Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Punca Luke Meseca je dobila direktorsko mesto

Punca Luke Meseca je dobila direktorsko mesto

Festival Fabula si lahko šteje v čast in ponos, da ima na mestu umetniške direktorice tako lucidno, pronicljivo in intelektualno zmogljivo osebo, kot je to Manca Grgić Renko.

https://www.mladina.si/195870/manca-g-renko-materinstvo-je-kompromis-in-to-velik/?fbclid=IwAR2FuJKW9UZFjjs2WvVJU3OUIotIysmemmIsRXMhAcpWQ2Ktj3vOJWj4Sco

Njene vsekakor odlične zmožnosti nam zelo dobro prikaže sledeči posnetek –

Ima kompetence, saj je že prej bila urednica pri Airbeletrini. Kdo pa bo umetniške festivale vodil? Gradbeniki, računalničarji, pravniki, zdravniki?


Jaz jih tudi imam za svojo izobrazbo in njej pripadajoča delovna mesta. pa ne dobim zaposlitve, dobijo jo raznorazni ljudje, ki imajo mame in očete po kadrovskih ali kje drugje v firmah, pa čeprav nimajo ne izkušenj, ne izobrazbe, ne kompetenc.
Jaz pa se moram prijavljati tudi za delovna mesta, ki sploh nimajo veze z mojo izobrazbo, saj vsi pravijo, boš ja vse delal. Ja bom.
Torej za razliko od nje, ki sme in dobi delo samo v svojem fohu, vsi ostali moram delati in iskati tudi vse ostalo. Toliko o enakosti in enakih pravicah za vse nas. Ja je tudi to korupcija. če bi jaz imela izkušnje za to delovno mesto in se prijavila, sem prepričana, da ga ne bi dobila, da bi ga dobila ona. Toliko.

A zato ker je partnerica od Luke Meseca naj bi avtomatično imela ban na vse službe in funkcije, čepela doma in štrikala štumfe za Luko?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa saj ona že nekaj časa vodi Fabulo, še prej pa je delovala pri organizaciji bolj iz ozadja, če se ne motim. Ima kompetence in izkušnje.

Kako je prišla do uredniškega mesta na Airbeletrini kot zelo mlada punca, ki pred tem praktično ni nikjer objavljala, je pa drugo vprašanje.


Jaz jih tudi imam za svojo izobrazbo in njej pripadajoča delovna mesta. pa ne dobim zaposlitve, dobijo jo raznorazni ljudje, ki imajo mame in očete po kadrovskih ali kje drugje v firmah, pa čeprav nimajo ne izkušenj, ne izobrazbe, ne kompetenc.
Jaz pa se moram prijavljati tudi za delovna mesta, ki sploh nimajo veze z mojo izobrazbo, saj vsi pravijo, boš ja vse delal. Ja bom.
Torej za razliko od nje, ki sme in dobi delo samo v svojem fohu, vsi ostali moram delati in iskati tudi vse ostalo. Toliko o enakosti in enakih pravicah za vse nas. Ja je tudi to korupcija. če bi jaz imela izkušnje za to delovno mesto in se prijavila, sem prepričana, da ga ne bi dobila, da bi ga dobila ona. Toliko.
[/quote]
A če bi tvoj zlati očka ali partner bil funkcionar in ti uredil zaposlitev bi morda odklonila?
Res se smešite s takimi zapisi, ja menda bo vsak, ki ima možnost poskrbel za svoje to tudi naredil.


Jaz jih tudi imam za svojo izobrazbo in njej pripadajoča delovna mesta. pa ne dobim zaposlitve, dobijo jo raznorazni ljudje, ki imajo mame in očete po kadrovskih ali kje drugje v firmah, pa čeprav nimajo ne izkušenj, ne izobrazbe, ne kompetenc.
Jaz pa se moram prijavljati tudi za delovna mesta, ki sploh nimajo veze z mojo izobrazbo, saj vsi pravijo, boš ja vse delal. Ja bom.
Torej za razliko od nje, ki sme in dobi delo samo v svojem fohu, vsi ostali moram delati in iskati tudi vse ostalo. Toliko o enakosti in enakih pravicah za vse nas. Ja je tudi to korupcija. če bi jaz imela izkušnje za to delovno mesto in se prijavila, sem prepričana, da ga ne bi dobila, da bi ga dobila ona. Toliko.
[/quote]

Nimam ne mame, ne očeta, ne kakega strica, ne kake tete, ne kakega soseda ali sosede po kadrovskih in podobnih službah.
Delam pa točno to, kar me veseli in za kar sem se šolala. Prav enako tudi mož.


