Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu punce o dolžini

punce o dolžini

mene pa zanima če ste punce zadovoljne z dolžino pri vaših moških? z cm’lp

Jup.. Zelo.. Pa čeprav je med povprečnimi.. Vendar kot že tolikokrat povedno: važna je tehnika! 🙂 Res, res..

Uživajte v cvetju,
MiKkA

ne bi se ravno strinjala da je tehnika vse, verjemi da se lahko še tako zvira in trudiva pa ne bo pomagalo če ima velikega oz. majhnega kot vžigalnik, seveda ko mu stoji.
Z njegovim sem zadovoljna, ni zelo dolg je pa debel in kompakten, vendar če bi se šla samo na tehniko bi ga že davno pustila.

“Važna je tehnika” reče tisti, ki ima kratkega.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Torej ti gre samo za seks in ne za ljubezen

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ok,priznam,da mam samo enega spolnega partnerja že skoz (da ne bo kdo potem po men pluvu,da naj bom tih ker sem neizkušena pa tko naprej)
Ampak,da bi ga pustila,ker bi mel premajhnega!?! To mi je pa mal absurdno,mene je prepričal še preden sem sploh vidla kacga ma. In mi j všeč kljub temu da nima nobene zavidljive mere. Prej bi ga pustila,če bi gor po men skaku kot kak pes po psic, glih tuk da jajce sprazen. In dokler čutim da je to LJUBLJENJE in ne en *** me baš boli dolžina. Pa še to če se dva v spolnosti ne ujameta tud drgač ne gre, se prav da je ravno tehnika bitna pr seksu.

a ti imaš katerega da ti zapolnjuje luknjico?

ej potrebinka a tvoja mucka je deležna kakšnega fejst kurčka?
ker drugače sej veš se lahko zmneiva pa dobiš pravega v merah zate:)))
s kje prihajaš?

moj ima zelo dolgega in debelega. Pa mi včasih bolj paše kadar ni čisto napet.

ja ker je predolg.
kok pa ima dolgega v cm?

Moj je dolg 15 cm; baje je to dovolj. Če še tehniko naštudiram, s tem lahko zadovoljim žensko.

Ga že imam, hvala in lp.

Saj za oči morabiti primerna veličina, da te že prej ne mine.lp

kako se pa sploh meri? Na zgornji strani od trebuha ali pa spodaj od stičišča penisa in modnika?

lp

Baje, da na zgornji strani. Vsaj jaz tako počnem.

trdota ….

Dolžina gor ali dol,pomembna je osebnost in trdota

Od mojga tut ni ekstrem, je glih taprav in mi ustreza kot ulit 🙂

dolžina v primerjavi z ljubeznijo ne pomeni nič!

Jel me netko tražio?

kurec24cm, ravno prav si uletel….

Alo,

meni osebno ne paše če ma tip prevelikega, s tem zadnjim to opažam, ker je včasih malce neugodno zame… tak da meni osebno najbolj ugaja, da je okol 17-19 dolg in debelejši.

lp, maicha

Tebi ne ugaja, če je prevelik…samo 17-19 pa debel.
Pa to ni pol velik? Kako je pol s povprečjem???ko govorijo nekih 13, 14, 15…?

lp

Ej, res ne vem kolko je povprečje, samo jaz še nisem naletela na tipa, ki bi imel pod 15, res ne…. tak da ne vem… res pa je, da tudi nimam ne vem koliko fantov za seboj, tak da možno da sreča.

lp, maicha

hm… zanimivo, jaz pa ne vem niti tega, koliko je povprečje, niti tega, koliko je dolg mooj…

Večkrat sem se o tem že pogovarjal s partnerkami in v bistvu je tako: ponavadi ženske vizuelno vzburi velik one, ker ga nekako povezujejo z razrajcanostjo moškega, kar pa ni čisto res…

Torej… vizuelno jim je všeč velikost, v praksi pa je dolžina lahko velik problem. Suvanje v maternično ustje je za moškega strašen užitek, za žensko pa precej boleče.

New Report

Close