Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Punce, kje ste???

Punce, kje ste???

To se pa še ni zgodilo, da imam okoli sebe same moške in nobene od Vas…Kje ste, na pomoč!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj zdaj cmihaš?Saj to imaš rada,a ne?
Meni je pa lulček zrasel,tko,da ti ne bom nič na pomoč hodil,mogoče kako drugače…
Sp

In to ti praviš, ko veš, da imam ob sebi rada samo nekoga…si pa lump danes, no tale vecer….te glavca se kaj boli???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja vem,samo,da na žalost to nisem jaz:-((((
Glava ali glavca?Bolj precizna vprašanja,prosim.
Sp

aja, no tavelika glavca…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moji sta obe veliki:-)
Bolela je pa samo ena,ampak ne tista,katero misliš!
Sp

Mislim na tisto taveliko, ki je norela celi vikend in mi nagajala!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz nagajal!?Komu?A tebi?
Ne,to pa ziher nisem bil jaz!Pomota Sonček1
En jebec sem res imel z ljubico,pa s sestro od žene,k ni hotla,da gremo v Kr.Gori spat v hotel v isto sobo,pa še nekaj takih obrobnosti,ki človeku mojih let mešajo glavo…
Sp

Ne, ne ti nič kriv, sem jaz norela namesto tebe…čisto po moško….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… čisto na kratko, da se javim…. drugače pa – saj veš, da sem vedno s tabo, v dobrem in slabem!
🙂

Se mi je zdelo,da si nekaj pomešala :-))
Sp

Žverči,lepotička,kako lepo te je brati.
A imaš kak nasvet,saj veš kakšen zame?
Sp

OOOOOOOO, moja mušketirka, cmoka za lepo ninanje, vesela sem te in najin mušketir je tudi tu!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No naj bom pa jaz kriva, škoda da nimam kanarčka, da bi bil on kriv…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, zdaj pa ne! Veš, zakaj? Ker grdo govoriš nasproti najini tretji mušketirki!!!

Cmoka na lička.

Ja, da zobke umiti, pa pižamico na ritko in ninati, aja pa še pravljico ti poveva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vidim, berem, zdaj pa tudi že odhajam…
Lepo nočko tudi vama!
Cmoka na lička.

Ne saj je danes priden, mi je napisal klic, da me pogreša tukaj na forumu…no malo bolj priden je že…ampak vseeno jih bo še dobil po riti, nekega dne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grdo?
Si zamudila,da sva bila že na pojstli,pa da sem jo že nežno slačil,potem so pa eni ptiči al kaj vem kaj prileteli(hm,kdo bi jo razumel),pol sem od ljubice govoril,pa spet ni blo prav,pa kaj naj govorim o solati,k jo bom jutri sejal,al kaj?
Sp

Okej, lepo ninaj, cmoka za tamalčke…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo ti Sonči.Že slačim pižamo,da se lahko prisloniš na mojo kosmato rit;-)
Sp

Ne morem glih možgančkov napenjati, no. Se beremo jutri, bom boljše volje za razmišljanje…prav?!

Cmoka, dragi prijatelj – si dobil nekja z moje strani, ne?! Si si še enkrat dobro ogledal??? 🙂

Ja ti boš sejal solatko, ali že, ni prekmalu, jaz bom rožice presajala, sonček naju bo božal in nagajal in kaj še hočeš…ne saj se hecam…ti kar svobodno piši kar ti paše, te bom že umirila…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kontra…. z najlepšimi željami, pa saj itak veš………cmoka.

Jaz bi se raje prislonila kam drugam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close