Jaz jih tudi imam za svojo izobrazbo in njej pripadajoča delovna mesta. pa ne dobim zaposlitve, dobijo jo raznorazni ljudje, ki imajo mame in očete po kadrovskih ali kje drugje v firmah, pa čeprav nimajo ne izkušenj, ne izobrazbe, ne kompetenc.
Jaz pa se moram prijavljati tudi za delovna mesta, ki sploh nimajo veze z mojo izobrazbo, saj vsi pravijo, boš ja vse delal. Ja bom.
Torej za razliko od nje, ki sme in dobi delo samo v svojem fohu, vsi ostali moram delati in iskati tudi vse ostalo. Toliko o enakosti in enakih pravicah za vse nas. Ja je tudi to korupcija. če bi jaz imela izkušnje za to delovno mesto in se prijavila, sem prepričana, da ga ne bi dobila, da bi ga dobila ona. Toliko.
[/quote]

Ja in kaj potem če imaš izkušnje. A zato ker je od Mesca, ne sme delati nikjer? Ima že pri vseh omenjenih organizacijah in podjetjih izkušnje saj je tam delala že prej. Čisto prav je, da je dobila to delovno mesto.

P.S: pa še lepaaaa je 😉

menda vam je jasno, da “direktor festivala” ki traja en teden na leto ni plačana službica za nedoločen čas, ampak zgolj projekt za dva meseca pri založbi Beletrina?

in bajdevej, naziv ni direktor festivala, ampak umetniški vodja
ampak to se ne sliši glih tako udarno, da bi lahko sprožil zgražanje.
glupi desnjakarji, vsak, ko ima pet minut cajta vas lahko dobesedno scat pelje, vsemu nasedete.

ps

beletrina je zasebni zavod in ne kakšna državna inštitucija. koga imajo zaposlenega je stvar lastnikov.

Nevem o čem gre in me ne zanima, bi pa šel takoj z njo v posteljo ter se divje pokavsal in častil levico, desnico pa kritiziral.

proti službam otrok in žlahte desnjakarjev

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/foto-takole-so-otroci-politikov-prisli-do-zaposlitve

Oprosti, na linku je Mladina napisala ‘umetniška direktorica’. Nihče ni trdil, da je to služba za nedoločen čas.

A to je ista Beletrina, ki je dobila ogromne zneske s strani državnih institucij? https://erar.si/prejemnik/12683485/#transakcije

Oprosti, na linku je Mladina napisala ‘umetniška direktorica’. Nihče ni trdil, da je to služba za nedoločen čas.

A to je ista Beletrina, ki je dobila ogromne zneske s strani državnih institucij? https://erar.si/prejemnik/12683485/#transakcije
[/quote]
ogromne zneske?
pojdi gledat po postavkah, večinoma gre za prodajo knjig v knjižnice in inštitute. čudno, ne, glede na to, da so založba?

Nimam ne mame, ne očeta, ne kakega strica, ne kake tete, ne kakega soseda ali sosede po kadrovskih in podobnih službah.
Delam pa točno to, kar me veseli in za kar sem se šolala. Prav enako tudi mož.
[/quote]

sej tiste, ki so končale trgovsko šolo, tud delajo točno to za kar so se izšolale – v trgovini 😉

Ženske je dokazala, da je neumna. Še ena budala.

Reče, da dela študijo, kako so bili včasih samo moški umetniki in samo moška imena, kako so s ženske morale boriti, da so prišle do pravic in reče celo, da se to lahko ponovi, da ni samoumevno….

Na drugi strani pa je z levičarjem, ki podpira množične migracije muslimanov, ki bodo v ženski videli lutko za fuuuu*at in stroj za rojevanje otrok za nove borce…….5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jo bodo častili, pa še to kot mater in ne kot žensko. 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jo bodo pa zatirali.

Skratka, nobene ženske nikjer več ne bo omenjene, pa sej to se je že začelo takoj ob odprtju džamije, so povedali koliko je ženska za njih vredna. Pa to niso neki ekstremisti iz bližnjega vzhoda.

Skratka ko dojameš zblojenost in blaznost in norost moderne družbe.

Ona je del rdeče falange. Njena mati je novinarka na Delu. Veze laufajo. Že to, da je bila urednica Airbeletrine in festivala Fabula, pa je “samo” zgodovinarka, jasno kaže na njen privilegiran status. Koliko je posameznikov, ki so za to bolje usposobljeni, raznih komparativistov in podobno, pa ne dobijo priložnosti, ker nimajo pravih zvez. Seveda bo zanjo vedno lepo poskrbljeno, brez skrbi. tudi knjige bo pisala in glumila intelektualko. Ko je izdala knjigo, je STA po facebooku oglaševala novico o tem, da je izdala knjigo. To pove marsikaj.
Je pa s polno ritjo lahko srat oziroma se it “levičarja”. sploh če živiš v pregrešno dragem lastniškem stanovanju v Ljubljani, raja pa nima niti za nejemnine.
Da dela doktorat pa itak ni nič takšnega. Odkar se na doktorski študij lahko vpiše vsak s staro uni diplomo, tudi ti doktorati niso več nič vredni. jih je kot dreka.

