Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Puder za ‘zrelo’ kožo?

Puder za ‘zrelo’ kožo?

Lahko priporočite tudi celo rutino … Na žalost se mi trenutno puder vsede v vse linije, ne glede na to, kakšno podlago uporabim.

Pred nanosom pudra je res ključnega pomena dobra hidratacija kože; priporočljiva je uporaba vlažilne kreme, po mojem mnenju so najboljše takšne, ki vsebujejo hialuronsko kislino, ker ti res odlično navlaži kožo. Jaz uporabljam od Lux Factorja 4D kremo. Potem pazi, da imaš puder in podlago na isti osnovi – ali vodni ali silikonski, puder pa naj ima ima svetleč ali satenast finiš. S čim pa nanašaš puder? Prsti, gobico ali čopičem? Če uporabljaš čopič, npr. poskusi z gobico, itd.

Deline je bil res hidratanten in fajn. A mislim, da so ga nehali delat. Tako kot tudi Max faktor adapt.

Pomembno je da uporabljaš puder v prahu/kamnu. Dobrega, drobno mletega. In z gobico to naneseš tam kjer se ti v gubice nabira. Ne preveč. Z leti je manj boljše. Čim manj makeupa, sploh na predele kjer so gubice.

Odgovor na objavo uporabnika
Poli347, 28.04.2024 ob 21:31

Pred nanosom pudra je res ključnega pomena dobra hidratacija kože; priporočljiva je uporaba vlažilne kreme, po mojem mnenju so najboljše takšne, ki vsebujejo hialuronsko kislino, ker ti res odlično navlaži kožo. Jaz uporabljam od Lux Factorja 4D kremo. Potem pazi, da imaš puder in podlago na isti osnovi – ali vodni ali silikonski, puder pa naj ima ima svetleč ali satenast finiš. S čim pa nanašaš puder? Prsti, gobico ali čopičem? Če uporabljaš čopič, npr. poskusi z gobico, itd.

Se podpišem pod vse kar si napisala. Tudi jaz uporabljam od lux factorja kremo pod pudrom in mi je še čisto vsak puder do sedaj lepo sedel na koži.

New Report

Close