ni v tvoji lasti. Sedaj pa ste pa vsi, ki ste bili največji frajerji živcirate kako boste plačali tisti kredit. Upam, da se boste požrli!

New Report

Close