kot je že nekdo napisal, direktorica festivala Fabula nič ne pomeni, ker je to festival, ki traja par dni. Že prej je to delala. Je pa lani pustila službo urednice na Beletrini, tako da vprašanje kje je zdaj v službi. Če je Fabula njena redna služba za celo leto, potem se ta svet res ne vrti več v pravo smer. 🙂

Ni samo zgodovinarka, ima tudi diplomo iz nemškega jezika. Doktorata ne dela, doktorat že ima 2 leti. Je pa tudi nadarjena za pisanje in se že dolgo ukvarja z literaturo, za ta mesta je zelo primerna.

Eh no, Orban je proti migrantom in Orban dela vse, da bi ženske bile samo še za štedilnikom.

To pove, da je Luka Mesec zlagan.


A če bi tvoj zlati očka ali partner bil funkcionar in ti uredil zaposlitev bi morda odklonila?
Res se smešite s takimi zapisi, ja menda bo vsak, ki ima možnost poskrbel za svoje to tudi naredil.
[/quote]

Temu se reče: nepotizem……
Očitno so tvoje moralne vrednote na ničli.

In ne, sem oseba, ki sem rekla “ne” temu – tudi meni je moj bivši mož želel urediti zaposlitev na tak način, pa sem rekla: ne. Tudi iz tega razloga je: bivši. Ga bo še drago stalo tole, morda celo njegove kariere. Oseba brez moralnih vrednot.


Jaz jih tudi imam za svojo izobrazbo in njej pripadajoča delovna mesta. pa ne dobim zaposlitve, dobijo jo raznorazni ljudje, ki imajo mame in očete po kadrovskih ali kje drugje v firmah, pa čeprav nimajo ne izkušenj, ne izobrazbe, ne kompetenc.
Jaz pa se moram prijavljati tudi za delovna mesta, ki sploh nimajo veze z mojo izobrazbo, saj vsi pravijo, boš ja vse delal. Ja bom.
Torej za razliko od nje, ki sme in dobi delo samo v svojem fohu, vsi ostali moram delati in iskati tudi vse ostalo. Toliko o enakosti in enakih pravicah za vse nas. Ja je tudi to korupcija. če bi jaz imela izkušnje za to delovno mesto in se prijavila, sem prepričana, da ga ne bi dobila, da bi ga dobila ona. Toliko.
[/quote]

Škoda, da moj partner ni Luka Mesec ali vpliven politik, bi že zdavnaj bila kaka direktorica ali sedela v parlamentu.
Ta Manca G. Renko je sicer luštna, na začetku mi je bila simpatična, ampak ko je bila enkrat na RTVju z eno nuno v pogovoru, se je pokazalo da je še bolj zadrgnjena, kot nuna.

Škoda, da moj partner ni Luka Mesec ali vpliven politik, bi že zdavnaj bila kaka direktorica ali sedela v parlamentu.
Ta Manca G. Renko je sicer luštna, na začetku mi je bila simpatična, ampak ko je bila enkrat na RTVju z eno nuno v pogovoru, se je pokazalo da je še bolj zadrgnjena, kot nuna.
[/quote]

“Luštnost, lepota” ali obleka še ne naredi človeka. Tudi slovenski pregovor tako pravi.

Napaka tudi v SLoveniji pri večini ljudi pa je , da se odločajo za “naklonjenost” nekomu ki je npr. medijsko izpostavljena oseba tudi in predvsem glede na vizuelno všečnost :). V času volitev pa je to še toliko bolj jasno 🙂

Škoda, da moj partner ni Luka Mesec ali vpliven politik, bi že zdavnaj bila kaka direktorica ali sedela v parlamentu.
Ta Manca G. Renko je sicer luštna, na začetku mi je bila simpatična, ampak ko je bila enkrat na RTVju z eno nuno v pogovoru, se je pokazalo da je še bolj zadrgnjena, kot nuna.
[/quote]

Nune so ignorantske signalizatorke kreposti, zato pa so v karanteni, ne delajo nič pametnega, nosijo hidžab in se prisiljeno dobrikajo v javnosti. Manca je pa izobražena in zna tudi kaj neprijetnega povedat.

Ni samo zgodovinarka, ima tudi diplomo iz nemškega jezika. Doktorata ne dela, doktorat že ima 2 leti. Je pa tudi nadarjena za pisanje in se že dolgo ukvarja z literaturo, za ta mesta je zelo primerna.
[/quote]

Se najdejo bolj primerni od nje, z bistveno boljšimi referencami. Kar se tiče literature.

New Report

Close